Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9100
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
T.Márta
Törzstag
Törzstag
850 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167618 Üzenet linkje2011-06-28 20:34:18  Válasz a #167615. hsz-ra

Kezdem rosszul érezni magam, már csak azért is mert többen megszólnak amiért merek idegeskedni! remélem azért csak nem kell törölni az utat! Van akit ezek a dolgok nem zavarnak, engem ill. minket igen. Nem volt kötelező ide mennünk, de a sztrájk nem volt betervezve és meg keseríthetik az ember nyaralását. Azt az 1-t ami évente lehetséges!
Beszter, azért kitartunk!

# 9101
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
T.Márta
Törzstag
Törzstag
850 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167619 Üzenet linkje2011-06-28 20:36:35  Válasz a #167614. hsz-ra Előzmény #167614

Renault! én az rtl-n láttam az atheni eseményeket, nem volt szívderítő látvány!
# 9102
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lafka80
Aktív fórumos
Aktív fórumos
134 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167620 Üzenet linkje2011-06-28 20:36:51  Válasz a #167614. hsz-ra Előzmény #167614

Tények!
# 9103
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167623 Üzenet linkje2011-06-28 20:49:46 

Sziasztok!

Na ez gáz, a görög rendőr (határrendész) sztrájkolhat, a magyar meg nem?
Renault barátom, remélem mire mi indulunk nem lesz ilyen sztrájk helyzet. Sarti vár bennünket.
Én mindig csak ezt szajkóztam magamnak csak a határőrök ne sztrájkoljanak, és erre itt van.

Az meg, hogy EU határ az ne tévesszen meg senkit mivel Shengeni külső határról van szó ezért nem száguldozhatunk rajta át százzal nagygázzal !!!
mintha

# 9104
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167626 Üzenet linkje2011-06-28 20:57:49 

Sziasztok. Azért indulás előtt három nappal ilyen hireket kapni, hát nem tudom mivel lehet biztatni a pénteken indulókat. Reménykedjünk benne, hogy addigra megoldódik ez a probléma. Kitartás: Beszter. T.Márta.
# 9105
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167628 Üzenet linkje2011-06-28 20:59:13 

Márta már írtam a másik oldalra is,de röviden itt is annyit,hogy ne aggódj én is idegeskedem!Lehet,hogy ha több idő lenne vissza nem így gondolnék erre az egészre!De már csak 3 nap és így elég gáz a dolog!
Tudom most sokan gondolják,két hisztis nő vagyunk,de ugyan már sírni tudnék!!

# 9106
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167629 Üzenet linkje2011-06-28 21:02:01 

Kszifiasz!!Kösziiiiiiii,de jó,hogy itt vagy!Teljesen megnyugtatsz minket és tudod ki szokott még biztató és lélek erősítő gondolatokkal ellátni?
Sancho mondj valamit Te is !!!!

# 9107
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167634 Üzenet linkje2011-06-28 21:10:54 

Beszter. Sajnos ennél többet nem tehetek. Drukkolok nektek, hogy sikerüljön eljutni szeretett görögországunkba.
# 9108
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167639 Üzenet linkje2011-06-28 21:28:15  Válasz a #167623. hsz-ra Előzmény #167623

Szia Bofefe barátom icon_exclaim.gif

Most elég gáz a helyzet , de bizzunk benne , talán változik.
Tavaly a benzin is rosszul érintett , most meg ez.
Más nem marad , találkozunk Mac -Görög határnál , azt bulizunk ott egy hétig . Kaja lesz , Pálesz is , valahogy el leszünk icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

# 9109
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167641 Üzenet linkje2011-06-28 21:36:34 

Szia Renault!

Ha más nem lesz, az is jó lesz.
De jobban szeretném a Holiday és a Paros között félúton a tengerparton!

Remélem rövidre zárják a görögök ezt a sztrájk témát!

Üdv.

# 9110
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167643 Üzenet linkje2011-06-28 21:39:15  Válasz a #167641. hsz-ra Előzmény #167641

Én is icon_exclaim.gif
A Tengerparton szeretném inkább icon_wink.gif icon_wink.gif

# 9111
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167694 Üzenet linkje2011-06-29 09:15:19  Válasz a #167628. hsz-ra Előzmény #167628

Sziasztok!

Beszter én is aggódnék a helyedben, de gondolj arra, hogy csak 48 órás sztrájkot hirdettek. Bízz benne, hogy mire ti mentek már nem lesz semmi gond! Csak a jóra kell gondolni, a rosszat tessék elhesegetni, mert bevonzod! icon_smile.gif

Szép napot, jó készülődést! icon_smile.gif
Linda

# 9112
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167709 Üzenet linkje2011-06-29 10:51:28  Válasz a #167629. hsz-ra Előzmény #167629

beszter!

A sztrájkot 48 órásra tervezik és ahogy én tudom a személy autókat 2 óránként átengedik. Szerintem a nyaralóbuszokkal is kivételt tesznek, szerintem nem lesz semmi gond. A tüntetések is főleg Athénban a Syntagma téren vannak. Igaz én oda is szeretnék elmenni, de abban bízom amiről tájékoztattak, hogy a görögök hétvégén elmennek pihenni, addig felfüggesztik a sztrájkokat és tüntetéseket. Nekik sem érdekük, hogy az amúgy is rossz gazdasági helyzet, még jobban lesűllyedjen, márha ennél lejjeb még tud...
De én mindenedetre bíztatlak, hogy hogy el fogtok jutni nyaralni és ott már semmit nem fogtok ebből az egészből tapasztalni.

# 9113
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167745 Üzenet linkje2011-06-29 14:58:35 

Sancho,Kszifiasz,Odelinda!
Köszi szépen mindhármotoknak a biztatást és megnyugtató szavakat!
Már én is úgy látom,hogy nem lesz semmi gond,de elsőre elbizonytalanodik az ember!
Az RTL klub Fél kettő műsorába nyilatkozott Sartiról a Sithon-os Alex és azt mondta jönnek-mennek a buszok,igaz "balkániasan" engedik őket,csak semmi stressz!

Úgyhogy most figyeljetek milyen pozitív lettem!
Sarti megyüüüüünk! icon_biggrin.gif

# 9114
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167746 Üzenet linkje2011-06-29 15:02:17 

Márta!
A jó kedvem és (mostmár)pozitív hozzáállásom legyen ragadós és gondolj bele holnapután indulunk!!!!És tuti nem lesz semmi gond!Elvégre az nem lehet,hogy két beto..i,hisztis nő ne tudjon egy jót nyaralni a családdal!!!!!????

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 606 607 608 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu