Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9115
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lafka80
Aktív fórumos
Aktív fórumos
134 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167747 Üzenet linkje2011-06-29 15:15:09 

Egy link a mostani helyzetről.

http://rtlklub.hu/musorok/felketto/videok/133365

Fel a fejjel. icon_smile.gif Irány SARTI!!!!

# 9116
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167752 Üzenet linkje2011-06-29 15:59:16 

Lafka,akkor Te is láttad?Ettől nyugodtam meg!Elég biztatóan hangzik!! icon_smile.gif
# 9117
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pistu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167758 Üzenet linkje2011-06-29 16:42:34 

Pyccem írta:
Sziasztok!
A 2011-es Sartin készült képeimet az alábbi linken nézhetitek meg:
https://sarti-info.hu/2011/06/.....i-2011.php

Jó nézelődést! icon_smile.gif

Szia,

Ezmiez?


koszi

# 9118
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167759 Üzenet linkje2011-06-29 16:50:47  Válasz a #167747. hsz-ra Előzmény #167747

Csak nem eszik olyan forrón a kását, mint ahogy azt beharangozták a hírek! Kicsit megnyugodhatnak a pénteki utazók! icon_smile.gif
Remélem ennél rosszabb nem lesz a helyzet arra felé!

# 9119
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
17 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167778 Üzenet linkje2011-06-29 19:39:58 

Sziasztok! Új hírek. ,,Úgy tűnik, sikerül elkerülni Görögország csődjét, vagy adósságának átütemezését, miután elvi megállapodásra jutottak az euróövezet vezető illetékesei a Görögországnak nyújtandó új mentőcsomagról, amely 2014 közepéig szól. "....tehát pénteki utazók: nem lesz gond icon_smile.gif Jó utat és élményben gazdag nyaralást kívánok nektek! Szép estét .Üdv: Csilla.
# 9120
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167779 Üzenet linkje2011-06-29 19:44:06 

Beszter.
Igy van, csak pozitivan. Ezt a kevés időt ne idegeskesdéssel töltsd el. Remélem nagyon szuper lesz a nyaralásotok.

# 9121
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
17 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167780 Üzenet linkje2011-06-29 19:50:59  Válasz a #167758. hsz-ra Előzmény #167758

Kedves Pistu. Gyönyörűek a képek! Lenne egy kérdésem. Azok a képek amik a kalóz hajóról készültek, az fakultatív program volt? Ha igen akkor milyen? Marmarasi? Minket érdekelne. Üdv : Csilla
# 9122
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167784 Üzenet linkje2011-06-29 20:18:02 

Nagyon szépen köszönjük mindenkinek,hogy ilyen jó társaságra találtunk itt a fórum!Tényleg nagyon jó kis csapat van itt és ahogy látom azért nagyon sokan egyformán gondolkodunk bizonyos dolgokban!Örülök,hogy ide tartozhatok!! icon_biggrin.gif
Köszi mindenkinek a jó kívánságokat és holnap is még benézek ide!
Aztán ,ha megjövünk végig olvasom az elmaradt oldalakat,mert nem akarok semmiről lemaradni! icon_wink.gif
Ja és boldogítalak Benneteket továbbra is! icon_smile.gif

# 9123
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167789 Üzenet linkje2011-06-29 20:56:31 

Jó utat, jó nyaralást és jó időt icon_biggrin.gif
# 9124
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167794 Üzenet linkje2011-06-29 21:35:57 

Beszter. El is várjuk, hogy itt legyél. Fényképeket és beszámolót is kérünk.
# 9125
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167796 Üzenet linkje2011-06-29 21:42:05 

Kszifiasz képzeld lesz fórumos társ Sartin július 1-től!Nagyon örülök neki,ráadásul a kislányaink egyidősek!

Élménybeszámoló OK,de szégyen gyalázat képet nem tudom ,hogy fogok felrakni,mert nem értünk hozzá! icon_redface.gif icon_redface.gif
Majd kérek ismerőstől segítséget és próbálom megtanulni! icon_smile.gif

# 9126
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167797 Üzenet linkje2011-06-29 21:44:03 

Márta csomagolsz?
Kb. két hónapja Ginginkét irigyeltem,hogy vasal és pakol,most én csinálom ugyanezt ,és nagyon JÓ!!!!!!!!!

# 9127
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167803 Üzenet linkje2011-06-29 21:52:00 

Beszter.
Csupa jó hirek. A fényképekkel én is sokat bajlódtam, de türelmesen kivárom.

# 9128
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167804 Üzenet linkje2011-06-29 21:54:55 

Kiss László. Renault. Bofefe.
Hamarosan ti jöttök.

# 9129
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Boni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167821 Üzenet linkje2011-06-30 00:32:35 

Szia Beszter!


Élményekben,és napsütésben gazdag nyaralást kívánok nektek,és természetesen a többieknek is akik holnap indulnak.



Üdv

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 607 608 609 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu