#1677592011-06-29 16:50:47 Válasz a #167747. hsz-ra
Csak nem eszik olyan forrón a kását, mint ahogy azt beharangozták a hírek! Kicsit megnyugodhatnak a pénteki utazók!
Remélem ennél rosszabb nem lesz a helyzet arra felé!
Sziasztok! Új hírek. ,,Úgy tűnik, sikerül elkerülni Görögország csődjét, vagy adósságának átütemezését, miután elvi megállapodásra jutottak az euróövezet vezető illetékesei a Görögországnak nyújtandó új mentőcsomagról, amely 2014 közepéig szól. "....tehát pénteki utazók: nem lesz gond Jó utat és élményben gazdag nyaralást kívánok nektek! Szép estét .Üdv: Csilla.
#1677802011-06-29 19:50:59 Válasz a #167758. hsz-ra
Kedves Pistu. Gyönyörűek a képek! Lenne egy kérdésem. Azok a képek amik a kalóz hajóról készültek, az fakultatív program volt? Ha igen akkor milyen? Marmarasi? Minket érdekelne. Üdv : Csilla
Nagyon szépen köszönjük mindenkinek,hogy ilyen jó társaságra találtunk itt a fórum!Tényleg nagyon jó kis csapat van itt és ahogy látom azért nagyon sokan egyformán gondolkodunk bizonyos dolgokban!Örülök,hogy ide tartozhatok!!
Köszi mindenkinek a jó kívánságokat és holnap is még benézek ide!
Aztán ,ha megjövünk végig olvasom az elmaradt oldalakat,mert nem akarok semmiről lemaradni!
Ja és boldogítalak Benneteket továbbra is!
Kszifiasz képzeld lesz fórumos társ Sartin július 1-től!Nagyon örülök neki,ráadásul a kislányaink egyidősek!
Élménybeszámoló OK,de szégyen gyalázat képet nem tudom ,hogy fogok felrakni,mert nem értünk hozzá!
Majd kérek ismerőstől segítséget és próbálom megtanulni!