Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9145
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
T.Márta
Törzstag
Törzstag
850 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167908 Üzenet linkje2011-06-30 18:45:34  Válasz a #167898. hsz-ra

beszter! köszönöm szépen és nektek is minden jót kívánok, még az is lehet, hogy a határ környékén valahol valakivel találkozunk!

Mindenkinek tartalmas nyaralást kívánok! Az itthon maradottaknak meg jó készülődést!

# 9146
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167913 Üzenet linkje2011-06-30 19:02:06 

Sziasztok.
Éva71. Üdv a fórumon, és nagyon jó nyaralást kivánok. Bekapcsolódhattál volna előbb is.

# 9147
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Buza
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167921 Üzenet linkje2011-06-30 19:55:40  Válasz a #167758. hsz-ra Előzmény #167758

A nevét nem tudjuk, de nagyon szeretjük.
# 9148
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Buza
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167922 Üzenet linkje2011-06-30 19:59:44 

Aki, 06.28.-án 1 pontot adott az albumomra, annak "köszönöm", neki is hasonló jókat kívánok.
# 9149
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167931 Üzenet linkje2011-06-30 20:21:42 

Irány Sarti!!!
De jó annak aki holnap indul icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jó nyaralást mindenkinek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9150
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167938 Üzenet linkje2011-06-30 20:31:13 

# 9151
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cecee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167943 Üzenet linkje2011-06-30 20:40:49 

Sziasztok!
Akik most mennek kirandulni azoknak nagyon jo utat es jo kirandulast kivanok!!!!!szerintetek sartin erezheto lesz a nagy gorog valsag,vagy ezen nem kell idegeskednem!!Igaz csak augusztus 3-an megyunk addig sok minden valtozik!!!

# 9152
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167945 Üzenet linkje2011-06-30 20:46:16 

Szia Cece.
Jelenleg semmi nem érezhető belőle, és remélem ez igy is marad.

# 9153
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andi35
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167952 Üzenet linkje2011-06-30 21:18:01 

Sziasztok!
Pár napja olvasom a fórumot,sok mindent találtam, de azért ha valaki tud friss infót az Iliasró ezer hálám!Augusztus 13.-án megyünk autóval, ..ha valaki esetleg ebben az időben indulna..

# 9154
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167963 Üzenet linkje2011-06-30 22:33:44 

A holnap utazóknak , kellemes nyaralást és nagyon jó időt kívánok icon_smile.gif !!! Nekünk is , már csak 43 nap icon_biggrin.gif ! Irány Sarti !
# 9155
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167967 Üzenet linkje2011-07-01 00:59:22  Válasz a #167952. hsz-ra Előzmény #167952

Szia!Az Iliasz apartman az ófalui részen van.A parttól kb 500méter.Egyszerűen de izlésesen berendezett,légkondis amit ha kérsz ott kell fizetni 6 eu/nap.Edények vannak,ezek már kicsit lestrapáltak.Aránylag csendes helyen van.
# 9156
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Smac
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167971 Üzenet linkje2011-07-01 07:58:39 

Sziasztok! Mi hétfőn indulunk. Van valakinek tapasztalata vasárnapi hazaindulással, forgalom miatt. Sarti környékén hol van olyan piac ahol friss halat stb lehet venni? Úgy emlékszem Neos Marmarast írtátok, hogy att szokott lenni. köszi
# 9157
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167981 Üzenet linkje2011-07-01 09:05:10 

Mindenkinek aki ma illetve a hétvégén utazik.Kívánok nagyon jó utat és ragyogó napfényes nyaralást.
# 9158
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168002 Üzenet linkje2011-07-01 11:21:31 

Mindenkinek aki ma indul, nagyon jó utat és nyugodt nyaralást kívánok! icon_smile.gif


Más:
Nem tudjátok véletlenül hogy lehet megváltoztatni az úti célt és az időpontot a naptárban? icon_smile.gif

Köszi
Linda

# 9159
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168006 Üzenet linkje2011-07-01 11:26:28  Válasz a #167943. hsz-ra Előzmény #167943

Cece,
ezen ne izgulj, addig még sok víz lefolyik a Dunán. icon_smile.gif Egyébként a nyaralóhelyeken semmit nem lehet érzékelni az athéni dolgokból.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 609 610 611 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu