Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9160
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168016 Üzenet linkje2011-07-01 12:06:49 

Szia OdeLinda!Felmész a Hellasz.hu-ra Mi után bejelentkeztél utána, ahol az utazó lista is van egy olyan ,hogy beírás rákattintasz és ott van egy olyan a beírt indulásnál,hogy módosítás.
# 9161
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168030 Üzenet linkje2011-07-01 14:15:03  Válasz a #168016. hsz-ra Előzmény #168016

Köszi!
Fától nem látom az erdőt... icon_smile.gif
L.

# 9162
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168031 Üzenet linkje2011-07-01 14:38:49 

Minden indulónak jó nyaralást.
Lassan el jön a mi időnk is icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9163
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickycsibe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168046 Üzenet linkje2011-07-01 16:07:44 

Eső mentes, legalább 35 C-os időt kívánok minden most indulónak.
Kalandokban, élményekben gazdag nyaralást!
Várjuk a beszámolókat!

# 9164
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dgeryke
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168048 Üzenet linkje2011-07-01 16:20:56 

Érdeklődnék,hogy szeptember végén milyen idő szokott lenni Sartin?
Ősszel még nem voltam Görögországban

# 9165
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168076 Üzenet linkje2011-07-01 20:22:22 

kszifiasz írta:
Kiss László. Renault. Bofefe.
Hamarosan ti jöttök.


Igen mi jövünk csak még 24 hosszú napocska icon_cry.gif icon_exclaim.gif

# 9166
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168079 Üzenet linkje2011-07-01 20:39:37 

Nekünk már csak 14 icon_biggrin.gif
# 9167
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katuska73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168086 Üzenet linkje2011-07-01 21:10:49 

Smac! Mi tavaly Sykiában voltunk piacon, talán csütörtökön. A Kalóztanyán megmondják neked pontosan, melyik nap van. Rengeteg hal és egyéb herkentyűt láttunk.
# 9168
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bpt68
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168087 Üzenet linkje2011-07-01 21:12:01  Válasz a #168079. hsz-ra Előzmény #168079

Szeretném megkérdezni, hogy Ti honnan mentek Sartiba, mert mi ugyanazon a napon megyünk Toroniba Nógrádból.
# 9169
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katuska73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168088 Üzenet linkje2011-07-01 21:15:19  Válasz a #168087. hsz-ra Előzmény #168087

Paksról. Autóval. Eddig kétszer voltunk busszal, de a gyerekek nehezn viselték, így idén nekivágunk. Nagy kaland lesz, de már nagyon várjuk... icon_smile.gif
# 9170
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cecee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168090 Üzenet linkje2011-07-01 21:21:10 

Sziasztok!
most volt idom es visszaolvastam a forumon es nagyon pozitiv emberek irnak ide fel.en eleg borulato vagyok de annyi a pozitiv hozzaszolas,hogy mostmab azok a borus felhok elvonultak a gondolataimbol!!! icon_smile.gif
Ja egy kerdes autoval mennyi alkoholt lehet atvinni a vamon,mert hat eleg nagy a csalad es sok a ferfi es nagyon szeretik az ouzo-t.

# 9171
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dgeryke
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168096 Üzenet linkje2011-07-01 21:51:26  Válasz a #168087. hsz-ra Előzmény #168087

Látom Nógrádbólicon_smile.gif
én is majd onnan szept végén

# 9172
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Boni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168102 Üzenet linkje2011-07-01 23:12:28  Válasz a #168048. hsz-ra Előzmény #168048

Mi mindig szeptember utolső felében szoktunk menni Sartiba most hatodjára,de soha nem volt még rossz idő.
Jó azt nem mondom volt olyan mikor esett az eső,de ott ez semmit nem számít mert kis idő múlva hétágra süt a nap.
A hőmérséklet kb úgy 28-30 fok körül volt,és a víz is nagyon jó
szerintem.

Melyik apartmanba mentek?


Üdv:
Boni

# 9173
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168107 Üzenet linkje2011-07-02 07:14:26 

Mi is Nógrádból megyünk icon_smile.gif
# 9174
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168145 Üzenet linkje2011-07-02 14:01:17 

Szia Cecee.
Görögországból mint uniós ország 10 liter töményet (ouzo, metaxa) lehet behozni vámmentesen. Uniós zárjegy legyen rajta. Szeriából ami nem uniós 1 litert.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 610 611 612 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu