Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9220
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168692 Üzenet linkje2011-07-05 20:59:09  Válasz a #168653. hsz-ra

szia kislaszlo

igen tényleg sokan indultok arról a vidékről
de mi ha megyünk akkor nagyon sokan egyszerre:D
irtam már 25 en:D

irtam neked privit valamikor de szerintem nem olvastad
azóta rájöttem ti valahol éjjel utközben megszálltok
lassan csomagolhat salgótarján!!!
sziasztok

# 9221
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168693 Üzenet linkje2011-07-05 21:01:03  Válasz a #168626. hsz-ra Előzmény #168626

szia

hát sajnálom ha nektek már megvolt:(
de akkor ismét sok élménnyel vagytok gazdagabbak
köszi az infót
szia

# 9222
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168722 Üzenet linkje2011-07-05 22:40:33 

Szia Siki!

Nem kaptam privit, különben válaszoltam volna.

Na de úgy látom Ti is akkor mentek amikor mi icon_biggrin.gif

Igen mi éjjel megszállunk Nis mellett, tavaly nagyon húzós volt az éjszakai utazás, nem tudom miért, pedig sokat vezetek

# 9223
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168752 Üzenet linkje2011-07-06 09:41:26 

Na már csak 9 nap.Ezt már fél lábbal is kibírjuk!
# 9224
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168757 Üzenet linkje2011-07-06 10:13:21 

Nekünk még 23:( 3 hosszúúúú hét...
Nem tudjátok van-e Sarti közelében állatkert, vadaspark vagy ilyesmi?

# 9225
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
POLLY81
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168764 Üzenet linkje2011-07-06 11:11:17 

Sziasztok
tud valaki Sarti-n szállást, ami nem utazási irodán keresztül megy?

# 9226
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168771 Üzenet linkje2011-07-06 11:55:05 

Szia POLLY81!

Van nagyon sok szállás lehetőség Sartin.2008-ban én este 10-re értem Sartira és kb 10 perc alatt találtam szállást.Érdemes kérdezősködni ahol ki van írva.És érdemes alkudni is!a falu vége felé a szuterén szintes apartmanoknál míndig van hely és míndig lehet alkudni.Van egy apartmanház Irene Haus egy német idősebb hölgyé.Nagyon kedves megvendégelt egy frappéra és alkudoztunk és elég barátságos árat lehetett vele kialkudni.

Ez a térkép nem jó igazábol de a 34-es szám alatt van az Irene House.Narancssárga Napernyők vannak kirakva.


http://www.sartimania.hu/sartiterkepek/images/Sarti_terkep_szallasok_nagy.jpg

# 9227
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dindin
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168794 Üzenet linkje2011-07-06 12:56:35 

Sziasztok! Nemtudjátok véletlenűl, hogy a Virozi apartmanba van e wifi? köszi
# 9228
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erikaaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168798 Üzenet linkje2011-07-06 13:13:43  Válasz a #168432. hsz-ra Előzmény #168432

.....


Legutóbb erikaaa szerkesztette (2011-07-06 13:18:32), összesen 1 alkalommal
# 9229
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erikaaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168801 Üzenet linkje2011-07-06 13:17:46 

Ibusszal jön valaki most pénteken Sartira? icon_smile.gif
# 9230
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168815 Üzenet linkje2011-07-06 14:52:06  Válasz a #168801. hsz-ra Előzmény #168801

Mi most pénteken megyünk, de nem tudom melyik irodával sajnos még mindig! Honnan indultok? Izgalom már megvan én már elkezdtem csomagolni! icon_smile.gificon_smile.gif
# 9231
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erikaaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168818 Üzenet linkje2011-07-06 15:07:55  Válasz a #168815. hsz-ra Előzmény #168815

Szia!
Mi Tiszaújvárosan szállunk fel icon_smile.gif Ti merre? Időben mikor indultok? Mi 7-50kor reggel:)
Izgalom itt is van és a csomagolás is elkezdődött icon_smile.gif
Apartmann melyik?
icon_smile.gif

# 9232
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168819 Üzenet linkje2011-07-06 15:17:44  Válasz a #168818. hsz-ra Előzmény #168818

Mi Körösladányból indulunk 9:30-kor. A Kipriotisba megyünk! icon_smile.gif
# 9233
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
POLLY81
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168826 Üzenet linkje2011-07-06 15:57:27  Válasz a #168771. hsz-ra Előzmény #168771

Nagyon szépen köszönöm...közben én is nézelődtem már....és rátaláltam az általad említett apartmanra....
# 9234
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168828 Üzenet linkje2011-07-06 16:01:33 

Szia Fate08! És ha meg szabad kérdezni, mennyire tudtátok lealkudni az árat?
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 614 615 616 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu