#1686922011-07-05 20:59:09 Válasz a #168653. hsz-ra
szia kislaszlo
igen tényleg sokan indultok arról a vidékről
de mi ha megyünk akkor nagyon sokan egyszerre:D
irtam már 25 en:D
irtam neked privit valamikor de szerintem nem olvastad
azóta rájöttem ti valahol éjjel utközben megszálltok
lassan csomagolhat salgótarján!!!
sziasztok
Van nagyon sok szállás lehetőség Sartin.2008-ban én este 10-re értem Sartira és kb 10 perc alatt találtam szállást.Érdemes kérdezősködni ahol ki van írva.És érdemes alkudni is!a falu vége felé a szuterén szintes apartmanoknál míndig van hely és míndig lehet alkudni.Van egy apartmanház Irene Haus egy német idősebb hölgyé.Nagyon kedves megvendégelt egy frappéra és alkudoztunk és elég barátságos árat lehetett vele kialkudni.
Ez a térkép nem jó igazábol de a 34-es szám alatt van az Irene House.Narancssárga Napernyők vannak kirakva.
#1688182011-07-06 15:07:55 Válasz a #168815. hsz-ra
Szia!
Mi Tiszaújvárosan szállunk fel Ti merre? Időben mikor indultok? Mi 7-50kor reggel:)
Izgalom itt is van és a csomagolás is elkezdődött
Apartmann melyik?