#1689202011-07-07 08:44:13 Válasz a #168859. hsz-ra
merszia!
Múlt nyáron nem volt nagyon olcsó az arany Én úgy emlékeztem, hogy nagyon jó árban van, de meglepődtem. Én vettem egy aranyláncot, ami nem túl vastag és hozzá egy medált, amin az Akropolisz van, körben pedig a meander vonal. Nos ez 400 EUR-ba került, és ez már az az ár volt, amiből lealkudtam vagy 50 EUR-t.
Amikor hazajöttem, kiderült, hogy itthon vastagabb láncot lehetett volna ennyi pénzért venni. Persze körbe kell nézni, hiszen Sartin több ékszerbolt is van. Az egyik ha jól emlékszem abban az utcában, ahol az Ovelix kajálda van, egy másik pedig a Karpouzaki koktélbár mellett, szemben a buszmegállóval. Mindenesetre alkudjatok ammennyit csak lehet
Igazán nem akarlak fárasztani, (részletekbe jut eszembe ez az )de a nyakláncod+medálod súlyát nem tudod véletlenül?Nem indiszkrét akarok lenni ,csak tippelgetem a gramm árat.Köszi.
3 főre kért tőlünk Irene 55 eurót.Ezt sikerült lealkudnuk 42 euró 3 fő/napra és úgy hogy a klímáért nem kellett felárat fizetni.Igazábol 40 re akartam de a 42 alá nem ment de így is megspóroltunk 190 eurót mert akkor 10 éjszakát voltunk ott és a klíma 6 euro per nap lett volna. olyan 50 ezer forint körül jöttem ki jobban.
#1689992011-07-07 20:03:41 Válasz a #168994. hsz-ra
merszia!
Őszinte leszek.. fogalmam sincs hány g-os a láncom. Ne haragudj de tényleg nem tudom Ha gondolod lefényképezem és ha adsz egy elérhetőséget akkor elküldöm a képet...
Köszönöm a ma indulók nevében a jókívánságokat! A buszosok csoportját elbúcsúztattunk délben, mi este indulunk utánuk kocsival.
Holnap ilyenkor már remélem pancsizunk, Mythosozunk
Boni, a cseten bejelentkezem, viszem a kamerához keresztcicád!
Köszönöm innen is a sok információt!
Üdv,
Nemy