Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9250
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pepito
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169080 Üzenet linkje2011-07-08 15:22:07  Válasz a #168819. hsz-ra

Szia!07.29-én megyünk mi is a Kipriotisba.Érdeklődhetek majd hogy milyen volt?Köszi előre is .
# 9251
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169085 Üzenet linkje2011-07-08 16:22:03 

Akik ma indulnak JÓ UTAT icon_biggrin.gif
# 9252
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169104 Üzenet linkje2011-07-08 19:49:11 

Sziasztok.
Pepito. Az 588. oldalon a 8816.-nál találsz fényképeket a kipriotisról. Beszter és családja vasárnap jön haza onnan, biztos ir az apartmanról. Én junius elején voltam ott. Egy dombra épült, kb 100 méterre a tengertől, az ó faluban. Reggel háromnegyed hétkor egy kis harangszó ébresztőnak. Este vacsi gyros+ egy mythos, hát nam könnyü felsétálni. Ha kérdésed van szivesen válaszolok.

# 9253
Kijelentkezve--
-törölt nick 9358
Aktív fórumos
Aktív fórumos
59 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169123 Üzenet linkje2011-07-09 01:42:23 

gyugyu, a balaton miért nem lesz jó idén? icon_smile.gif))
# 9254
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laszlozsu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169126 Üzenet linkje2011-07-09 08:14:02  Válasz a #169080. hsz-ra Előzmény #169080

Szia!
Mi tavaly voltunk a Kipriotisban.
Az ófaluban a főtér és a templom közelében van. A dombtetőre épült. Nem vészes ettől függetlenül, felmenetelnél a végén van egy rövid, 20-25 méteres kaptató, ami talán húzósabb.
Van egy nagy családi apartmanja, ami nagyon jól felszerelt, a többi apartman átlagos felszereltségű a házban. Egyébként egy viszonylag új, 2008-as átadású épület, szép és tiszta.
Minden közel van hozzá, mégis csendes, pihenésre abszolút alkalmas.
Mellesleg a férjem szülei is ebben az időpontban lesznek ott.

# 9255
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169127 Üzenet linkje2011-07-09 08:21:41 

Fate08 írta:
gyugyu!

3 főre kért tőlünk Irene 55 eurót.Ezt sikerült lealkudnuk 42 euró 3 fő/napra és úgy hogy a klímáért nem kellett felárat fizetni.Igazábol 40 re akartam de a 42 alá nem ment icon_smile.gif de így is megspóroltunk 190 eurót mert akkor 10 éjszakát voltunk ott és a klíma 6 euro per nap lett volna. olyan 50 ezer forint körül jöttem ki jobban.


Kösz Fate! Tényleg elég barátságos ár, főleg klímával és gondolom főszezon is lehetett! Néztem az apartmant is, tetszetős, szép szobákkal,valóban megérte.

# 9256
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169128 Üzenet linkje2011-07-09 08:39:31 

norbert írta:
gyugyu, a balaton miért nem lesz jó idén? icon_smile.gif))


Szevasz Norbikám! Látom azért te sem erőszakolod meg a munkát! A Balaton is jó lesz 1 napra 35 fokban ...majd!Kell a kikapcs Görögben jó last minute-es áron valahol 40 fokban 10-es UV indexel! Finom pipiropogós-ra sülve a napon (vagy a tengerben).Tudom, hogy te is inkább oda mennél és ott néznéd a naplementét egy Mythossal a kezedben, a másikban Gyros, a harmadikban Cipurro, a negyedikben ouzó! De majd meglátjuk!

# 9257
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Knut
Aktív fórumos
Aktív fórumos
73 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169137 Üzenet linkje2011-07-09 10:49:12 

Sziasztok!Autót hol és milyen áron lehet idén bérelni?Köszi!Knut
# 9258
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169149 Üzenet linkje2011-07-09 14:40:55 

Tudtok Ti élni icon_biggrin.gif
Akinek négy keze van... icon_lol.gif

# 9259
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169153 Üzenet linkje2011-07-09 16:52:02 

...Igyekszik az ember!
# 9260
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pepito
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169156 Üzenet linkje2011-07-09 17:16:27  Válasz a #169126. hsz-ra Előzmény #169126

Köszönöm az információkat,már kétszer voltunk Sartiban de nem az ófaluban volt a szállásunk,pláne nem dombon.Olyan barátokkal megyünk akik még nem voltak Görögországban és nem szeretnék csalódást okozni.Szia!
# 9261
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pepito
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169157 Üzenet linkje2011-07-09 17:31:07  Válasz a #169104. hsz-ra Előzmény #169104

Köszönöm!
# 9262
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169164 Üzenet linkje2011-07-09 18:14:11 

Szerintem görögországban nem lehet csalódni icon_biggrin.gif
# 9263
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169165 Üzenet linkje2011-07-09 18:45:29 

Sziasztok.
Kiss lászló. Igy van, ahogy mondod. Persze ismeretlen helyről lévén szó érhetnek meglepetések, de olyan még nem fordult elő, hogy nem éreztem jól magam. Apró dolgokon meg kár bosszankodni.

# 9264
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169168 Üzenet linkje2011-07-09 19:42:54 

teljesen igazad van! Apró dolgokon kár bosszankodni, a meglepetések pedig jók icon_biggrin.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 616 617 618 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu