Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9265
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169169 Üzenet linkje2011-07-09 19:44:09 

Knut írta:
Sziasztok!Autót hol és milyen áron lehet idén bérelni?Köszi!Knut


az árat nem tudom, de hogy hol azt első nap meg fogod találni icon_smile.gif

# 9266
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169171 Üzenet linkje2011-07-09 20:18:18 

Kiss László.
Két éve egy félszigeten értek meglepetések. Az utazási iroda szerint homokos aprókavicsos a part. Megláttam a szilva nagyságu homokszemeket, hát gondolod. A három km-es parton egy helyen volt homok, egy cseh üdülő előtt kb 50 méter. A vizben törött sörös üvegek, rozsdás vaslemez kb egy négyzetméteres. Az egy méter mély viznek alig láttam az alját. Nem egy égei tenger. De a környéken rengeteg szép hely volt. Béreltünk autót igy sok helyre el tudtunk jutni. Vissza gondolva soha nem mennék oda többet.

# 9267
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169173 Üzenet linkje2011-07-09 20:34:14 

Knut.
Autót a sithon travel iroda után tudsz bérelni. Meg fogod ismerni a táblát. Juniusban 50 euro lett volna egy napra, de sajna nem volt szabad kocsi. Azt ajánlom első nap menj oda és probáld le foglalni. Vagy Sassos robogó.

# 9268
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169179 Üzenet linkje2011-07-09 21:51:40 

Végre megtaláltam a kártyát, amit több mint három hete keresek. Ez áll rajta.
House Giota. Sarti.
Tel: 00306947879961.
00302375094194.
00302375094478.
Email: TaboriCsilla@hotmail.com.
Ez Sarti beachnél van 50 méterre a viztől. Tengerre néző. Árakról csak annyit tudok amit juniusban itt kérdeztem egy idős bácsitól . Ő ott lakik. Három főre 30 euro per nap. Julius augusztus valószinü többe kerül. Ha valakit érdekel. Nem tudom jelenleg van e szabad szobájuk.

# 9269
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169184 Üzenet linkje2011-07-09 23:18:02 

Vérzik a szívem,én már itthon vagyok,minden pénteken gondolok azokra a boldogokra akik mehetnek.Bezzeg én már nyomom a melót,vagy inkább ő engem.Jó nyaralást mindenkinek!!!!
# 9270
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169185 Üzenet linkje2011-07-09 23:27:14 

Szia Vadevezős.
Mesélj milyen volt?

# 9271
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Merszia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169195 Üzenet linkje2011-07-10 09:12:09 

Kszifiasz!
Áruld el légyszíves hol volt ez a borzalom amit leírtál,hogy oda ne menjek még véletlenül sem.
Köszi!

# 9272
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Wucy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
388 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169200 Üzenet linkje2011-07-10 11:10:17 

aki mar jart Sartin,erdemes gyalog nekivagni az ofalubol a Goaig?
ha jol tudom 2km...szoban nem tunik soknak icon_biggrin.gif

# 9273
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169225 Üzenet linkje2011-07-10 15:49:16 

Sziasztok!
Én most regisztráltam és segítséget kérnék :)
Nem először járunk Görögországban,bár tavaly kihagytuk Horvátország miatt(nagy kár volt :( )Idén Sartira mennénk,már több estén gyűjtöttem innen-onnan az infókat róla.Szállás érdekelne,hogy merjünk-e menni foglalás nélkül (aug.9-10-e körül indulnánk 8-9-10 napra).A helyzet az,hogy ebben a formában még csak egyszer voltunk(az előző években mindig irodák által) 2009-ben Olimpyc Beachen,a tapasztalat szuper volt,a megérkezésünk után kb.1 órával már volt szállásunk,jó helyen,az apartman is nagyon jó volt,a tulajdonos is kedves,és az áráról nem is beszélve :lol:
Szóval kérnék szépen véleményeket vagy bármit,ami jó és hasznos lehet!
Köszönöm és mindenkinek szép napot(kat)!!

# 9274
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Saturn
Aktív fórumos
Aktív fórumos
277 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169228 Üzenet linkje2011-07-10 16:18:23  Válasz a #169200. hsz-ra Előzmény #169200

Szia! Mi tavaly szeptemberben megjártuk az utat. Nagyon nagy hőségben én nem indulnék el, max. kora reggel és késő délután jönnék haza. Persze ehhez meg kaja, innivaló kell...Most nem tudom működik-e a bár a Goa beach-en. Gyönyörű hely, mi az országúton mentünk, a partra vezető földút is jó minőségű, itt azért elég nagy az emelkedő visszaúton, de mi simán kibírtuk. A látvány is szuper gyaloglás közben.
Ha érdekelnek képek erről a részről és az útvonalról, írj privit és megadom, hol találhatóak.
Üdv és jó nyaralást! Saturn

# 9275
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169241 Üzenet linkje2011-07-10 19:07:13 

Sziasztok. Merszia. irtam privit.
# 9276
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169244 Üzenet linkje2011-07-10 19:20:22 

Aphrodite67.
Azt nem tudom, hogy augusztusban van e szabad apartman, mivel még sose voltam ilyenkor. Egy oldalt vissza lapozol, találsz egy apartmant. Küldj nekik egy emailt,hátha.

# 9277
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169262 Üzenet linkje2011-07-10 22:46:31  Válasz a #169244. hsz-ra Előzmény #169244

Köszönöm!!!!!!!!! icon_lol.gif Egész nap olvasgattam a hozzászólásokat,a képeidet is megnéztem...gyönyörű...imádom icon_biggrin.gif
Majd holnap megpróbálom az emailt,köszi még egyszer!!!!!!!!!!!!!!

# 9278
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Annita9
Aktív fórumos
Aktív fórumos
194 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169283 Üzenet linkje2011-07-11 10:22:36 

Szia! Aphrodite! Lehet találni szállást,de így nagyon drága,mert főszezon,meg kihasználják azt,hogy nincs hol megszállnod és ezért drágábban adják ki az apartmant!
# 9279
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169300 Üzenet linkje2011-07-11 13:12:46 

Kevesebb mint egy hónap és indulás!
Valami friss információ azoktól akik nemrég jöttek haza?
Időjárás? Hangulat? Milyen vízisport lehetőségek vannak kint Sartin?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 617 618 619 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu