#1696642011-07-14 07:24:05 Válasz a #169225. hsz-ra
Szia aphrodite67!
Mi tavaly úgy voltunk, hogy az első hetet kifizettük, és utána kerestünk szállást 4 főre légkondival, alkudozással 370 euro 7nap, de lett volna olcsóbb is de a légkondi feltétel volt nálunk. Tavaly viszonylag sok volt a kiadó szállás, és észrevehetően egy kicsit kevesebben voltunk Sartin, amit én személy szerint nem bántam, de igy is voltunk elegen. Három éve is voltunk (mindig augusztusban megyünk) Sartin átutazóban, három napig, de egész délután nem találtunk szállást, rajtunk élvezkedett a görény Siton travel nevű banda, azóta messze elkerülöm az irodájukat. Ekkor lejjebb mentünk 10 km (autóval voltunk) és találtunk egy 40 euro/4 fő/nap szállást egy nagyon kedves görög néninél aki egy kukkot se tudott angolul (se) de azért kézzel lábbal jól elbeszélgettünk.
Tehát szerintem fogtok találni szállást, és szerintem nem drágább mint egy utazási iroda, és látod hogy hova mész, ha nem tetszik odébbállsz.
#1696862011-07-14 12:40:16 Válasz a #169591. hsz-ra
Szia Beszter! Köszönöm az információkat.Ha a domb nem domb,hanem hegy,hát legfeljebb mi lányok feszesebb fenékkel jövünk haza ( háta ennyi hasznunk azért lesz belőle).A Kosmas apartmanban voltunk legutóbb,de úgy gondolom akkor jó lesz ez is.Már nagyon mennék,mert itthon megáll az idő,bezzeg ott majd repül!
Köszi Mindenkinek!Már kezdek izgulni!El raktam tavalyról egy Gordon's-t és hogy felszálltunk a buszra fel is nyitjuk!
Aztán jön 1 hét evés,ivás,napozás!!!!
sziasztok
nem szoktam előre inni a medve bőrére...
de most már tényleg ugy néz ki...
holnap megyünk nyaralni!!!!!!!!!!!!!!!
mindenkinek aki holnap indul
szerencsés és jó utat csodaszép nyaralást kivánok!!!!
Fate,Siki,Kiss László! Mindenkinek nagyon jó utat mégegyszer,érezzétek nagyon-nagyon jól magatokat!!!!
Puszi mindenkinek és irány Sarti!!!!! (de csak Nektek)
Ui.: most is nagyon irigy voltam?
Sancho!
A fényképekkel az a baj,hogy t.k analfabéták vagyunk hozzá,mármint ahhoz,hogyan kell a gépre feltenni! Amint lesz hozzá segítségünk megoldjuk ígérem!
A beszámoló pedig érdekes dolog!Nagyon várom mindig,hogy megosszák,megosszátok velünk az élményeiteket!Nekem ilyenkor még honvágyam van "Göröghonba" és kavarognak bennem a gondolatok,élmények!
Meg tudod furcsa,hogy olvasom valakinek nem tetszett a part,nem jött be a kaja és miegyéb!Holott én még az apartmanunk problémáit is teljesen jól éltem meg.Nem akartam olyat írni róla,ami nem igaz annak ,aki odamegy,de ettől függetlenül próbáltam ezeket úgy leírni,hogy Ő is nézzen pozitívan ezen dolgokra!
Mondjuk ez bejött,mert Pepito is mindjárt meglátta benne a jót!
Ez most elég bonyolult lett,de remélem azért mi már értjük egymást fél mondatokból is.
A lényeg,hogy továbbra is imádom Sartit,nekem most is ugyanolyan szuper és gyönyörű hely ,mint 8 éve volt!!!
Egyébként az első ,hazudok ,mert második utam a Kalóztanyára vezetett és mindjárt be is fizettünk a Kalózhajóra!Hát az valami szuper volt!Családias,hangulatos fürdő program!Nem nagy távot megtéve,sok öbölben megállva lehet fürödni!Jah és szerinted ki hozta fel a tenger mélyéről a Sangriát???? Az én drága Bence fiam,aki 12 éves lesz!De ráfaragott,mert Attila,a kapitány visszadobta,hogy tanulja meg a zsákmányt ne adja oda senkinek!ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSS újra felhozta ám!!!!!
Persze szét osztottuk a hajón,de egy kevés maradt az alján,hiszen azért a nagyiknak is meg kellett mutatni a zsákmányt!Örülök,hogy hallgattam Rátok és ezt a programot választottuk!
De nem is zavarlak tovább,hiszen holnap nagy nap vár rátok! Úgyhogy mégegyszer élményekkel teli,csodálatos két hetet kívánok Nektek és várunk haza,hogy újra itt legyél köztünk!!
Ui.: az elöbb említett első utam a Leóhoz vezetett,de az tényleg felejtős!!!!!