Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9400
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170270 Üzenet linkje2011-07-19 14:35:13 

Sziasztok.
Pirosss. Szerintem Sarti pont olyan klassz mint tavaly volt.

# 9401
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170273 Üzenet linkje2011-07-19 14:39:15 

Tihi23.
Sartiról szerintem kicsit messze van. Inkább egy Paralia, Nei Pori nyaralásra ütemezném be.

# 9402
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170274 Üzenet linkje2011-07-19 14:45:31 

Diuska.
Úgy látom ez a (kétszer megyek) egy évben egyre több fórumozót megfertőz. Kivánom, hogy sikerüljön.

# 9403
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Wucy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
388 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170287 Üzenet linkje2011-07-19 16:05:11 

meg 11 naaaaaaaaaaaaaaaaap icon_biggrin.gif
# 9404
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170288 Üzenet linkje2011-07-19 16:11:14 

Diuska!
Te is duplázol,mint Kszifiasz??
Ugyanis Kszifiasznak úgy van 25 nap,hogy Ő már volt egyszer az idén!
Tudjátok meg irigy vagyok,mert én tuti nem duplázok!!!!! icon_redface.gif icon_redface.gif icon_wink.gif

# 9405
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170289 Üzenet linkje2011-07-19 16:17:46 

Aphrodité!
A Tzipuro törkölypálinka,ha jól tudom!Sartin sok helyen láttam magánházaknál kirakva.Ezek biztos jobbak,mint a gyáriak!
Az Ouzo pedig ánizs pálinka.
Szerintem azért szeretik jobban a Tzipurot,mert törkölypálesz nálunk is kapható és elég kedvelt!A törkölypálinkát a kipréselt szőlő héjából főzik!

# 9406
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
T.Márta
Törzstag
Törzstag
850 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170297 Üzenet linkje2011-07-19 18:00:53  Válasz a #170289. hsz-ra Előzmény #170289

beszter!
sajnálom a buszos dolgokat, látod ezért kell autóval menni mert a magad ura vagy lehet, hogy drágább de valamit-valamiért!
Kérdezem, hogy Sartin sem adtak a tavernákban vacsi után valami " ajándékot " dinnye vagy pálesz? mert tavaly még volt Stavroson viszont sehol???

# 9407
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170308 Üzenet linkje2011-07-19 19:39:17 

T.Márta.
A delfines gyrososnál, azt hiszem argario a neve, minden alkalommal kaptam valamit. Ouzot, sört, mikor meglátott a tulaj messziről már töltötte is. Nagyon jól össze barátkoztunk. Egyébként ő Sarti kapusa. Most biztos meg fogom látogatni. Viszek neki egy kis eper pálinkát. 9-éves fa hordóban érlelődött.

# 9408
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
T.Márta
Törzstag
Törzstag
850 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170311 Üzenet linkje2011-07-19 19:43:51  Válasz a #170308. hsz-ra Előzmény #170308

kszifiasz! hirtelen nem tudom melyik a delfines de több helyen voltunk ott sehol senkinek nem hoztak semmit, Tasszoszon azonban kaptunk egy kis fagyit.
# 9409
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170313 Üzenet linkje2011-07-19 19:44:18 

Nekem csak 6 napocska icon_razz.gif icon_razz.gif

Ma meg jött a Voucher icon_razz.gif icon_razz.gif

# 9410
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170315 Üzenet linkje2011-07-19 19:58:35 

Szia Renault.
Osvosi rendelő, mellette sithon travel iroda, és az mellett 15 méterre. Ott a sarkon van az idős néni, aki sült kukoricát árul. A gyrosos tulaj úgy néz ki, mint a Barcelónában a Pujol. Egész éjjel dolgozom, de sűrün benézek.

# 9411
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170322 Üzenet linkje2011-07-19 20:25:32 

Szia Renault!

Valószínűleg tompa felé megyünk. Egyébként levadásztalak az iwiwről és örülök, hogy szinte mindenben hasonló kondícióval rendelkezünk, kivéve a testsúlyt. icon_lol.gif
Én is 70-es vagyok egy csemete és egy asszony.

És remélem nem leszek az ellenséged (Meteorás fénykép )
Várom a találkozást, és remélem mindenkinek sima útja lesz oda és haza fele is.

(Sartiban már voltunk 2007.-ben és akkor is pont a magyar nagydíj ment a Forma 1-ben, és volt egy pizzéria a parton ahol az RTL-en meglehetett nézni a futamot. Az asszonykám már pakolgat és folyton kérdezget ezért befejezem az írást.)

üdv.

# 9412
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170323 Üzenet linkje2011-07-19 20:35:05 

Szia Renault!

Most nézem, te is levadásztál!

Erre már tényleg inni kell!

# 9413
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170324 Üzenet linkje2011-07-19 20:43:00 

Szia Bofefe!
A Relax pizzériánál láttuk kiírva,hogy meglehet nézni a magyar futamot!Mária a magyar hölgy a tulaj!
Mi kint leszünk a Hungaroringen icon_smile.gif ,úgyhogy majd gondolunk Rátok!De jó lesz Nektek!!!!Sarti,tenger,pizza,koktél,Forma 1!!!Most hogy így végig gondolom szivesebben nézném én is inkább ott a versenyt!! icon_cry.gif

# 9414
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170325 Üzenet linkje2011-07-19 20:47:15 

Bocs. Az előbbit T.Mártának akartam irni.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 626 627 628 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu