Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9415
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170326 Üzenet linkje2011-07-19 20:51:55 

Szia Márta!
Most meg is fogadtam,hogy soha többé busszal!!!!!
Az elmúlt pár évben (akkor messzebb nyaraltunk) repülővel mentünk,vidékieknek szerintem az is macerás,de párom beleszerelmesedett a repülésbe!Sartira viszont macerás lett volna a transzfer szerintem!
De annyi pozitívumot és lelkesedést hallok Tőletek az autóval nyaralásról,hogy következőre biztos bevállaljuk!Hiszen amit javasoltatok ,minden bejött a programok,az ajánlott éttermek! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9416
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170328 Üzenet linkje2011-07-19 21:01:55  Válasz a #170201. hsz-ra Előzmény #170201

Kösziiiii Gina az infót icon_smile.gif nyilván csak meg kellene kóstolni... icon_lol.gif
# 9417
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170330 Üzenet linkje2011-07-19 21:09:52 

Szia Beszter!

Csak azért írok neked, hogy könnyebb legyen a döntésed.
Tavaly először mentünk kocsival, és el kell mondanom, hogy az ezt megelőző három évben buszoztunk különösebb problémák nélkül, de amikor leértünk Stavrosba a feleségem kijelentette, ha lehet akkor ezután csak kocsival utazunk.
És helyben is sok hasznát veszi az ember a kocsinak. Na ezt a témát befejezem mert áthajítanak máshová.
És jövő vasárnap természetesen ott leszek a Relaxban és iszok az egészségetekre egy Mithost !!!

Üdv.

# 9418
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170332 Üzenet linkje2011-07-19 21:10:33  Válasz a #170289. hsz-ra Előzmény #170289

Szia Beszter!
Neked is köszi az infót icon_smile.gif az ouzot szeretem (fagyasztóból kivéve,szinte jegesen,finom icon_lol.gif )A magyar törkölypálinkát azt nem...de ezt a tzipurrot azért csak megkóstolnám icon_lol.gif Szóval akkor ki van írva-téve házaknál sűrűn (vagy keresgélni kell)?Odamegyek és kérek bármennyit? icon_lol.gif Ára esetleg? icon_smile.gif

# 9419
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170333 Üzenet linkje2011-07-19 21:18:32 

Ja és mindenkinek...
Valahonnan egy Sarti térkép (valami letölthető,nyomtatható)????Vagy könnyen megtalálunk mindent???
Már annyi jó helyet írtatok,hogy zsong az agyam és nem győzök jegyzetelni icon_lol.gif KÖSZIIIIII!!!!!!!!
Beszter!Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz,most megyünk kilencedjére,csak egyszer voltunk busszal (ami végül is nem volt vészes)de az autót nem pótolhatja más,akkor mész,akkor állsz,azt viszel,stb.stb.amit és ahogy te akarsz,szóval én nem adnám fel icon_lol.gif

# 9420
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170334 Üzenet linkje2011-07-19 21:19:37 

Sziasztok!

Én szoktam fogyasztani törkölypálinkát és ittam már tzipurrot és ouzót is és szerintem a tzipurro ízesített törkölypálinka hasonló növényekkel ízesítik mint az ouzót csak jóval erősebb annál, ha hülyeséget mondtam ne kövezzetek meg.
Szerintem már az első nap megkeressük azt a helyet ahol tzipurrót lehet kapni.
Pár óra és már csak öt nap!!! icon_lol.gif

üdv.

# 9421
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170335 Üzenet linkje2011-07-19 21:30:27 

Sziasztok.
Több apartman előtt ki van rakva az asztalra, átlátszó müanyag flakonba. Van fél, és egy literes kiszerelésben is. Egy kézzel irt tábla van mellette. Mindenki észre fogja venni. Az árát viszont nem tudom.

# 9422
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170336 Üzenet linkje2011-07-19 21:35:00 

Más. Sok közértben vannak fahordók,házi vörös és fehér bor is kapható. Meg is lehet kostolni.Olcsóbb mint a közérti üveges.
# 9423
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hajnah75
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170337 Üzenet linkje2011-07-19 21:44:13 

Sziasztok! Mi 3 nap múlva indulunk autóval, már nagy izgalomban vagyunk! Megkötöttük a biztosítást , de előre szállást nem foglaltunk! Diuskaa és Beszter tőletek szeretném megkérdezni , hogy a kintlétetek alatt láttatok - e kiadó szobákat?
# 9424
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170339 Üzenet linkje2011-07-19 21:56:32  Válasz a #170337. hsz-ra Előzmény #170337

Szia Hajnah!
Igaz,hogy én egyik sem vagyok,akinek szántad az írást,de ha visszaolvasgatsz jó néhány oldalt,találsz erről infókat (mert,hogy jómagam is érdeklődtem erről a témáról és mi is úgy megyünk icon_smile.gif Szerintem ne izgulj,tuti lesz hely icon_lol.gif

# 9425
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ibissz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
190 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170341 Üzenet linkje2011-07-19 22:10:00 

Sziasztok!
Hú de irigy vagyok a most készülődőkre!
Még haza sem jöttünk, de már én is terveztem még egy görög utat. Sajnos csak egy hét belföld jut még idén nyáron, de jövőre ismét Sarti, és két hét!
Az a srác tényleg úgy néz ki, mint Pujol. Ő a tulaj?!
A Relax-os Mária is tulaj? Azt láttam, hogy ő dirigálja a többieket, de "csak" alkalmazottnak néztem. Nagyon kedves volt, de hajlamos volt nem figyelembe venni a shitonos kedvezményt.
Nekünk azt mondta az ibuszos Dóra, hogy a cipurro - ami törkölypálinka - is ánizzsal ízesített, akárcsak az ouzo, csak enyhébben. Finom, csak nagyon fejbevágós.
Június végén rengeteg szabad apartman volt, ugyanúgy, mint 2008-ban július végén, úgyhogy szerintem bátran útnak lehet indulni előzetes szállásfoglalás nélkül is. Kivétel augusztus 15. környéke, amikor nemzeti ünnep van, és a görögök is a tengerpartra özönlenek.
Az Avrában van egy magyar kislány, aki korábban két évig Stavroson dolgozott. Szerinte jóval később indult a szezon, és jóval kevesebben vannak, mint az előző években.

# 9426
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170342 Üzenet linkje2011-07-19 22:17:11 

Szia Ibissz.
Igy van, mindketten tulajok, Pujolnak (hivjuk igy) a fia is ott dolgozik. Egész jól beszél magyarul. Tudtad, hogy a Relax 1985-ota van?

# 9427
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hajnah75
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170347 Üzenet linkje2011-07-19 22:37:21 

Szia Aphrodite! Köszi a biztatást!Folyamatosan olvasgatlak benneteket, csak azért kérdeztem Diuskától és Besztertől hogy mi újság szállásügyben odakint , mert ők nemrég jöttek haza.icon_smile.gif
# 9428
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170357 Üzenet linkje2011-07-20 01:14:41 

Hát a hétvégén megbeszélem a barátnőmmel, s nagyon valószínű hogy benevezünk még egy augusztus végi kiruccanásra Sartin icon_smile.gif
Ott maradt egy darab belőlem, s ha nem muszáj nem akarok 364 napot várni rá. Bár jövőre már az egész nyarat szeretném ott tölteni icon_smile.gif

# 9429
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170405 Üzenet linkje2011-07-20 14:52:04  Válasz a #170337. hsz-ra Előzmény #170337

Sziasztok!

Hajnah, biztos hogy találtok szállást. Mindig van. icon_smile.gif Emiatt nem szabad aggódni!

Jó nyaralást! icon_smile.gif

Linda

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 627 628 629 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu