Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9460
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Larka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170634 Üzenet linkje2011-07-21 23:41:12 

Sziasztok!
Augusztusban megyünk Sartiba. A Dina (Babinis) apartmanban foglaltunk szállást. Esetleg valaki tud valamit erről a szálláshelyről? Köszönöm a válaszokat!

# 9461
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla1977
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170648 Üzenet linkje2011-07-22 08:28:29  Válasz a #170537. hsz-ra Előzmény #170537

Sziasztok!

Köszönöm Gyula és Neked is Linda! Nektek is minden jót! ől Majd várom ám mindenkitől az élménybeszámolót! Vigyázzatok magatokra!Millió puszi

# 9462
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Marianna*
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170657 Üzenet linkje2011-07-22 09:27:08  Válasz a #170553. hsz-ra Előzmény #170553

ZsuzsiSanyi77!

Ezen az oldalon mindent megtaláltok,ami fontos lehet. Nagyon precíz

http://www.sartisarti.com/

Jó utat!

# 9463
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rozita
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170660 Üzenet linkje2011-07-22 11:19:41  Piac

Sziasztok!
Tudja e valaki, hogy Marmarasba Sartiról indul e helyi busz, piacra mennénk csütörtökön...

előre is köszi!

# 9464
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170661 Üzenet linkje2011-07-22 11:35:58  Válasz a #170660. hsz-ra Előzmény #170660

Igen indul busz reggel délben meg délután ha jól emlékszem, de az utazási irodában megmondják. icon_smile.gif
# 9465
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Agika86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170736 Üzenet linkje2011-07-23 11:24:21  Válasz a #170557. hsz-ra Előzmény #170557

köszönöm az infót!
# 9466
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lipitsaby
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170751 Üzenet linkje2011-07-23 13:52:06 

Istenem! Sartin melegebb a tenger, mint most itthon a levegő :s
Mikor lesz már szept. 16????

# 9467
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170768 Üzenet linkje2011-07-23 17:36:56  Re:

Rozita írta:
Sziasztok!
Tudja e valaki, hogy Marmarasba Sartiról indul e helyi busz, piacra mennénk csütörtökön...

előre is köszi!


Szia,
nekem rémlik, mintha a nagy sárga szupermarket utcájából indulna.
Mintha egyszer Sancho írta volna.

# 9468
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ibissz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
190 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170769 Üzenet linkje2011-07-23 17:58:44  Válasz a #170768. hsz-ra Előzmény #170768

Igen, a sárga szupermarket utcájában van a buszmegálló. Sassos tavernáján túl a központ felé haladva a Sokratis (Iliadis) házzal átellenben lévő sarkon.
Azt írták itt korábban, hogy nagyon pontatlanul járnak a buszok, akár egy-két órás késéssel is számolni kell.

# 9469
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Maglosz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170784 Üzenet linkje2011-07-23 21:49:07 

Mi tegnap jöttünk haza Sartiból.Sajnos a hazafelé vezető utunkat megkeserítették a Teszalonik-i taxisok. (1.5 órát araszoltunk a sztárjk miatt, és kerülő út nincs) Szállást helyben találtunk 40 euró/nap,szerencsénk volt. A hőmérséglet 40 fok, tuti leégés, a 50 faktoros bébi napozó semmit sem ért! Szuper 10 nap volt, de sajnos haza kellett jönni a "fagyba".
# 9470
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170786 Üzenet linkje2011-07-23 21:57:08  Válasz a #170784. hsz-ra Előzmény #170784

Szia maglosz!
Megírnád kérlek,hogy ezt az apartmant merre találtátok és milyen volt????? (hány személyes,felszereltség,légkondi,stb.amit fontosnak tartasz) icon_lol.gif icon_lol.gif KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!

# 9471
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Relax
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170788 Üzenet linkje2011-07-23 22:40:49  Válasz a #170786. hsz-ra Előzmény #170786

Maglosz!
Ez engem is érdekelne. icon_smile.gif Köszi előre is!

# 9472
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170789 Üzenet linkje2011-07-23 23:22:27 

Szia lipitsaby ! Hát Én is azt kérdezem hol van még szeptember17.-e,de meglásd hamar eljön és még hamarabb elfog telni az az egy hét.Addig is olvasgatom a jobbnál jobb élmény beszámolokat
# 9473
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170802 Üzenet linkje2011-07-24 11:23:04 

Kedves Bofefe, Renault.
Napsütésben, és élményekben gazdag nyaralást kivánok nektek.

# 9474
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170806 Üzenet linkje2011-07-24 12:19:56  Válasz a #170802. hsz-ra Előzmény #170802

Csatlakozom az előttem szólóhoz icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Nyugodalmas,biztonságos,gyors és szerencsés utat,sokkal-sokkal melegebbet,szépet és minden jót!!!!!!!Érezzzétek jól magatokat!!!!!!! icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 630 631 632 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu