Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9505
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171008 Üzenet linkje2011-07-26 09:47:58 

Sziasztok!
Valakiiiiiiiiiiiii aki volt már a sarti holiday apartmanba, van e különbség az A B és C épületrész között? mert most minket átraktak az A-ból a B-be de nekem az vmi alaksori résznek tűnik és nemigazán tetszik.... vki vami bővebbet?????????????? FONTOS!!!!!!!!!!!4

# 9506
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171011 Üzenet linkje2011-07-26 10:02:03  Válasz a #171008. hsz-ra Előzmény #171008

Szia Lady!

A Grandtours honlapján meg lehet pontosan nézni, hogy melyik apartman hol található. Én is így választottam amikor lefixáltam a foglalást.

Linda

# 9507
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171013 Üzenet linkje2011-07-26 10:12:39  Válasz a #171008. hsz-ra Előzmény #171008

Lady,

találtam képeket is. Egy kép van ami olyan mintha valamivel a járdaszint alatt van.

http://www.grandtours.hu/apartman.php?apartman_id=13&muvelet=ga

# 9508
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Camelbird
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
37 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171014 Üzenet linkje2011-07-26 10:13:03  Válasz a #170966. hsz-ra Előzmény #170966

Szia,

mi 2010. szeptemberében voltunk ugyanott (Sula). Helyileg a nagy buszparkolóhoz kb. 20-30 m-re, az ófaluban, a parthoz képest (párhuzamosan) a második utcából (ezen az utcán van az utazási iroda - Siton, meg a Ovelix Gyros, stb.) nyíló zsákutcában van. (Na ez jó kacifántos lett)
Csendes hely. Nekem nagyon tetszett, mert nagyon közel vannak a boltok (pékség/abc -k), a tavernák. A tenger Sartin mindenütt közel van, azt nem írom icon_smile.gif de amúgy lehet, vagy 60 m a part kb.
A felszerelés: mi 2 fős studióban voltunk a földszinten, az emeleten van erkély, a földszinten meg egy óriási terasz (minden studio ugyanarra a teraszra nyílik). Szerintem pici nagyon (előző Görögo.-i tapasztalatokra építve), de mivel csak aludni jártunk "haza" abszolút nem érdekelt. Tiszta egyébként, a felszerelés khmmm... minimalista. icon_smile.gif Ha picit főzőcskézni szeretnétek (mi pl. vettünk friss halat a halasnál és reggelire megsütöttük oliva olajban, sok fokhagymával, citrommal) akkor villany rezsóval kell számolni. Nem biztos, hogy mind két platnija jó! Ami sztem hasznos lehet mi vittünk: 1 db éles kés (szeletelni, akár kenyeret is, mert olyan kés ott nem volt!) kis vágódeszka, pici stampedlis poharak. (meg kukás zacskók és plusz zacskók a wc -be, mert ott a papírt tilos lehúzni, gagyi a csatornarendszerük, pillanatok alatt dugulás lehet).

Kb. ennyi. Nekünk nagyon tetszett, meg voltunk vele elégedve, kb. azt kaptuk, amire számítottunk.

ui.: Most nézem, hogy a térkép szerint ez nem az ófaluban van, hanem a Village -ben, a "faluban". Szóval az ófaluhoz közel.

(ha adsz email -t küldök térképet, mert ide nem tudom felrakni, mert a gépemen van, és nem fenn a neten... enyim email: kissatom kukac gmail pont com)[/img]

# 9509
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Imke64
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171015 Üzenet linkje2011-07-26 10:16:26  Válasz a #170570. hsz-ra Előzmény #170570

Helló! Mi évek óta helybe foglaljuk a szállás. 20 percnél még nem tartott tovább a keresés és foglalás. Árak :igaz mi 5-en járunk de nekünk 50-60 euró/apartman/nap volt az ár. Klímával mind a két szobában,közvetlen tengerparton.Ezek alapján szerintem 30-35 euróért minden gond nélkül találsz szállást.
# 9510
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Imgi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
219 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171022 Üzenet linkje2011-07-26 11:30:22  Válasz a #171014. hsz-ra Előzmény #171014

Köszi emil ment !
# 9511
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171031 Üzenet linkje2011-07-26 13:08:17 

Köszi a válaszokat.

Néztem én is a Grandtours honlapját de nagyon nem lettem vele előrébb. Mert valamelyik hozzászólásnál olvastam hogy semmiképp ne falra néző szobát válasszunk mert ott inkább befelé látnak mint kifelé icon_biggrin.gif
A képen nekem is úgy tűnik mintha az kicsit járda szint alatt lenne, aztán ez így nekem nem nagyon tetszik. Csak gondoltam aki volt már ebbe az apartmanba (sarti holiday) az megtudja mondani hogy van e különbség az egyes épületrészek között mert ha jól emlékeszem azt is olvastam vhol hogy van amelyiket felújították de van amit még nem ....

Légyszi aki volt már itt az írjon !!!!!!!!!!!!!!!!!! köszike

# 9512
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171032 Üzenet linkje2011-07-26 13:09:39 

Na Szép Napot

Az utazás nem változott az elmúlt évekhez hasnolóan.az oda út 20 óra volt a vissza út kb ugyan annyi.
Sassos még míndig nem szimpatikus számomra. icon_smile.gif Angelo annál inkább!A Kalóztúrára még míndig érdemes befizetni mert nagyon szép élményekkel gazdagítja a nyaralást!Az Ovelixben a kaja minősége nem változott és az ára sem.A narancspart egyre zsúfoltabb és egyre több Magyar jár vadkempingezni.Ha nem érkeztel reggel 8 óra környékén akkor nem lesz helyed.A Platánia étterem nagyon barátságos hely!Nagy választék és hatalmas adag!Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek! A Relaxot hanyagoljátok.....összekeverték a rendeléseket és még azt se tudták össze adni,hogy mennyi a végösszeg...elég tré volt.Persze (Nyeg)Leó ezt a helyet ajánlja.....(nem tudom mért a legrosszabbakat) Az Avra szintén gázos.....valahogy nem volt kedvem enyhe émelyítő dögszagban enni.Nem is próbáltuk be.Ezen felül igazat adok a helybélieknek.Ahol este 8 és 11 között nem ül legalább 20 ember oda ne is menj!Zöldséget és üdítőt Sassossal szembeni üzletben érdemes venni.Van egy magyar srác aki segít mindenben!
Ha banánozni akartok vagy jetsky-t bérelni akkor CSAK az Africaffe-ba menjetek! (Sartitol kb 5 km) De a kalózhajó megáll ott ezért is érdemes velük tartani!( még az is lehet ,hogy kaptok kedvezményt).
Nagyjábol ennyi.Ha van kérdés szívesen válaszolok ha tudok!

# 9513
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171035 Üzenet linkje2011-07-26 13:51:35  Válasz a #170993. hsz-ra Előzmény #170993

Kedves Erikaszi!
Küldtem neked üzenetet priviben icon_smile.gif

# 9514
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171036 Üzenet linkje2011-07-26 13:58:23  Válasz a #171032. hsz-ra Előzmény #171032

Üdv.újra itthon kedves fate!!Gondolom jöttetek a nyárból az őszbe icon_sad.gif ez elég kiábrándító lehetett icon_evil.gif Annyi kérdésem lenne,hogy felsorolnád azokat a helyeket,ahol szerinted érdemes kajálni,vásárolni (mondjuk a neve érdekelne és az,hogy nagyjából hol található icon_smile.gif Mi még csak 9-én indulunk és gyűjtögetem az infókat egy mappába,aztán az utolsó napokban majd kinyomtatom (mert ennyi dolgot már nem tud megjegyezni az agyam icon_redface.gif
KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!! icon_smile.gif

# 9515
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171037 Üzenet linkje2011-07-26 14:01:08  Válasz a #171032. hsz-ra Előzmény #171032

Jaj...bocsi!!!!Most látom,hogy kis betűvel írtalak icon_redface.gif
Szóval kezdjük az elején: Üdv.újra itthon kedves Fate icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif

# 9516
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171041 Üzenet linkje2011-07-26 14:44:01  Válasz a #171032. hsz-ra Előzmény #171032

Hello Fate!Hát ez teljesen jól hangzik, remélem én is hasonló jó kis beszámolót/infókat rittyentek össze ha hazaérünk.
Ez az Africaffe amit írsz Sartitól délre vagy északra 5km? A banánt kipróbálnánk, de eddig csak sarti beachről olvastam, hogy ott van.
Köszii

# 9517
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171063 Üzenet linkje2011-07-26 17:31:54 

Szia Fate!
Hát Nektek is letelt?Azért remélem jól éreztétek magatokat!a beszámoló olyan rutinosnak tűnt!Egyébként mindenben egyetértek Veled!Leó kiábrándító,Avra szintúgy,szupermarket magyar sráccal OK,Kalózhajó 5*,narancspart nekem nem jött be,Banán -karika Africaffe-n szuper és tényleg van kedvezmény a Kalózhajósoknak:10 euró/fő!

Na de mizu Sanchoval ?Találkoztatok?Ők még mindig süttetik a hasukat,nekünk meg lassan be kell fűteni!?

# 9518
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kanoc73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171065 Üzenet linkje2011-07-26 17:55:13 

Szia imke64 !
Jól értettem, hogy fogjátok magatokat és beültök egy autóba - lezúgtok Sarti-ra és utazási irodát kihagyva magatoknak szereztek szállást? Mi is így gondoltuk de most lenne az első alkalom !
Pár jó tanács jól jönne ! Gyerekre (5éves) adnak kedvezményt? Esetleg 2 ágyas studióba megengedik, hogy köztünk aludjon. Sarti melyik részén van olyan apartman ami közvetlen a parton van ( 50m )
Milyen nyelven kommunikáltatok a tulajokkal?
Előre is köszi az infókat !

# 9519
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171067 Üzenet linkje2011-07-26 18:07:42 

Szia Fate. Üdv újra itthon. Érdekes dolgokat irtál. Sassosnál és a Relaxban is ettünk, nekünk nem volt vele problémánk. Az Avráról mások is irtak rosszat, igy ki sem próbáltuk. Leó meg (inkább nem mondok semmit). De azért remélem jól éreztétek magatokat.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 633 634 635 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu