Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9520
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kanoc73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171069 Üzenet linkje2011-07-26 18:12:56 

Sziasztok !
Szeretném kérdezni, hogy ki vagy mi az a LEO ? Mindenki csak rosszat ír róla ....

# 9521
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171070 Üzenet linkje2011-07-26 18:16:45 

Szia kanoc73.
Leo a sithon travel iroda alkalmazottja. Elég érdekes figura. Nagyon sok panasz volt rá az utóbbi években.

# 9522
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171078 Üzenet linkje2011-07-26 19:06:03 

Lady!
Ez nem jogszerű!Amit foglaltál és amiért fizettél azt kell,hogy kapjátok!Szerintem ne fogadd el a másik apartmant!Én is azt vallom,hogy úgyis csak aludni járunk az apartmanba,de bizonyos határokig!Azért ne egy szuterénbe menjek ugyanannyiért!

# 9523
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171079 Üzenet linkje2011-07-26 19:10:35 

Szia Kszifiasz!
Rég nem írtam Neked,gondoltam rákérdezek:augusztus ?????????
Még mindig nagyon irigy vagyok,főleg ,hogy jópáran visszamentek még idén Göröghonba!! icon_redface.gif icon_cry.gif icon_wink.gif

Hát igen Leo!!!!
Flegma,szétszórt,nemtörődöm..............stb.,stb.,stb.
Tudjátok mi a legjobb Sartiban?Hogy minden negatívum hazatérve pzitívumnak tűnik és máris mennék vissza !!!!!!!(még Leohoz is)

# 9524
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171080 Üzenet linkje2011-07-26 19:12:10 

Köszi aki hosszászólt icon_smile.gif
Tudod Beszter az a furcsa hogy ha már én lefoglaltam valamit és ki is fizettem akkor miért variálnak, hogyha ugyanolyan jó mindegyik szoba akkor a kinti munkatársnak miért nem jó az a szoba ahova minket akartak áttenni?! érdekes .....

meg a honlapukon ahova minket áttettel az 2db egyágyas szoba én meg direkt dupla ágyasat kértem... hát furi de nem is hagyom magam épp olvasgatom a véleményeket hogy ki mit ír máshol az apartmanrór aztán ahova tennének az falra néző szoba icon_sad.gif ahová inkább befelé látnak mint én kifelé icon_biggrin.gif

# 9525
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171081 Üzenet linkje2011-07-26 19:21:27 

Szia Beszter.
Augusztus 12.én indulunk. Én 2005 óta kerülöm Leót, akkor voltunk velük utoljára hajókiránduláson. Más probléma is van vele, de ezt nem részletezném itt. Attól függetlenül szivesen megyek Sartira.

# 9526
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171093 Üzenet linkje2011-07-26 21:13:10 

Szia Fate08! Voltatok búvárkodni is?
# 9527
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171097 Üzenet linkje2011-07-26 22:25:23 

Szia Fate!

Üdv újra itthon gondolom mennyire hiányzott ez a kis hűvös a nagy meleg után! icon_smile.gif
Tömör és lényegre törő volt az élménybeszámoló nem apróztad el a dolgot! Én Sassosban pozitívan csalódtam, és a Relaxos csapatról is csak jót tudok mondani mi majdnem minden este ott ettünk. Leóval kapcsolatban viszont teljesen egyet értek az előttem szólókkal egyre több a panasz rá és igen más problémák is vannak vele...

# 9528
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erikaszi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171103 Üzenet linkje2011-07-27 01:14:30  Válasz a #171035. hsz-ra Előzmény #171035

Nagyon köszönöm! Válaszoltam is! icon_smile.gif
# 9529
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171112 Üzenet linkje2011-07-27 08:00:52 

sziasztok

újra itthon:D
sarti még mindig csodaszép és nyugodt hely
árak váltotzatlanok a válságnak a legkisebb nyoma sincs!
Fate és a barátnője nagyon szimpatikus és jó fejek ezt állithatom:Dicon_biggrin.gificon_biggrin.gif
a szállásunk anesti volt aminek az erkélye 5 méter és a tengerre nézett
a felszereltsége fürdőszobálya konyhálya minősithetetlen
igénytelen pici és koszos..
de a tenger közelsége és a kilátás ezt feledtette.
anesti soha többet ettől függetlenül....
a shitonba leót találtam csak bennt
próbáltam vele beszélni a problémákról
de a vége nagy veszekedés lett ugy hogy no komment
majd az utazási irodnánál folyt......
ettől eltekintve csodálatos nyaralás volt megint
nagyon jókat ettünk ittunk kirándultunk búvárkodtunk
röviden ennyi
ha kérdés van és tudok válaszolok
sziasztok

boni puszi

# 9530
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171124 Üzenet linkje2011-07-27 11:50:47 

Helló!
Kössz Siki!Mi is szimpinek találtunk!Örülünk h ütköztünk odakint!
Ööö..Kérdezték,hogy hol érdemes kajálni.
Platánia-tengerparti sétány
Ovelix-főutca
Blanak-főutca
Aigaio-főutca
Sassos melletti palacsintázó,a tengerparti sétány utolsó étterme,gyrost pedig bárhol lehet nyugodtan kajálni.
Búvárkodni csak szólóban.Nem mentünk palackal merülni.De ha a Kalózhajóval mentek akkor kaptok rá kedvezményt!
Relaxról annyi,hogy nem a kajával volt gond hanem a pincér nem állt a helyzet magaslatán.
Sanchoékkal sajnos nem találkoztunk.És igen ők még süttetik a hasukat! icon_smile.gif
Leó....hát....a nagy helyzet,hogy már a Görögök is szídják.
A nagy helyzet a következő.Ezt egy kint élő ismerősöm mesélte aki egy étteremben dolgozik nem messze a Dögszagú Avrától.
Egyik turnus váltáskor reggel 9 órakkor el kellett hagyniuk egy 45-50 év körüli nőnek és apukájának(70-75 év)
Ott ácsorogtak várva a buszt mert (Nyeg)Leó azt mondta.A tűző nap megtette hatását és d.u. 5-6 óra felé már a nő sírt.És egy görög étteremtulaj behívta őket és adott nekik inni és mondta a barátomnak ,hogy mi az Istent csinálnak a Sithonosok?Így nem lehet viselkedni az emberrel.Este 8 felé ért oda a busz.Nos kedves Leó annyira nem ment oda,hogy esetleg egy üveg vizet vigyen nekik h ne forduljanak fel a napon.Mivel nem tudtak semmi információt ott ácsorogtak étlen szomjan nehogy lemaradjanak a buszról.Ezek után volt egy szép panasztétel az utazási irodában.Véleményem szerint eredménytelenül mert még míndig csinálja a hülyeségét odakint.
Siki is össze barátkozott vele icon_smile.gif Meg párom is meg én is.Na mind1.
ööö azt hiszem válaszoltam mindenkinek!

# 9531
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171133 Üzenet linkje2011-07-27 13:04:18 

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! icon_smile.gif

Pár héttel ezelőtt ha jól emlékszem valaki repülővel ment Thessalonikibe, és onnan Sartira. Nem tudjátok véletlenül hogy ki volt? Próbáltam visszaolvasni, de reménytelennek tűnik. icon_sad.gif

Előre is köszi a segítséget! icon_smile.gif

Szép napot!

Linda

# 9532
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erikaszi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171135 Üzenet linkje2011-07-27 13:19:51 

Étteremnek mindenképp az Emanuel éttermet javaslom! Christos a tulaj, és minden nagyon finom nála!!!!!!! icon_smile.gif Előtte máshová ültünk be tavaly, és hát őszintén szólva semmi nem ízlett, még a tzatzikit is elrontották. Mikor az Emanuelbe beültünk Christos meggyőzött, hogy egyek tzatzikit is a tintahal mellé, ááá mondom nem, eddig csak rosszat ettem, biztos nem jó, mert itt Sartin így csinálják (eddig mindig Paralián nyaraltunk, és ott isteni volt minden kaja, főleg a tzatziki). Erre a mondatomra, láthatóan megsértődött, és mondta, hogy az övék igenis nagyon finom, így hát, hogy ne sértsem meg jobban, kértem, hogy akkor hozzon azt is.... mit mondjak, igaza volt, teljes mértékben! icon_smile.gif Mindezek mellett nagyon barátságos, és akivel jobban összeismerkedik, még bónusz dolgokat is kap. Nekünk hozott egy fél liter meggybort, ami házi volt, és életemben nem ittam ilyen finomat, nameg a vacsi végén egy kis jégkrémet is.
Jah és a kinti pékáruk és sütik isteni finomak, főleg az a gombóc alakú süti, amiből több fajta van! Vki nem tudja, hogy annak mi a neve?, már évek óta szeretnék igazi görög sütireceptet megkaparintani, de eddig sikertelen volt... icon_sad.gif

# 9533
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Imke64
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171140 Üzenet linkje2011-07-27 16:20:36  Válasz a #171065. hsz-ra Előzmény #171065

Szia kanoc73
Igen jól értetted,csak beülünk az autóba aztán 17-20 óra múlva már fürdünk a tengerbe.A mai magyarországi viszonyok mellett nem lennék túl nyugodt,ha mondjuk februárban kifizetnék 100-150 ezer forint előleget az utazási irodának,( így adnak kedvezményt)nyárig meg lesném,hogy nehogy csődbe menjen az a cég.A lényeg mi már voltunk egy pár helyen Görögországban autóval.Sartin mindig az új részen szálltunk meg,ott vannak tengerparti apartmanok.Csak egy út választ el a tengertől.A tulajok v. megbízottjai általában beszélik az angolt annyira,hogy megértsük egymást.Ha más nem kézzel lábbal mutogatva,írogatva.Szerintem egy öt éves gyerekre nem fognak pénzt kérni,ha még is alkudni kell.Lehet velük.
Kétszemélyes studiót 10 perc alatt fogtok találni,csak válogatni kell,hogy melyik tetszik.Ha van még kérdésed írj ha tudok szívesen válaszolok.Én is nagyon sok hasznos információt kaptam az évek során ettől a fórumtól.


Üdv

# 9534
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kanoc73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171144 Üzenet linkje2011-07-27 17:14:21 

Szia imke64 !
Köszönöm az infókat ! Megnyugtattál ! Én is ezen a véleményen vagyok az utazási irodák terén.
Mi most megyünk először autóval Sartira.
A parkolás nem szokott nehézséget okozni?
Üdv. Kanóc

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 634 635 636 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu