Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9610
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Relax
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171841 Üzenet linkje2011-08-02 22:13:23  Válasz a #171819. hsz-ra

Szia Aphrodite! icon_smile.gif

Nagyon köszönöm a kedves soraid, én is hasonlóan nagyon jó utat és szép nyaralást kívánok nektek! icon_smile.gif Könnyen lehet, hogy találkozunk. icon_smile.gif
Már nem is bánom, hogy nem tudtam itthonról foglalni szállást, egyre jobban beleéltem magam abba és egyre jobban tetszik az, hogy helyben meg tudom nézni, hogy milyen helyen, milyen szállást foglalunk le. Izgi lesz. icon_smile.gif

Még egyszer minden jót kívánok!! icon_smile.gif

# 9611
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171844 Üzenet linkje2011-08-02 22:30:25  Válasz a #171773. hsz-ra Előzmény #171773

Sziasztok Sartisok!

Igaz, hogy idén nem Sartin nyaraltam, de jó olvasni a beszámolókat és élményeket. Biztos vagyok benne, hogy még visszamegyek Sartira, mert azt a helyet nem lehet elfelejteni. Még most is emlékszem sokmindenre és sok helyre. Az idegenvezetőnk Nekünk a Brada Zoliék voltak, akikkel tökéletesen meg voltunk elégedve és a mai napig ír még a szülinapomra is icon_smile.gif Jó lenne megint visszamenni, még akkor is ha most nincs olyan jó idő. De azért bízom benne, hogy sokat süt majd a nap és mindenki nagyon jól fogja magát érezni icon_smile.gif

Ehhez nagyon sok boldogságot és jó időt kívánok mindenkinek!

# 9612
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171846 Üzenet linkje2011-08-03 00:50:53 

Sziasztok!

Szerencsésen hazaértünk!

08.15 indulás Sartiból (magyar idő szerint) érkezés 22:00 tompa határátkelő.

A Macedón Szerb határon kb. 10-10 perc várakozás, a többi határ Max.5 perc, Szabadkán mértek a rendőrök, Tompánál nem volt előttünk senki.

Renault, örülök, hogy simán kaptatok szállást. Jó nyaralást, és nyugis utat hazafelé!

Sartin meleg a víz, aki teheti, induljon!

üdv.

# 9613
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla1977
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171847 Üzenet linkje2011-08-03 00:56:24 

Sziasztok!

Tudjátok majdnem mentünk a múlthéten Sartira, így érdeklődnék a majdnem utastársaktól, hogy milyen volt, hogy éreztétek magatokat! Meséljetek!


Üdv.:Csilla

# 9614
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Picimancs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
125 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171860 Üzenet linkje2011-08-03 09:39:07 

A Leo-s témához szolnék hozzá.Nekünk tavaly csak falusétán volt hozzá szerencsénk.De én ilyen beképzelt,bunkót nem láttam még!Nagyon unszimpatikus volt.Utána próbáltuk is mindenhol kerülni.Idén láttuk mikor vitte megint a falusétát ugyan olyan volt.
A szikláról röptetés tényleg jó ötlet icon_biggrin.gif

# 9615
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171876 Üzenet linkje2011-08-03 11:44:33  Válasz a #171815. hsz-ra Előzmény #171815

Szia

Neos Marnaroson ma már láttunk olyant is amit 35 eu kináltak nem tudom milyen de a központba volt.

# 9616
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171881 Üzenet linkje2011-08-03 12:05:46  Válasz a #171846. hsz-ra Előzmény #171846

Szia Bofefe icon_cool.gif

Örülök hogy minden rendben volt icon_exclaim.gif
Szervezd a jövő évit is valami tuti jó helyre icon_razz.gif icon_wink.gif icon_exclaim.gif
Árak egy picit drágábbak itt mint Sartin de nálunk se egyformák icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

# 9617
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Farkas64
Aktív fórumos
Aktív fórumos
126 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171882 Üzenet linkje2011-08-03 12:27:49  Válasz a #171881. hsz-ra Előzmény #171881

Szia Renó!
Minden oké, este megbeszéljük a programot. icon_biggrin.gif

# 9618
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171907 Üzenet linkje2011-08-03 17:06:53 

Szia Sancho!
Hát itthon vagytok már?Olyan hosszúnak tűnt a 2 hét (Ti barnultatok,mi meg sárgultunk icon_redface.gif icon_wink.gif ),bezzeg amikor mi voltunk csak úgy elröppent a 10 nap! icon_cry.gif
Remélem nagyon jól sikerült nyaraláson vagytok túl,úgyhogy majd megyek és olvaslak a Nei Pori oldalon!!!!!!! icon_biggrin.gif

# 9619
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171908 Üzenet linkje2011-08-03 17:08:25 

Üdv itthon Bofefe!
Csorog a nyálunk egy jó kis emlék frissítő beszámolóra!!

# 9620
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171909 Üzenet linkje2011-08-03 17:10:47 

Szia Csilla!
Hogyhogy majdnem utitársak?

# 9621
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla1977
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171916 Üzenet linkje2011-08-03 17:42:12  Válasz a #171909. hsz-ra Előzmény #171909

Szia!

A Kiss Lászlóval és a Gyuláékkal egy apartmanban lettünk volna egy időben. (sarti beach), de mivel a barátok visszamondták, így átváltottuk egy repülősre Sidébe.

# 9622
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Redjucus
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171918 Üzenet linkje2011-08-03 17:49:26 

Sziasztok búvárkodás iránt érdeklődő látogatok!
Búvárkodási lehetőséget tudunk ajánlani Sartiban kezdők és haladók részére egyaránt. Ezen program ára 45 euro! Időpont egyeztetésre, a program befizetésére vagy kérdéseitekre való válaszra érkezésetek után az utazási irodában az idegenvezetőknél van lehetőség. Addig is tengermély üdvözlettel: Miki és Jucus búvár

# 9623
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171919 Üzenet linkje2011-08-03 18:00:05 

szia beszter

a leó röptetés elmaradhatatlan lesz
részemről tuti a fakultativ 2012 ben
ez már elnapolhatatlan
ugy hogy akinek szimpatikus és kedves
esetleg helyes annak a zsebkendőt a
helyszinen személyem és fate szolgáltatja ingyen icon_biggrin.gif

szia pusz

# 9624
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171922 Üzenet linkje2011-08-03 18:31:50 

Tehát nem elmaradt a nyaralás,hanem átváltottátok!Így jobban hangzik! icon_biggrin.gif
Kívánok Nektek a másik helyre is nagyon-nagyon szupi nyaralást!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 640 641 642 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu