Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9655
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172392 Üzenet linkje2011-08-07 18:46:25 

Brutális! Ezért volt akkora hullámzás. Chalkidiki félszigeten ma (vasárnap) 12:15-kor a Richter-skála szerinti 4,1-es erősségű földrengés rázta meg Halkidikit, pontosabban annak tengerét, melynek fókusztávolsága 10 km volt. A földrengés epicentruma Larissa-tól 86 km-re, keletre, és Volos-tól 70 km-re északkeletre volt, a legközelebbi település Possidi, mely tőle 8 km-re található.
Nem sokkal ezelőtt, 17:35-kor pedig 5,1-es erősségű földrengés volt Nafpaktos városban, nyugat-Görögországban. A lakosok félelmükben kiszaladtak házaikból, bár az utóbbi időben a rengések állítólag gyakoriak errefelé, Patrasnál. A földrengést az Etoloakarnania nevű településen és a korinthoszi területeken lehetett érezni.

# 9656
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172446 Üzenet linkje2011-08-08 10:57:31 

Sziasztok!

Fate! Nagyon boldog szülinapot! icon_smile.gif

Még egyet alszunk és indulás Thassosra. Mikor regisztráltam magam 115 nap volt indulásig. Visszagondolva hihetetlen hogy milyen gyorsan elment az idő.

Mindenkinek aki segített, nagyon köszönöm. Köszi az infókat, az élménybeszámolókat, fotókat! icon_smile.gif
Sartira úgy megyek, mintha már legalább egyszer lettem volna. Addig még van ugyan egy hét, de azt is nagyon várom. icon_smile.gif

Nagyon jó nyaralást a ma illetve holnap indulóknak!

Szép napot, hetet mindenkinek! icon_smile.gif

Linda

# 9657
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
MUKICOM
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172463 Üzenet linkje2011-08-08 12:25:23 

Sziasztok!
Nem rég regeltem ezen a fórumon és elkezdtem vissza fele olvasgatni a hozzászólásokat,de hát ennyit képtelenség másrészt már zsong a fejem a rengeteg hasznos infotól!
Azok segítségét kérném akik, idén a Sokratis (Iliadis) apartmanházat választották és már haza is tértek a nyaralásukról!
Előre is köszönöm,ha lesz mit icon_wink.gif [/b]

# 9658
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172495 Üzenet linkje2011-08-08 14:08:34 

Szewa Fate icon_smile.gif

Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!! Majd megbeszéljük és összeülünk. Megünnepeljük az enyémet is egyben icon_smile.gif

Addig is pussz icon_smile.gif

χαρούμενα γενέθλια!

Στέφανος

# 9659
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172534 Üzenet linkje2011-08-08 19:56:45 

Sziasztok!

Péntek este jöttünk haza Sartiról és utána Neos Marmarasról. icon_lol.gif
Sartin a Sarti Beach Paros apartmanjában voltunk a G. T-tól.
Nagyon szép, tágas, új apartmanház, ennyi a pozitívum. A negatívum, hogy szinte spártaian van felszerelve. A konyhai felszerelés annyira hiányos volt, hogy én még ilyen apartmanban nem voltam. Se tányér, müzlis edénykéből kellett együk a levest. A saját hazai edényeimben főztem, mert még 1 db lábas vagy fazék sem volt. Nem volt a fürdőben semmi, ahová a cuccainkat le tudtuk volna rakni, még piperepolc sem volt. 4 főre 1 db akasztós szekrény volt, amiben persze polc sem volt. Úgyhogy a táskákból kellett öltözködni. A klíma rém drága volt, 6 Eu/nap, és napra nem lehetett kérni, csak 1 hétre. icon_cry.gif
A csapból folyó vizet még főzésre sem javasolták, mert nincs rendesen kitisztítva. Ez meg is látszott a vizen, mert szinte sárga volt és üledékes.
Viszont a medence nagyon jó volt. Sokat fürödtünk. Szép volt a kilátás az apartmanból is, pont az Athos hegyet láttuk.
A tenger meleg és nagyon tiszta volt.
Voltunk 1 nap a narancsparton is, kristálytiszta és meleg a vize.
De mivel a szállásnál is nagyon jó a strand, így nem volt érdemes oda többször elmenni. icon_smile.gif
A halott város, az tényleg halott város. Nehéz megtalálni.
Voltunk 1 nap a G. T. szervezésében hajótúrán az Athos hegységhez. Gyönyörű fa,, 3 árbócos hajóval mentünk. És jóval olcsóbban (19 EU/fő), mint más utazási irodánál. Érdemes ide elmenni, főleg ezzel a hajóval. icon_wink.gif

Sartiról Neos Marmarasra mentünk, laza 1,5 óra alatt találtunk magunknak szállást, 40 Eu/éjszaka/3 fő. Benne volt a klíma és az ingyen wifi is. (Family Hotel Parthenon) Ez nem olyan új apartman, mint a Paros, viszont teljesen felszerelt, itt nem volt hiány semmiben. Mivel ez az apartmanház a központhoz közel van, így nem is kellett az autót használni szinte semmihez.
Azért megnéztünk a közelben másik strandokat is, pl. Lagomandra Beach és Kalogria Beach. Fantasztikusak, érdemes ide elmenni.
Voltunk Lidl-ben is, Nikitiben, az árak nem sokkal magasabbak, mint nálunk. Bankkártyát nyugodtan lehet itt használni.
Hazafelé sima utunk volt, nem sokat kellett várni sehol sem. icon_lol.gif

# 9660
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172556 Üzenet linkje2011-08-08 23:42:58 

Köszi aki gondolt rám!Siki! Kössz,hogy hívtál! icon_wink.gif Sancho!Van 4 üveg mazsola borom!!!!
Linda! PUsz icon_smile.gif

# 9661
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172560 Üzenet linkje2011-08-09 06:49:19 

szia fate
persze hogy hivtalak!!
még egyszer boldog szülinapot!!
pacsi


valaki nem tudja merre van boni
már hiányzik!!!!

# 9662
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172567 Üzenet linkje2011-08-09 08:08:52 

Sziasztok,
nem bírom ki hogy ne osszam meg veletek! icon_smile.gif

Maria Natasa (Sarti Kalózhajó)
DrBubó 3. Felvonás
Sörös korsót nyert: Ódé Melinda
Gratulálunk a nyerteseknek!

NYERTEM EGY SÖRÖSKORSÓT!!! icon_biggrin.gif

Pussz nektek, legyetek rosszak!!!!! icon_smile.gif

# 9663
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172576 Üzenet linkje2011-08-09 09:38:33  Válasz a #172556. hsz-ra Előzmény #172556

Fate!

Egyeztetek Zsuzsival és valamelyik hétvégén elugrunk hozzátok! Már ő is mondogatja hogy úgy elmenne icon_smile.gif

A mazsibor is elég csábító icon_smile.gif

# 9664
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172590 Üzenet linkje2011-08-09 11:42:56 

Elsem hiszem már csak 24 nap és go Sarti . Csak nagyon nehezen telik el ez a pár nap. icon_smile.gif
# 9665
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sartisun
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172627 Üzenet linkje2011-08-09 16:29:47 

Sziasztok!

Tud valaki valamit a Panorama apartmanról? Mennyire felszerelt? Van szúnyogháló, rendes, tiszta ágynemű, evőeszközök? Le lehet húzni rendesen a wc-t? Van melegvíz? És egyéb finomságok, érdekességek:)?

Előre is köszi nektek az infót!

# 9666
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172681 Üzenet linkje2011-08-09 22:45:24  Válasz a #172560. hsz-ra Előzmény #172560

Ma beszéltem Bonival. Megvan, csak sok dolga van, de ha tud majd valmaikor feljön. A chat-re szokott benézni, de ott sincs senki...
# 9667
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172688 Üzenet linkje2011-08-10 06:44:38 

szia sancho

köszi az infót !!
ha találkozol vele esetleg
emlitsd meg hogy a mélcimem él mégicon_biggrin.gif
az a baj hogy este én nem tudok chatelni
mert forditott életet élek mint boni:D

még egyszer köszi és üdv
siki

# 9668
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172713 Üzenet linkje2011-08-10 10:37:56  Válasz a #172688. hsz-ra Előzmény #172688

Szia siki!

Rendben, lehet hogy ma is beszélek vele és megemlítem neki a mail címet is.

# 9669
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lafka80
Aktív fórumos
Aktív fórumos
134 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172741 Üzenet linkje2011-08-10 15:02:27 

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 643 644 645 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu