Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9685
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172834 Üzenet linkje2011-08-11 15:10:40 

Mert kb annyit ér mintha piacon vették volna.Nem sok mindent lehet látni rajta és ha esetleg be is van kapcsolva akkor csodálhatod az ernyőt amit kitekernek.Gyenge próbálkozás volt ..........
# 9686
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenee
Aktív fórumos
Aktív fórumos
242 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172844 Üzenet linkje2011-08-11 16:24:26  Válasz a #172817. hsz-ra Előzmény #172817

én még várnék az euróval, mert a svájci jegybank be akar avatkozni és szerintem lefelé indul majd.. de ne lincseljetek meg, ha mégis magasabb lesz az árfolyam. icon_smile.gif
# 9687
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickycsibe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172846 Üzenet linkje2011-08-11 17:09:38 

Köszönöm szépen a válaszokat!
Csodát természetesen én sem várok, de már egy olyan 270-es árnak örülnék. De természetesen csodák mindig is voltak, vannak és lesznek icon_smile.gif
További szép napot!

# 9688
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172874 Üzenet linkje2011-08-11 22:22:06 

Szia kedves Pintyőke.
Nagyon jó napsütéses nyaralást kivánok nektek. Érezzétek jól magatokat, és legyen nagyon szép időtök.

# 9689
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172878 Üzenet linkje2011-08-11 22:51:50 

kszifiasz írta:
Szia kedves Pintyőke.
Nagyon jó napsütéses nyaralást kivánok nektek. Érezzétek jól magatokat, és legyen nagyon szép időtök.


Szia Kszifiasz !!!

Én is hasonló jókat kívánok , bár egy kicsit távolabb leszünk egymástól, de remélem Stavroson is ugyan olyan szépen süt majd a nap mint Sartin !!! Nagyon jó utat , és kellemes időtöltést nektek is icon_biggrin.gif !!!! icon_cool.gif

# 9690
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172879 Üzenet linkje2011-08-11 22:55:47 

Pintyőke.
Köszönöm. Melyik apartmanba lesztek? Lehet, hogy átugrunk Sartiba egy napra. Kedvenc gyroszosomnak viszek egy kis házi páleszt.

# 9691
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172880 Üzenet linkje2011-08-11 22:58:43 

kszifiasz írta:
Pintyőke.
Köszönöm. Melyik apartmanba lesztek? Lehet, hogy átugrunk Sartiba egy napra. Kedvenc gyroszosomnak viszek egy kis házi páleszt.


Írtam neked privit !

# 9692
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172881 Üzenet linkje2011-08-11 23:04:32 

Pintyőke.
Én is irtam privit.

# 9693
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172946 Üzenet linkje2011-08-12 15:12:00 

21-nap és irány Sarti icon_smile.gif icon_cool.gif
# 9694
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kanoc73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172967 Üzenet linkje2011-08-12 17:47:35 

Sziasztok !

Azt hallottam valakitől, hogy a Sarti apartmanokban nem olyan a konektor mint idehaza. Igaz ez ? Kell esetleg vinni valami átalakítót ?
Tudtok valami újat, friss infót a szerb útmunkások sztrájkjáról?
A válaszokat előre is köszönöm !
Már csak egy hét !!!!!!!!!! icon_lol.gif

# 9695
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172969 Üzenet linkje2011-08-12 17:56:58 

Kanoc!
Semmi eltérés nincs a konnektorok között!

# 9696
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172970 Üzenet linkje2011-08-12 17:58:53 

Kszifiasz!
Az idén már másodszor kívánok Nektek nagyon szép utat,jó nyaralást!És újra csak várjuk majd a beszámolót!!!!!

# 9697
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172971 Üzenet linkje2011-08-12 18:00:07 

Csilla!
Várjuk már ,hogy elmeséld az élményeket ha kipihented a fáradalmakat!!!!

# 9698
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rangerarpi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
55 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172993 Üzenet linkje2011-08-12 22:34:51  Válasz a #171980. hsz-ra Előzmény #171980

elég a gyónócédula--is ... icon_idea.gif
# 9699
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Svajci
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173133 Üzenet linkje2011-08-14 15:11:34  Paros apartman

Sziasztok!
Meg tudná mondani valaki, a Paros apartmanban van (vagy bérelhető) mikrohállámú sütő?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 645 646 647 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu