Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9775
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ankaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173907 Üzenet linkje2011-08-23 14:45:25 

Mi július végén - aug. elején voltunk Sartin, akkor a víz hőmérséklete a fürdésre alkalmas helyen, part közelben, (saját mérés) 29-30 fok volt. Azóta nem sokat változhatott hisz mindig jo idő van.
# 9776
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Klenopapa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173911 Üzenet linkje2011-08-23 15:20:49 

A halkidiki félszigeten található Toroniban lévő Studio Castro nevű apartman hotel az alapvetö tisztálkodási feltételek sem felel meg.
Nincs VÍZ a 3-ik emeleten csak néha az is sós víz !!!! hogyan lehet a sótól sós vizben le mosdani, katasztrófa. A fürdő szobában olyan bűz van, hogy ember ezt ember elviselni nem tudja!!! Nincs WC illatosító, sem takarítás.
Én 63 éves vagyok a családommal akartunk eltölteni egy kellemes hetet de ez nem sikerült. Bejártam fél világot de ilyen ocsmány helyel és tulajdonossal még nem találkoztam
MÉG JÓ :HOGY A TENGER ÉS TÁJ SZÉPSÉGE NEM Vliali Maria tajdonos nőtől függ!!
Az árnyékolót nem lehetett kihajtani mert letörik,a klimát csak akkor lehet használni ha otthon vagy,mikor szállásra érkeztünk a BŰZ ÉS FORROSÁG VÁRT!!
Nagyon sajnálom, hogy studio castrót választottam.
[/b]

# 9777
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lovas zsuzsa
Aktív fórumos
Aktív fórumos
224 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173932 Üzenet linkje2011-08-23 18:10:59  Válasz a #173911. hsz-ra Előzmény #173911

Toroniba a Sakis család apartmanjait a Sakis 2000, Apollont kellett volna választanod, Toroni másik végén van és a tengerpart is szebb.
# 9778
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173956 Üzenet linkje2011-08-23 21:10:56  Válasz a #173911. hsz-ra Előzmény #173911

Nagyon szomorú, hogy vannak ilyenek...Az ember azért megy el nyaralni, hogy kikapcsoljon a mindennapi életből és sajnos, ha új helyre mész nem tudhatod milyen ez a hely. Hiszen nem azért megyünk el, hogy bosszankodjunk, hanem , hogy jól érezzük magunkat.
# 9779
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173958 Üzenet linkje2011-08-23 21:11:55  Válasz a #173844. hsz-ra Előzmény #173844

vickycsibe!

Kívánom, hogy ott is érezd magad nagyon jól icon_smile.gif

Szép nyarat és boldog nyaralást!

# 9780
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173959 Üzenet linkje2011-08-23 21:12:53 

Viszont egy nagyon jó tanács:

A fórumon utazás előtt érdemes kicsit csevegni, mert nagyon sok infót lehet szerezni!

# 9781
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173962 Üzenet linkje2011-08-23 21:23:47  Válasz a #173738. hsz-ra Előzmény #173738

Kuwata!

B kategóriás jogsival 80 cm3-ig nyugodtan felülhetsz a robogókra. Az egyetlen feltétel, hogy legyen rajtad bukósisak, ugyanis a görög rendőrök ezt nagyon komolyan veszik a túristáknál. A kölcsönzés ára általában alku tárgyát képezi és némi iis ajéndék, hazai pálinka, vagy magyar újságok általában segítenek ebben icon_smile.gif
Az autóbérlés drága Sartin, úgy tudom kb. 50 EUR-tól van egy napra. Ráadásul elég kevés autó van és gyakran nem sikerül autót keríteni.A robogóval is sok helyre el lehet jutni, mi egy Gilerával elmentünk Neos Marmarasig.

# 9782
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173971 Üzenet linkje2011-08-23 22:26:57 

Beszter.
Másodjára is köszönöm, de csak most tudok irni. Mikor nekem irtál akkor indultam, igy nem sikerült elolvasnom. A másik oldalon leirtam mindent.

# 9783
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173972 Üzenet linkje2011-08-23 22:39:53 

Aphroddite67.
Köszönöm mi jól éreztük magunkat. Örülök, hogy nektek is jól sikerült a nyaralásotok és, hogy megtaláltátok a halott várost is.

# 9784
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173974 Üzenet linkje2011-08-23 23:17:06  Válasz a #173811. hsz-ra Előzmény #173811

Kedves Sacies!!!
Biztos vagyok benne,hogy én is leszek majd még más helyeken is az elkövetkezendő években,de az biztos,hogy Sartira visszahúz az én szívem is icon_lol.gif és én itt meg is állapodnék icon_lol.gif Makrygialos,O.Beach,Paralia,Dionysssos Beach,Nei Pori,Stavros,Evia...mindezek előtt SARTI icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
És köszi,ha tetszett a beszámoló!Én mindig olyan érdeklődéssel és áhitattal szoktam olvasni mások beszámolóit...főleg,hogy most már tudom miről beszélnek-írnak,és majdnem olyan,mintha én is átéltem volna icon_smile.gif

# 9785
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173977 Üzenet linkje2011-08-24 00:26:45  Sarti

Sziasztok!

Sartiról kerestem infókat mikor rábukkantam erre az oldalra. Nagyon megörültem, hogy ennyi élménybeszámolót olvashatok. Sajnos már nagyon régen nem láttam tengert, Görögországban pedig még sohasem voltam. Párommal most készülünk oda nyaralni, de az időbeosztásunk miatt csak az utószezon jöhetett számításba, így szeptember 21-től október 3-ig leszünk ott. Szeretnék érdeklődni azoktól, akik jártak ott ilyentájt, hogy mik a tapasztalataik (főleg az időjárás terén)? Nyugtassatok meg, hogy nem fog zuhogni az eső minden nap és a nagykabát is maradhat itthon. icon_smile.gif icon_smile.gif
Nagyon nagyon készülünk rá és örülök, hogy a tengerpart mellett vannak jó kiránduló helyek is, viszont nagyon félek a hideg esős időtől.
Üdv

# 9786
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Somazoli
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173979 Üzenet linkje2011-08-24 01:26:32  Válasz a #173977. hsz-ra Előzmény #173977

Szia!

Pár évvel ezelőtt október 7-én még javában fürödtünk, ragyogó napsütésben Sartiban. Aztán tavaly szeptember közepén 1 hétig csak a hullámokat (min. 2 méter) néztük, mert fürdeni benne nem nagyon lehetett. Ellenben jó volt, mert a bemerészkedő hölgyekről a tenger nagyon nagy tapasztalattal vette le a fürdő felsőt, alsót... icon_smile.gif Az egészben a legidegesítőbb az volt, hogy bármerre mentünk, mindenhol máshol sima szép tenger volt, csak Sartiban hullámzott, de ott aztán nagyon... Szerintem pontos választ erre senki nem merne megkockáztatni. Mindettől függetlenül, szívből remélem, hogy csodálatos napsütésben fogtok a tengerben fürdeni, és felejthetetlen nyaralásban lesz részetek. Egyébként az elmúlt 20 évben kb. 14 alkalommal voltam Sartin, de ezt a tavalyit kivéve, általában csodálatos időt fogtunk ki. 1 alkalommal voltam májusban (hideg víz...), 1 alkalommal főszezonban(tömegnyomor...), összes többi szeptemberben, szóval ha ezt nézzük, összességében nagy az esély rá, hogy szép időtök lesz.

Soma

# 9787
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edit17edit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173993 Üzenet linkje2011-08-24 09:10:58 

Sziasztok,
Most tudtam meg h. Sartira megyünk nyaralni(amit szerettem volna)az Anesti apartmanházba, ez Sartibeachen van...ami nekem 1 kicsit messzinek tűnik főleg, h. mi szeretnénk kalóztanyázni, éttermezni stb.Légyszi nyugtasson meg valaki, h. nincs is az olyan messze:S:)Ki tud valamit erről az apartmanról?LÉgyszi írjatok, előre is nagyon köszi:)icon_smile.gif

# 9788
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173995 Üzenet linkje2011-08-24 09:24:36 

na végre már csak 9 nap vann hátra végre icon_smile.gif
# 9789
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bigriske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174001 Üzenet linkje2011-08-24 10:09:40  Válasz a #173979. hsz-ra Előzmény #173979

Szia!
Köszönöm válaszodat! Így azért egy kicsit nyugodtabban indulunk. Az időjárást persze nem lehet előre kiszámítani, de jó hallani, hogy átlagban nagyobb az esély a szép napos időre. A hidegtől annyira nem vagyok megijedve mert szeretünk kirándulgatni, viszont az esős napok a kirándulás lehetőségét is elmossák. Erről jut eszembe bicikli bérlésre van lehetőség és ha igen akkor milyen árfekvésben?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 651 652 653 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu