Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9835
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174277 Üzenet linkje2011-08-26 12:27:23 

szia kobobe

hát igen nem olcsó
ennyiért amugy egy citroen c 3 ast adnak 1 napra csak
és nem jellemezném hogy az milyen állapotú
és a quaddal ahova mész oda kocsival nem hiszem..
érdemes kipróbálni ha teheted..
szia

# 9836
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174297 Üzenet linkje2011-08-26 16:39:46  Válasz a #174277. hsz-ra Előzmény #174277

és ebben már a tankolás is benne van vagy azért még külön kell fizetni?
Amúgy mindenként kipróbáljuk csak kicsit sokallom

# 9837
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174301 Üzenet linkje2011-08-26 17:23:25 

Szia Bigriske! Hát jó messziről indultok.Mi Pécsről megyünk,de persze majd még előtte úgy írunk egymásnak és akkor tudunk találkozni.Azt tudjátok hol lesz a szállásotok?
# 9838
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174319 Üzenet linkje2011-08-26 20:55:10  Friss videó régi képekkel Sartiról...

# 9839
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174336 Üzenet linkje2011-08-27 08:45:15  Válasz a #174197. hsz-ra Előzmény #174197

edit17edit!

Nem tudom pontosan melyik vendéglőre gondolsz? Több helyen is kajáltunk, nekünk legjobban a Renata jött be. De lehet, hogy nem is Sartin, hanem valamelyik kirándulásunknál volt ez a vendéglő? Ha megmondod melyik kép, vagy hogy néz ki, nagyon szívesen segítek icon_smile.gif

# 9840
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edit17edit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174340 Üzenet linkje2011-08-27 09:38:42 

Sancho!

A kép a Sarti 2-es mappádban, a 2. oldalon az utolsó kép, a címe:Régi idők vendéglője.
Nem tudom, h. működik-e a hely, de az biztos, h. nagyon szép és hangulatosnak tűnik, kék székek, szőlő lugas:)
Köszi a segítséget:)

# 9841
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edit17edit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174345 Üzenet linkje2011-08-27 11:29:55 

Két hét múlva ilyenkor, már Sartin leszünk...icon_smile.gif))))

Valaki megtudná mondani, h. ismer-e olyat akit nem engedtek át új típusú személyivel?Mert a páromnak csak az van, de az utazási irodában azt mondták, h. ez nem gond.Csak szeretnék egy megerősítést:)Köszi:)

# 9842
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174348 Üzenet linkje2011-08-27 12:43:24 

Szia !!!

Azért nézd meg, hogy érvényes-e.! Mert lejárt Szig-el nem engednek ki !

# 9843
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Marcsy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174350 Üzenet linkje2011-08-27 13:13:16 

Sziasztok!
Még csak most regisztráltam, de már sok mindent tudok Sartiról tőletek.Első görög utunk. Ibusszal megyünk Fotini apartmanba 09.02-én. Esetleg valaki az apartmanról tud valamit vagy utazik ugyanakkor.

# 9844
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edit17edit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174352 Üzenet linkje2011-08-27 13:22:28 

Bofefe:köszi , megnézzük, nem kis idegesség lenne emiatt nem menni:)

Marcsy:de jó nektek, nemsokára indultok, remélem szép idő lesz, várjuk a beszámolódat:)

# 9845
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174364 Üzenet linkje2011-08-27 17:02:10 

na már csak 6 nap és irány Sarti
# 9846
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174369 Üzenet linkje2011-08-27 18:31:48  Válasz a #174340. hsz-ra Előzmény #174340

Szia Edit!

Igen már tudom icon_smile.gif A vendéglő lenn van a tengerparton, nem messze a Neraida tavernától. Ahogy sétálgattok a tavernáknál könnyen megtaláljátok icon_smile.gif De ez a rész a régi taverna. A nagyobb rész a tengerparton van, de a kék terítőkről megismeritek icon_smile.gif

# 9847
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174370 Üzenet linkje2011-08-27 18:33:37 

Szerény véleményem szerint Sartin érdemesebb motort bérelni, mint autót, ami nem is mindig van és drága is, a quad pedig lassú és nehéz vezetni, ráadásul ahova még robogóval el tudsz menni, nem biztos, hogy quaddal is elmész icon_smile.gif
Az pedig még jobb érv, hogy ez a legolcsóbb icon_smile.gif
Mi is robogót béreltünk és bejártunk mindent icon_smile.gif

# 9848
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Edit17edit
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#174420 Üzenet linkje2011-08-28 13:52:34 

Sancho:köszi az infóticon_smile.gif
# 9849
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#174421 Üzenet linkje2011-08-28 14:21:31 

5 nap és go Sarti.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 655 656 657 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu