Korfu
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 406 407 408 ... 481 482 483   >
Üzenet
  Geot | #59375 Üzenet | 2008-05-05 20:51:43 |
Sziasztok!

Igen, július közepén-végén naggggyon meleg van! (Augusztus végén kevésbé volt forróság, mi legalábbis így éreztük.)
A ventilátor jó szolgálatot tesz a szobában. (Külterületen pedig a robogó, illetve a tenger. icon_biggrin.gif)
Mi biztos nagyon óvatosak (és nagyon fehérbõrûek) vagyunk, de ha jól emlékszem, 30-as naptejet vittünk. Bár volt nálunk egy olcsóbb, 12 faktoros is, azt is alkalmaztuk néha.
  Kicsur | #59367 Üzenet | 2008-05-05 19:21:41 |
Szia Eva!

Na, akkor tartsunk össze a drukkolásban...persze a többiekhez csatlakozva! Minél melegebbet, naposabbat szeretnénk. Olyan igazi "gatyarohasztót". De azért tavaly Krétára kissé túldrukkoltam magam, és ott 48 fokunk lett....idénre kevesebbel is beérném!

Kicsur
  Bocsika | #59366 Üzenet | 2008-05-05 19:20:58 |
debi81!
Nem bitos ,hogy a szoli nagy védelmet nyújt.Biztosabb a magasabb faktorú naptej.Mi a férjemnek 15-öst,gyermeknek 30-ast, jó magamnak meg a napolaj(2) is elég.Egyszer történ ,hogy nem kentük be a férjem lábfejét!,és képes volt megégni a 13.napon.Sajnos a döntésbe magadra maradsz.
  Eva56 | #59363 Üzenet | 2008-05-05 19:12:23 |
Szia Kicsur.
Remélem én is,hogy juliba jó idõ lesz mert 22-tõl megyünk mi is.
  Debi81 | #59359 Üzenet | 2008-05-05 18:57:19 |
Szerencsés vagy BRobert!Igaz én eléggé fehér bõrû vagyok,meg a párom is.Mi 12-est vittünk tavaly.Idén már rutinos leszek.Párszor meglátogatom a szoláriumot./ahogy a kollegám mondaná: menjél csak a grillbe....icon_smile.gif/
  BRobert | #59356 Üzenet | 2008-05-05 18:48:23 |
kicsur

Tavaly júniusba 10-es faktorú napolajat vittem magammal. Na színem nem is lett sok :(az utolsó pár napban, inkább nem kentem magamra. Egy kcsit megégtem, de legalább volt színem icon_smile.gif Ebbõl oklulva szeptemberben már csak 4-es faktorral kentem magam.
Szerintem max 6-os bõven elég, ha nem vagy kint délidõben icon_smile.gif
  Debi81 | #59355 Üzenet | 2008-05-05 18:43:35 |
Megint Én!Nem fogjátok elhinni mit vettem kb.10 perce az Intersparban?DVD 599.-KORFU!!!!!!
Komolyan, mint egy 5 éves kisgyerek.Ez lesz az esti mese:)
  Debi81 | #59354 Üzenet | 2008-05-05 18:39:01 |
Hali Kicsur!
Júli közepére már biztos nagyon meleg lesz ott:)Naptejbõl meg szerintem minél nagyobb faktoros az a biztos...
  Kicsur | #59353 Üzenet | 2008-05-05 18:32:17 |
Bocsi, én vagyok még egyszer....

Valaki Nekem is tudna felvilit adni arról, hogy július közepén mire lehet számítani hõmérsékletileg? Nagyon durva, vagy pont jó (nagyon jól bírom a meleget icon_wink.gif)...
Naptejet hány faktorosat kéne? - átlagosan világos a bõröm, és nem túl érzékeny.

Elõre is köszi... Kicsur
  Kicsur | #59352 Üzenet | 2008-05-05 18:27:14 |
Szia Debi!

Csak hogy egy kicsit bizakodóbb lehess: amikor én elõször készültem szép görög hazánkba, úgyanígy meg voltam ijedve a hõmérsékleti viszonyoktól, mert nap mint nap néztük az elõrejelzéseket, és hát igen csak huszonegypár fok volt még indulás elõtt 1-2 nappal is.
Amikor kiértünk, jött a meglepi, a dög meleg...mint mondták, elõtte való nap megérkezett a "melegáramlat". Úgyhogy Jó Zeusszal kell "leboltolni" az ügyet, és minden OK lesz!

Addig meg mi is itt drukkolunk Veled! Kicsur
  Debi81 | #59345 Üzenet | 2008-05-05 16:52:29 |
Szia Geot!Köszönöm, de látod ott is esik az esõ és 18-22 fok között ingadozik a hõméséklet:(
De még van 18 nap...
  Krumple | #59341 Üzenet | 2008-05-05 16:44:49 | Válasz a #59283. hsz-ra Előzmény #59283
Hali

Nem hiszem, hogy van de Moraitikán biztos van és nincs olyan messze Lefkimitõl.
  Geot | #59339 Üzenet | 2008-05-05 16:31:48 | Válasz a #59334. hsz-ra Előzmény #59334
Debi,
ajánlom figyelmedbe ezt: https://www.wunderground.com/global/stations/16641.html

Érdemes nézegetni. Persze nem szabad készpénznek venni. icon_wink.gif (Valahogy így van ez mostanában az idõjárásjelentésekkel.)
  Debi81 | #59334 Üzenet | 2008-05-05 15:53:29 |
Ja?Viszont egy dolgot kérek cserébe:)
Május 23-tól 10 napig JÓ IDÕ LEGYEN!!!!
/tegnap este az idõjósok azt mondták hogy rekord hûvös van görögországban:(icon_sad.gificon_sad.gif/
  Debi81 | #59333 Üzenet | 2008-05-05 15:49:40 |
Sziasztok ebben az ítélet idõben....
Köszönöm Kyra!Remélem én is hogy 18 nap és láthatom "görög hont"

Kedves Korfura Utazók!
A látnivalókat már igyekeztem a fórum alapján kijegyzetelni, viszont pár utazónak ígértem infókat, mint pl.:hol látok majd kagylókat.Szégyellem de erre emlékszem már csak...icon_smile.gif
Szóval mire kell még figyelnem?Most már jegyzetelem!
-kagyló lelõ helyek
-magyar autókölcsönzõ Lefkimiben
-?????
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 406 407 408 ... 481 482 483   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu