Nei Pori
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 433 434 435 ... 901 902 903   >
Üzenet
  Kovacsgyula53 | #162732 Üzenet | 2011-05-20 18:33:44 | Válasz a #162728. hsz-ra
icon_redface.gif Na jó egye fene meg lágyult a szívünk és csak pancsikálunk a kellemes meleg selymesen símogató vízben. Ugye már nem is vagyok olyan gonosz icon_redface.gif [/u]
icon_lol.gif17-nap múlva icon_redface.gif
  Kovacsgyula53 | #162728 Üzenet | 2011-05-20 18:02:04 |
Pinga írta:
Tallér !

Ha erre jársz, láttad már hogy 100 alá csökkent a hátralévö napok száma ? icon_wink.gif icon_lol.gif


Szerintem mi kifogjuk fürödni az összes tenger vizet és nektek nem marad: Tudod milyen sok még a 94-----5xtöbb mint 17.+ még 10nap
  Kovacsgyula53 | #162727 Üzenet | 2011-05-20 17:57:13 |
lityi írta:
Már csak 17 nap és irány a tenger!!!! icon_biggrin.gif Úgy várom,mint egy kisgyerek a karácsonyt!!! icon_redface.gif Már tegnap egy két dolgot el is tettem így már érződik az indulás előtti láz!!! icon_rolleyes.gif


Még 17-nap???? Én már egy hete az "utazó táskában alszom"??? icon_cool.gif De ne feledjetek el napozni egy kicsit mert az idő alkalmas rá, nehogy valaki leégjen Nei Poriban. icon_cool.gif 17...Hu
  Kovacsgyula53 | #162724 Üzenet | 2011-05-20 17:51:51 |
buda írta:
14 nap az indulásig!Bőrönd elővéve kezdek pakolászni!Nagyon várom !!


icon_sad.gif Én meg már egy hete az utazó táskában alszom icon_rolleyes.gif
  Pinga | #162707 Üzenet | 2011-05-20 16:04:33 |
Tallér !

Ha erre jársz, láttad már hogy 100 alá csökkent a hátralévö napok száma ? icon_wink.gif icon_lol.gif
  Lityi | #162678 Üzenet | 2011-05-20 09:57:01 |
Már csak 17 nap és irány a tenger!!!! icon_biggrin.gif Úgy várom,mint egy kisgyerek a karácsonyt!!! icon_redface.gif Már tegnap egy két dolgot el is tettem így már érződik az indulás előtti láz!!! icon_rolleyes.gif
  Brettl1991 | #162676 Üzenet | 2011-05-20 09:43:48 |
Sziasztok!

A Zefyros apartmanba érdemes menni? Ki mit tud róla? Légyszíves valaki írjon pár dolgot! icon_smile.gif
Köszi!
  Buda | #162674 Üzenet | 2011-05-20 09:07:28 |
14 nap az indulásig!Bőrönd elővéve kezdek pakolászni!Nagyon várom !!
  Baloghdora | #162625 Üzenet | 2011-05-19 18:51:09 | Válasz a #162622. hsz-ra Előzmény #162622
Szia!

Köszönöm szépen. Bemásolom az előbbi hozzászólásomat hogy mikre lennék kiváncsi, hátha tudsz vmi okosat mondani icon_smile.gif.
Egyébként akármilyen információt, tippet, ötletet szívesen veszek, vagy ha csak mondanál róla vmit.

Mi június közepén megyünk két hétre Nei poriba nyaralni és kiváncsiak vagyunk egy két dologra?
Az az igazság hogy most megyünk életünkben először ilyen messzire és ilyen hosszú időre nyaralni és kicsit félek, meg kiváncsi is vagyok mindenre?

Milyen idő várható, júni közepén is meleg van már? Vagy kb milyen időre számítsunk?
Tenger mennyire lesz meleg? Hány fokos szokott lenni ilyenkor kb.?

A Dora apartmanba lesz a szállásunk, tud róla vki vmit?

Melyik éttermek érdemes bemenni? Mit érdemes megkóstolni? Vmi ajánlatotok?

Mit érdemes megnézni?
Hova érdemes elmenni kirándulni?

Nem tud vki idei árakat semmiről sem? Vagy tavalyi megközelítő ár is jó lenne nekünk!

Előre is köszönöm.
  Kovacsgyula53 | #162623 Üzenet | 2011-05-19 18:50:10 | Válasz a #162622. hsz-ra Előzmény #162622
icon_cool.gif Hurrá egy a lényeg és ez nem lehet vita 18-nap és indulok icon_redface.gif icon_rolleyes.gif Bocsi icon_rolleyes.gif
  Kovacsgyula53 | #162622 Üzenet | 2011-05-19 18:47:09 | Re:
baloghdora írta:
Szia!

De van picur5000@citromail.hu
Köszönöm mégegyszer.


Ha nem veszed tolakodásnak szívesen segítek 1995-óta járok rendszeresen Nei Pori-ba myaralni icon_cool.gif
  Kovacsgyula53 | #162619 Üzenet | 2011-05-19 18:43:55 | Re:
jamasz írta:
Pinga írta:
jamasz írta:
Pinga írta:
Puma

A most kint lévök nekem azt irták hogy mégis jár a busz Paltamonbol Larisszába, ut közben van megálloja a Tempi völgyében,tehát busszal elmehetsz oda, de mindenféleképpen pontositani kell azokkal akik most mentek ki és jönnek vissza,mert a buszjárat valodisága még instabil




SZIA PINGA. N.Poribol meg mindig nincs buszkozlekedes Larissza fele.


de Platamonbol csak van ?






SZIA KEDVES PINGA! Ha Platamonbol lenne, akkor termeszetesen N.Poribol is. En csak segiteni szerettem volna. Ha nem hiszel nekem, reszemrol befejeztem a vitat. Kulonben 2009-2010-ben meg jart a busz, mivel 2010 oszen szuntettek meg.
icon_redface.gif

Kedves "jamasz"
Ez egy fórum, senki nem akar veled vitatkozni még "ÉN" sem Pori-ról!!!
Tisztelettel
kovacsgyula53
  Baloghdora | #162616 Üzenet | 2011-05-19 18:42:33 | Válasz a #162603. hsz-ra Előzmény #162603
Szia!

De van picur5000@citromail.hu
Köszönöm mégegyszer.
  Kovacsgyula53 | #162613 Üzenet | 2011-05-19 18:31:49 | Válasz a #162612. hsz-ra Előzmény #162612
icon_cool.gif icon_lol.gif ujjé már csak 18-nap
  Kovacsgyula53 | #162612 Üzenet | 2011-05-19 18:30:42 | Re:
d88b írta:
kovacsgyula53 ! köszönöm a választ!

Még soha nem voltam görögországban, és egyáltalán nyaralni sem voltam még július elején, csak augusztusban, és cak horvátországban, ezért kételkedek mindenben (jó idő, strand, víz tisztaság) icon_smile.gif de ha nincs sün az csak jó, medúza sok van? kagylókat lehet néha találni arrafelé? icon_smile.gif látom te már nemsokára mész! remélem majd írsz ide az élményeidről, tapasztalataidról. icon_biggrin.gif


Szia 2d88b"!
Ne aggódj a ""legzordabb"" időben sem kell félned, hogy fázni fogsz, sőt én azt hiszem majd néha nagyon is meleged lessz. 1995-óta minden nyáron kint voltam Nei Poriban és mindig ez idő tájt, de soha nem volt olyan hideg, hogy "melegítő" kellett volna, itt csak a ruházatra gondolok, no METAXA no OUZÓ. icon_redface.gif Medúzát elvétve lehet találni de ritkán, viszont kagylót az lehet találni. Ha érdekel valami szívesen segítek amiben tudok egyszerű hétköznapi nyelven. Mert aki egyszer volt már Görögországban, az másodjára biztos vissza megy " harmadjára meg már haza megy" Hidd el nekem én már "csak" tudom icon_redface.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 433 434 435 ... 901 902 903   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu