Sziasztok!
Szerintem már Degu a tengert nézi Makrigialoson. Ratio, nagyon szépen megcsináltad a képeket,tetszik a két év alatt összehasonlitó montázs,a jövõ héten már én is látom. A zuhany és az öltözõkabin megvan még a parton,vagy azt is lebontották?
Sziasztok! Gondoltam ma Degura, hogy utazik. Tényleg remélem,hogy szép idõ lesz és csak a meteorológusok tévednek! Elvégre szoktak!
Én szorítok nekik, hogy minden jó legyen!
Timba! Én is ilyen utazós, pihenõs nyaraló vagyok. Szivem szerint nem is aludnék, mert sajnálom az idõt rá, és sehol nem tudok sokáig megmaradni, mert még annyi mindent szeretnék látni. Emiatt folyton fáradtak vagyunk, de annyira jó utána visszanézni az élményeket, és beszélgetni a sok mindenrõl, amit láttunk!
Sajnos nekem még 92 nap!!! Ezt a 9-est úgy eltüntetném, de csak úgy, hogy azért szeptemberben is utazhassak!
Szia Anikó!
Már csak 9-nap,futom a kötelezõ köröket,én balga mindent elakarok intézni,mert csak igy megyek nyugodtan,az éjjel azon gondolkodtam hogy oldom meg a kocsi bérlést,aztán kipattant a szikra,Makriról átmegyünk paraliára motorral,aztán visszajövünk kocsival,a férjem a motoron,én meg autón.Na erre a gondolatra föl is ébresztettem,ugy nézett rám mint a piros kukoricára,na a nejem már megint mit talált ki.A szeptet figyelem,átszeretnék autózni Stavrosba,na ennyit a pihenésrõ,hiába na ,elvégre az aktiv pihenés is pihenés igaz!!??
Köszi Degu elõre is! Nagyon várok minden új infót és történetet. Azok fognak éltetni szeptemberig, és a fotók,amiket hoztok.
Irigyellek, hogy szeptemberben még újra láthatod Görögországot, nekünk eddig még mindig csak egyszer jött össze egy évben, hogy odautazzunk. De ami késik, nem múlik!
Szia Aniko!
Köszönöm a segitséget,a válaszokat.
Biztos jól fogjuk érezni magunkat,nekem eddig ahol nyaraltam görögországon bellül,mindegyik hely elnyerte a tetszésemet.Kitudja talán még visszatérek szeptemberben,igaz akkor már Sarti vagy Tolo lesz az uticél.
Mindenképpen mesélni fogok milyen volt.
Josza! Ettõl nagyobb bûnöm volt! Ott akartam maradni, és a párom úgy gondolta, csak úgy maradhatok,ha kalodába zár!!!
Ezért úgy gondoltam inkább hazajövök vele!
Szia degu! Mi nagyon szeretünk Makrigialoson nyaralni, most megyünk majd harmadszor, igaz õsszel még nem voltunk ott, de szerintem akkor is gyönyörû!
Ha csendes, nyugodt helyre vágytok, akkor biztos tetszeni fog! Ha pedig bulira vágytok, akkor ott van Paralia a közelben!
Busszal szerintem kicsit körülményes eljutni, mert ha jól emlékszem Makriból csak Katerinibe megy busz, és onnan lehet továbbmenni Paraliára, vagy Szalonikibe. Mi robogót béreltünk Makriban és azzal nincs messze egyik hely sem. Viszont Szalonikibe tényleg busszal érdemes bemenni.
Mi a Campusnál foglaljuk mindig a szállást, kimondottan velük még nem utaztunk oda, de a Diasban fogunk most is lakni.
A szokásos apartmanokat találjátok ott, amiben semmi luxus nincs, de a célnak megfelel.
Remélem jól fogjátok magatokat érezni, és majd elmesélsz sok mindent, amikor visszajöttök.
Jó utat nektek, és kellemes nyaralást!
Sziasztok!
Egy két információra lenne szükségem,remélem tudtok segiteni.Én hétfõn utazok makrira és szeretném tudni hogy onnan busszal hogy lehet eljutni paráliára,és thesszalonikibe,és milyen árba vannak a buszjegyek kint.Ja és a sólepárlóhoz gyalogosan is ellehet jutni,vagy szerveznek oda utat?
Köszönet elõre is.