Makrigialos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 46 47 48 ... 104 105 106   >
Üzenet
  Ratio | #64637 Üzenet | 2008-06-03 15:01:07 | Válasz a #64569. hsz-ra
Köszi icon_smile.gif

Megpróbálok valamit.

Makrigialos

<iframe width="640" height="480" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=hu&t=h&s=AARTsJpBpiaD8l-NYQxQV__ynUv8UD_dwA&msa=0&msid=100040603191080992041.00044ec27c17cec00175b&ll=40.413839,22.605851&spn=0.007842,0.013733&z=16&output=embed"></iframe><br />

Na, milyen?
  H.apci | #64573 Üzenet | 2008-06-03 09:19:07 |
timba írta:
...Ratio, nagyon szépen megcsináltad a képeket, tetszik a két év alatt összehasonlitó montázs, a jövõ héten már én is látom...

Csatlakozom (és irigykedem - egy kicsit)! icon_wink.gif icon_razz.gif
  Timba | #64569 Üzenet | 2008-06-03 08:53:45 |
Sziasztok!
Szerintem már Degu a tengert nézi Makrigialoson. Ratio, nagyon szépen megcsináltad a képeket,tetszik a két év alatt összehasonlitó montázs,a jövõ héten már én is látom. A zuhany és az öltözõkabin megvan még a parton,vagy azt is lebontották?
  Degu | #64278 Üzenet | 2008-06-01 21:53:52 |
Sziasztok!

Kösszi mindenkinek,én még nem néztem milyen idõt jósolnak,de csak szerencsnk lesz.11.-én megirok mindent,és töltöm fel a fotóimat is.
Sziasztok
  Busaianiko | #64218 Üzenet | 2008-06-01 15:54:39 | Válasz a #64201. hsz-ra Előzmény #64201
Ratio már nektek is nagyon telnek a napok! Nemsokára már saját bõrödön tapasztalhatod, hogy milyen az idõjárás! icon_lol.gif
  Busaianiko | #64215 Üzenet | 2008-06-01 15:37:14 | Válasz a #64208. hsz-ra Előzmény #64208
Sziasztok! Gondoltam ma Degura, hogy utazik. Tényleg remélem,hogy szép idõ lesz és csak a meteorológusok tévednek! Elvégre szoktak!
Én szorítok nekik, hogy minden jó legyen!

Timba! Én is ilyen utazós, pihenõs nyaraló vagyok. Szivem szerint nem is aludnék, mert sajnálom az idõt rá, és sehol nem tudok sokáig megmaradni, mert még annyi mindent szeretnék látni. Emiatt folyton fáradtak vagyunk, de annyira jó utána visszanézni az élményeket, és beszélgetni a sok mindenrõl, amit láttunk!

Sajnos nekem még 92 nap!!! icon_lol.gif Ezt a 9-est úgy eltüntetném, de csak úgy, hogy azért szeptemberben is utazhassak!
  Timba | #64208 Üzenet | 2008-06-01 12:43:51 | Válasz a #63935. hsz-ra Előzmény #63935
Szia degu !!


Jó utat, és kellemes nyaralást kivánunk,10.-én váltunk, reméljük a rossz idõjárás csak rémhír marad. icon_rolleyes.gif

üdv.:Timba Jana
  Ratio | #64201 Üzenet | 2008-06-01 10:44:13 | Válasz a #64082. hsz-ra Előzmény #64082
Degu, jó utat!
Sajnos az idõjárás nem lesz kegyes a most indulókkal, úgy hogy bízzunk a meteorológusok tévedésében!
  Timba | #64191 Üzenet | 2008-05-31 23:48:36 |
Szia Anikó!
Már csak 9-nap,futom a kötelezõ köröket,én balga mindent elakarok intézni,mert csak igy megyek nyugodtan,az éjjel azon gondolkodtam hogy oldom meg a kocsi bérlést,aztán kipattant a szikra,Makriról átmegyünk paraliára motorral,aztán visszajövünk kocsival,a férjem a motoron,én meg autón.Na erre a gondolatra föl is ébresztettem,ugy nézett rám mint a piros kukoricára,na a nejem már megint mit talált ki.A szeptet figyelem,átszeretnék autózni Stavrosba,na ennyit a pihenésrõ,hiába na ,elvégre az aktiv pihenés is pihenés igaz!!??
  Busaianiko | #64097 Üzenet | 2008-05-31 14:56:26 | Válasz a #64082. hsz-ra Előzmény #64082
Köszi Degu elõre is! Nagyon várok minden új infót és történetet. Azok fognak éltetni szeptemberig, és a fotók,amiket hoztok.
Irigyellek, hogy szeptemberben még újra láthatod Görögországot, nekünk eddig még mindig csak egyszer jött össze egy évben, hogy odautazzunk. De ami késik, nem múlik!

Nagyon szép nyaralást kívánok nektek! icon_lol.gif
  Degu | #64082 Üzenet | 2008-05-31 10:52:44 |
Szia Aniko!
Köszönöm a segitséget,a válaszokat.
Biztos jól fogjuk érezni magunkat,nekem eddig ahol nyaraltam görögországon bellül,mindegyik hely elnyerte a tetszésemet.Kitudja talán még visszatérek szeptemberben,igaz akkor már Sarti vagy Tolo lesz az uticél.
Mindenképpen mesélni fogok milyen volt.
  Busaianiko | #63950 Üzenet | 2008-05-30 20:10:08 | Válasz a #63775. hsz-ra Előzmény #63775
Timba! Akkor menj nyugodtan, nézz szét Makriban és szeptember 2-án pedig gyere Stavrosba! Ott aztán mindent megbeszélhetünk! icon_lol.gif icon_lol.gif

Nagyon irigyellek, hogy már csak 10 napod van!
  Busaianiko | #63948 Üzenet | 2008-05-30 20:07:43 | Válasz a #63774. hsz-ra Előzmény #63774
Josza! Ettõl nagyobb bûnöm volt! Ott akartam maradni, és a párom úgy gondolta, csak úgy maradhatok,ha kalodába zár!!! icon_sad.gif icon_sad.gif
Ezért úgy gondoltam inkább hazajövök vele!
  Busaianiko | #63947 Üzenet | 2008-05-30 20:06:50 | Válasz a #63935. hsz-ra Előzmény #63935
Szia degu! Mi nagyon szeretünk Makrigialoson nyaralni, most megyünk majd harmadszor, igaz õsszel még nem voltunk ott, de szerintem akkor is gyönyörû!
Ha csendes, nyugodt helyre vágytok, akkor biztos tetszeni fog! Ha pedig bulira vágytok, akkor ott van Paralia a közelben!
Busszal szerintem kicsit körülményes eljutni, mert ha jól emlékszem Makriból csak Katerinibe megy busz, és onnan lehet továbbmenni Paraliára, vagy Szalonikibe. Mi robogót béreltünk Makriban és azzal nincs messze egyik hely sem. Viszont Szalonikibe tényleg busszal érdemes bemenni.

Mi a Campusnál foglaljuk mindig a szállást, kimondottan velük még nem utaztunk oda, de a Diasban fogunk most is lakni.
A szokásos apartmanokat találjátok ott, amiben semmi luxus nincs, de a célnak megfelel.

Remélem jól fogjátok magatokat érezni, és majd elmesélsz sok mindent, amikor visszajöttök.
Jó utat nektek, és kellemes nyaralást! icon_lol.gif icon_lol.gif
  Degu | #63935 Üzenet | 2008-05-30 18:58:01 |
Sziasztok!
Egy két információra lenne szükségem,remélem tudtok segiteni.Én hétfõn utazok makrira és szeretném tudni hogy onnan busszal hogy lehet eljutni paráliára,és thesszalonikibe,és milyen árba vannak a buszjegyek kint.Ja és a sólepárlóhoz gyalogosan is ellehet jutni,vagy szerveznek oda utat?
Köszönet elõre is.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 46 47 48 ... 104 105 106   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu