Nincs fekália a tengerben! Biztosan félreértésen alapul ez a hír!
A beach felé haladva van egy kicsi folyó ami eső utén a hegyről lezúduló
iszapos és néha hordalékos vizet viszi a tengerbe.
Nem szép látvány,biztosan ezért gondoltak szennyezésre.
Imádom Sartit,már többször voltunk mi is,de ebben az évben Kavala-Drama -Tassos az uticél.Jövőre pedig újbol Sarti!
Mindenkinek kellemes nyaralást!
@Sancho: a kettes számú albumodban az a palacsintázó merre van? A párom él-hal az óriás palacsintáért:P
Ill még egy kérdés, a pékség, fagyizó ezek nagyjából egy helyen vannak a főtér közelében?
Úgy emléxem a palacsintázó az Ovelix utcájában van, de a többiek úgy is írják majd Többféle palacsinából lehet választani, mi a csokis-banánost választottuk, de megmondom őszintén nem tudtuk megenni Nem véletlenül hívják óriás palacsintának
Különben nagyon finom, de tényleg hatalmas...
Nem fogod eltéveszteni, mert ez az egy ilyen palacsintázó van Sartin és valamelyik utca sarkán található.
A pékség... nos ez több is van. Ami a képeimen látható, az valóban a főtértől nem messze van, a parthoz közeli utcában. Egyébként mindent nagyon könnyen meg lehet találni, lévén Sarti nem olyan nagy Hidd el, nem lesz gond és mindent meg fogsz találni
Én először attól féltem, hogy a kamerán is látható sárga kis boltot és Sassos kölcsönzőjét illetve a Kalóztanyát nem fogom megtalálni és első nap bizony keresgéltük, de utána már minden további nélkül megtaláltunk mindent
Szia Bettys!
Először is nagyon kellemes időtöltést kívánok Nektek az utolsó estére.
Gondolom nagyon sok szuper élménnyel tértek majd haza, amit szívesen veszek, ha megosztjátok velünk. Nagyon szuper az a pár kép amit feltöltöttetek Már nagyon várom a többit is.
Azt szeretném megkérdezni, hogy most mennyibe kerül a motorbérlés meg esetleg a kerékpár (ha van ilyen lehetőség) 3-4 napra?
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Sancho és mindenki!
Látjátok mi lett ebből a szennyvíz dologból?Pedig már egy páran leírtuk,hogy egyikünk sem tapasztalat ilyet és a turistákból élő helyiek biztos nem kockáztatnák a jó hírüket!De mindig vannak akiket nehéz meggyőzni róla és senkinek se jusson eszébe lemondani a nyaralást!!!!!
Hiszen Sarti maga a csoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ugye Sancho??
A görögök már rég rájöttek, hogy ők főleg a túrizmusból élnek és ennek megfelelően mindent el is követnek, hogy mindenki jól élrezze magát és visszavágyjon, iilletve ajánlja őket másnak. Tudod vannak akik talán egy kicsit érzékenyebbek és bizony olyanok is akadnak, akik csak a rosszat tudják észrevenni. Nekem még nem volt Göröghonban rossz élményem, ami a görögöktől származott volna. Többször botránkoztattak meg hazánk fiai. A partokra különösen odafigyelnek, hiszen a Görög Túrisztikai Hivatal által odaítélhető kék zászló nívót jelent és erre a helybeliek is büszkék. Ez a zászló jelenti, hogy a part tiszta, karbantartott és szép. Egyébként is tudtommal minden hajnalban egy géppel végigvonulnak a parton és "megfésülik" a homokot Sartinak változatos, de tiszta partja van. Tehát mindenki aki esetleg elbizonytalanodott: igaza van beszternek. Sarti egy csodálatos hely
Tudjátok... a jelmondatom: " Jól érzem magam, mert jól akarom magam érezni!"
A palacsintázó, ha nem csalnak az emlékeim a Renáta után van a Főtér felé. Van egy másik is, az Ovelix utcájában, a nagy parkoló után közvetlenül. Mind a két helyen fincsi a palacsinta!
Sancho!
Mindig meglep ,milyen egyformán gondolkodunk!!
Ez nagyon jó! Erre mondom mindig,hogy olyanok vagyunk itt a fórumon,mint egy nagy család!
Nagyon örülök,hogy idetaláltam és mindig nagyon szívesen olvasom a hozzászólásaidat!
Mi ketten már annyiszor leírtuk,hogy mindenki ott érzi jól magát,ahol jól akarja!!!Csak akarni kell és nem mindent észrevenni!
De aki akar,úgyis beleköt mindenbe!
Egy a lényeg ,Ti is ,Mi is és mindenki ,aki idén görögországba megy érezze nagyon jól magát!!!
A másikról nem tudtam Mielőtt kimentem volna engem mindenki az Ovelix utcájában lévőhöz küldözgetett, azt meg is találtam Az albumomban található képek is arról készültek.
Valóban ez olyan, mint egy család és bizony nagyon jó kis ismerettségeket szerezhet az ember. Nekem több fórumozó is van, akiket személyesen ismerek és azt hiszem állíthatom, hogy barátok lettünk az évek alatt. Gondolhatok akár BRobertre, Bonira, Busai Anikóra és főleg Fate-re Velük személyesen is többször találkoztunk. Fate-tel pedig tavaly sokaknak maradandóan emékezetes pillanatokat okoztunk
Örülök, hogy tetszenek a hozzászólásaim és az is, hogy egyformán gondolkodunk, továbbra is próbálom a kis beírásaimmal segíteni a többieket.
Egyébként tényleg el lehet úgy tölteni egy nyaralást, hogy csak azt vesszük észre ami szép és jó