Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 579 580 581 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Cecee | #165142 Üzenet | 2011-06-11 06:42:06 |
Jaj azt elfelejtettem megkerdezni,hogy az ó és új sarti kozt mi a kulonbség és messze-e van a narancspart?Elore is KOSZONOM!!!!!!
  Frenzi | #165144 Üzenet | 2011-06-11 07:06:20 |
cecee írta:
Sziasztok!
PARIS apartmanban valaki még nem volt nyaralni,mert ezt ajanlottak az utazasi irodaban,és szeretnék egy kicsit érdeklodni a helyrol.


Szia!
Laszlozsu írt 2.15-én a Parisról, bekopizom neked:
két paris apartman van sartin. az egyik a buszparkolónál a másik az ófaluban a domboldalban.
az utóbbi egy új építésű, ezáltal modern, jól felszerelt épület. a másik pedig gondolom a szokásos felszereléssel rendelkezik. (konyhasarok, fürdő, nappali ágyakkal) a konyhában általában rezsó van többnyire mindenhol.
az apollón travel katalógusában az új van benne.
mindkettő jó helyen van, hiszen közel a központhoz, de sartin egyébként sincsenek nagy távolságok. a sarti-info.hu oldal részletesen bemutatja az apartmanokat. ott böngéssz, s képeket is találsz.
Amugy ha lenn a kereső mezőbe beírod, hogy Paris, akkor dob ki pár találatot.
  Frenzi | #165145 Üzenet | 2011-06-11 07:12:38 |
Nah próba mégegyszer, mert az előbb Error jött:(
Szóval...
Szia Sancho, köszi a választ. Azt már észrevettem, hogy Sarti nem valami óriási, így ha szerencsénk van, nem fogunk eltévedni, max nem találunk meg mindent elsőre, de a második napon már nem hiszem, hogy problémánk lesz:D
  KissLaszlo | #165152 Üzenet | 2011-06-11 08:00:57 |
cecee írta:
Jaj azt elfelejtettem megkerdezni,hogy az ó és új sarti kozt mi a kulonbség és messze-e van a narancspart?Elore is KOSZONOM!!!!!!



Szia!

Ó és új Sarti között, csak az a különbség, hogy az újfalu Sarti déli részén van, kb 500 méter az ófalutól, közte nem igazán vannak apartmanok, csak egy focipálya.

A Narancspart kb 6 km-re van északra.
  Siki | #165159 Üzenet | 2011-06-11 08:53:32 | Válasz a #165061. hsz-ra Előzmény #165061
szia Frenzi

az egyik palacsinázót amit én próbáltam a sassos motorkölcsönzőjének utcájának végén balra van.
a kamera ha a boltra néz akkor a bal oldalon.
a sarkon sassos étterme mellett található
az élelmiszerbolttal átellenben..
tényleg óriás a palacsinta!!
remélem segitettem szia
  DeanJoe | #165160 Üzenet | 2011-06-11 09:28:26 |
Lassan indulás van a buszhoz. Irány Sarti két hétre!! icon_biggrin.gif
Ha onnan nem is, de itthonról majd azért írok pár sort, hogy mi volt idén.
Mindenkinek minden jót addig is !!
Sziasztok!!! icon_wink.gif
  Frenzi | #165162 Üzenet | 2011-06-11 09:49:04 | Válasz a #165159. hsz-ra Előzmény #165159
Köszi Siki, majd sétálgatunk és jól felfedezünk mindent:)
Már "csak" 48 nap, addig végigdolgozunk majdnem minden hétvégét, úgyhogy gyorsan el fog repülni:P
  Buffy | #165163 Üzenet | 2011-06-11 10:01:45 |
Köszönöm a jó kívánságokat és remélem minden rendben lesz,mert szokásos módon megint nem egyszerűen indul a nyaralás.
1-2 órácska és már indulunk is.
A többieknek is jó utat és nyaralást kívánok!

Üdv mindenkinek,majd két hét múlva jövünk.
  Cecee | #165168 Üzenet | 2011-06-11 12:53:34 |
Sziasztok!Nagyon KOSZONOM a gyors valaszokat es aki most indul annak nagyon utat es kirandulast kivanok!!!
  Cecee | #165174 Üzenet | 2011-06-11 13:31:49 |
akár,hogy keresem a neten mindig csak az újépítésu PARIS apartmant találom.esetleg nem tudna valaki a másik PARIS-rol képeket kuldeni.ja elobb kifelejtettem a-JÓ- szavat. icon_biggrin.gif
  Nagyimre64 | #165179 Üzenet | 2011-06-11 14:57:41 |
cecee ha adsz egy email cimet akkor küldök át fotókat a régi paris apartmanról.
Ha oda akarsz menni én nem ajánlom sztem sz...r.Messze van a part és nagyon puritán.
Mi egy hétig az erkélyről a domboldalt néztük az első emeleten.A földszintiek meg egy festett falat.
  Ginaaa79 | #165182 Üzenet | 2011-06-11 16:35:53 |
Sziasztok!

Frenzi, ahol Te mondod, ott Sassos gyrosozója van, nem palacsintázó. A bolttal szemben. Legalábbis tavaly még az volt.

Nagyimre, nem lett volna muszáj Sartin 1 hétig az erkélyen maradni. Ezért kár volt oda utazni.

A mi apartmanunk erkélyünk se a tengerpartra nézett, sőt mindig reggeli közben (pedig nem egy időben ettünk) jöttek a szippantósok, ennek ellenére legközelebb is mennénk abba az apartmanba!
  Cecee | #165185 Üzenet | 2011-06-11 17:15:13 |
Helo nagyimre64.az email cimem bela8602@freemail.hu
Hát az utazasi irodaban kicsit felrevezettek,mert nekunk olyan epuletet mutattak,mint amilyen a 2005 epult Paris es a katalogban is olyan volt.Persze a szobarol nem volt kep,a tengerrol pedig az volt irva,hogy 200 m-re van az apartmantol.4-en megyunk,olyan apartman reszt ajanlottak ahol van két hálószoba és egy kozos kis konyha.gondolom akkor ez se igy van? elore is KOSZONOM!!!!!!!!!!!!!!
  Beszter | #165193 Üzenet | 2011-06-11 19:00:27 |
Cecee!
Te jó ég semmi sem stimmel?Melyik iroda ez?
  Kriszta9 | #165198 Üzenet | 2011-06-11 20:01:48 |
cecee: mi 2008ban voltunk a régi Paris-ban (villa Paris-nak is nevezik). Szerintem semmivel sem rosszabb a többi apartmannál, mi a földszinti két hálószobás apartmanban voltunk, remekül elfértünk benne 4en, az utca végén a dombon túl egy nagyon barátságos öböl volt, ahol csak néhányan voltunk mindig, jó volt fürdeni, szerintem nem rossz választás. Tény, hogy dombot kell mászni, de Sarti eleve nem sík vidék, sok ház van a dombon. Ki lehet bírni, én nem vagyok az a túrázós típus, de kibírtam, a központ is közel van, az email címedre próbálok képeket küldeni az apartmanról. Sok iroda az új, 2005ban épült Parist ajánlja, mi a diassal voltunk 2008ban. A kinti partnerük a már pár oldallal korábban dícsért Brada Zoliék, velük sem volt semmi gondunk, minden rendben volt.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 579 580 581 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu