Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 580 581 582 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Csilla1977 | #165199 Üzenet | 2011-06-11 20:39:49 | Válasz a #165198. hsz-ra
Sziasztok!

Érdemes jól utána nézni a szálláshelynek szerintem. Előre tisztázni mindent. Nem jó kellemetlen napokkal kezdeni. Persze-persze ha jól akarom érezni magam jól fogom, meg a táj meg a tenger. ..... de azért tegyünk a szívünkre a kezünket valamiért választottuk azt a házat , fizettünk érte és vannak elvárásaink és azt igen is teljesítsék.

Mindenki tudja a klímás sztorinkat. Minden itthoni iroda állította, hogy ott van tuti, akik voltak írták, hogy nincs, még meg is hazudtolta a főirodás, hogy akkor nem velük és nem ott voltak ha nem volt. Jött a Brada Zoli és láss csodát tényleg nincs , de ő is és én is már is intézkedtünk, hogy kapjunk mobil klímát.

Igenis mindenki járjon utána , hogy tuti legyen az útja, szállása . Persze van a másik véglet is aki mindenbe beleköt, az azért más tészta.
  KissLaszlo | #165208 Üzenet | 2011-06-11 21:53:21 |
Már megint előjött a klíma icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
NEEEEEEEEE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
  KissLaszlo | #165209 Üzenet | 2011-06-11 21:58:29 |
Nem tudom mások hogy vannak, de én mindig úgy készültem, hogy próbáltam mindent megtudni az apartmanról és aszerint választottam. Persze voltak kétséges dolgok, mint például a tengerre néző erkély, ami számomra fontos és a tengertől való távolság.

Mindig úgy készültem, hogy lehet, hogy nem az álmaim apartmanja lesz, nem tengerre néz és nincs is olyan közel, ...de itt nyaralok a családdal és itt érzem a legjobban magam egy-két hétig, amire hónapok óta vártam... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Cecee | #165217 Üzenet | 2011-06-12 01:33:59 |
Szia beszter!ez egy szlovakiai iroda,mert szlovákiából vagyok.remélhetoleg tik ilyennel nem fogtok találkozni.Engem csak az bosszantott fel,hogy nem mondták meg,hogy ket Paris apartman van sartin.mutattak egy képet a 2005 ben epult apartmanrol kivulrol,es mutattak egy kepet a szobarol ami az oreg apartmanhoz tartozott,és ez az a félre vezettés amitol kicsit felmérgettem.bár ha Sartin leszek már az biztos,hogy a látványtól mind ezt a kellemetlenséget elfelejtem,mert nagyon sok jót olvastam róla!!!!
  Beszter | #165219 Üzenet | 2011-06-12 08:43:06 |
Szia Csilla!
Igen mi is választottuk valamiért az adott apartmant,katalógus alapján tetszett,jó áron volt,két gyerkőcöm ingyen jöhet velünk!!
De!! Olvastam róla jót is,kevésbé jót is(nem olyan gáz dolgokat,max.hogy emelkedőre épült)!Mindenkinek más a véleménye!
Ne de hát milyen a magyar 85%-a???
Elöbb foglal,majd elkezd érdeklődni!Utána pedig panaszkodik!

Ui.:csatlakozom KissLászlóhoz,a klimáról tényleg NEEEEEEEE!!!!!
  Napis | #165222 Üzenet | 2011-06-12 09:17:42 |
Mindenki úgy választ szállást és olyan apartman keres amilyet elgondol kiválaszt de nem biztos hogyha leér olyat is kap.Ami tünkre is teheti az egész nyaralását,és hiába készülsz hónapokkal előtte várod és nem jól sikerül az egész.És a klima is ilyen kértél fizettél érte de nincs a szállásodon.
  Norcsibaba | #165224 Üzenet | 2011-06-12 09:38:21 |
Hát sajnos van amikor nem azt kapja az ember amire számít.Sartin nem éppen fürdőzésre van most lehetőség,mert esős az idő.Lesz ez még jobb is!!!!!!!!
  Knut | #165226 Üzenet | 2011-06-12 09:46:40 |
Sziasztok!Tud valaki INFO-t a Dias Zeus-os PANORÁMA Apartmanról?Köszönettel!Knut
  Csilla1977 | #165228 Üzenet | 2011-06-12 10:01:14 | Válasz a #165219. hsz-ra Előzmény #165219
Szia Eszter!

Én személy szerint előre érdeklődtem utána foglaltam, mégis folyamatába derülnek ki a meglepik.
Egyébként is nehéz egy egy szállás helyről jó infót kapni, hiszen a neten lévők csak pozitív dolgokat írnak, mert eladó nekik. ha pl.olyan emberrel futunk össze akinek tetszett, mert megfelelt az igényeinek , de ott a helyszínen mégsem azt kapjuk csalódás ér.
És mi van akkor ha utólag kapok infót? Semmi. Vagy elfogadom, vagy lépek teszek ellene, vagy kérek még itthon másikat.
Én vagyok a másik oldalt is (nekünk is vannak kiadó apartmanjaink), tudom milyen a vendég, bár még nagyon hisztissel nem találkoztam. icon_lol.gif
(apa most beleolvasott és azt mondta azért mert engem nem lehet felül múlni icon_twisted.gif )

Addig amíg én fizetek, meg Te, meg bárki addig Mi diktálunk. Vannak dolgok amit elvárunk egy eladótól is ha bemegyünk az üzletbe, nem kell itt sem lentebb adni.
  Csilla1977 | #165230 Üzenet | 2011-06-12 10:06:24 |
Na szóval, az jutott eszembe, hogy én nem akarok főzni kint (itthon se szoktam, nehogy már kint kezdjek hozzá icon_biggrin.gif). Össze kéne állítani egy heti menüt, hogy mit hol érdemes enni.

Amire gondoltam, persze gyros, muszaka, grillezett kardhal, tengeri herkenytű tál ez rántva vagy grillezve jobb?

azt a pálcikás rablóhúsos hamikát hogy is hívják?

Sütik annyira nem izgatnak, de egy csokis banános palacsintát bedúrok.

Várom az ötletetket!
  Ginaaa79 | #165233 Üzenet | 2011-06-12 10:45:31 |
Sziasztok!

Csilla, mi reggelire, ebédre szendvicset ettünk, meg gyümölcsöt, vacsizni meg beültünk valahova.

Pálcikás hús: szuvlaki

Én a tengeri herkenytűkért nem ugrálok, egyszer ettem összvissz Sartin valami haltálat, de a rákot nem kértem hozzá.
  Csilla1977 | #165234 Üzenet | 2011-06-12 10:55:45 | Válasz a #165233. hsz-ra Előzmény #165233
Köszike!!! Szuvlaki!!! jegyzem icon_lol.gif

én mindent szeretek ami hússal kezdődik vagy végződik icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

hal, rák jöhet bármikor. Kagyló, polip, tintahal elég kóstolás szinten, de azt muszáj.

Reggelre v.mi finom péksüti, rántotta (ha Apa csinálja), szenyó
Hasonlóan gondoltam én is, sőtt ha lemegyünk a partra ott ugye nyalakodás, fagyi, gyümi, koktél, fánk, palacsinta..... nagy ebéd nem kell ilyenkor.

Kora este, késő délután mennénk kajálni, akkor étterembe.

ÚÚÚÚÚÚ látom előre, kistehénként jövök haza. icon_lol.gif
  Ginaaa79 | #165235 Üzenet | 2011-06-12 10:59:28 | Válasz a #165234. hsz-ra Előzmény #165234
Ja igen fini péksütik is vannak. Csak én nem eszek cukrosat, fehérliszteset (100%-ra nem tudom betartani), de a teljes kiőrlésű zsemlével mindig elvoltam Sartin, az is fini.
Egyedül a fagyi, amivel bűnöztem, de szinte minden nap:)
A palacsintát, pici fánkot csak megkóstoltam.
  Ibissz | #165236 Üzenet | 2011-06-12 11:02:34 | Válasz a #165230. hsz-ra Előzmény #165230
Szia Csilla!

A már többször emlegetett, a nagy parkoló közelében lévő sarki palacsintázóval átellenben van egy kis taverna. A nevét sajnos nem jegyeztem meg, de arról megismered, hogy az ablaka előtt, ahol a giroszt pitában kérheted, van egy dobogó. Mi gyakran ettünk ott, olcsó és finom a kaja. Nekem ott ízlett legjobban a girosz pitában. Ha innen elindulsz a Beach felé, akkor szintén az út bal oldalán egy sarkon van egy étterem, aminek a kerthelyisége egy hatalmas szőlőlugas alatt van. Mi ezt a helyet is nagyon szerettük. Itt ettem muszakát, isteni volt! Ettünk az Ovelixben is, de a másik két hely barátságosabb, hangulatosabb volt nekem. A Sassos giroszáról megoszlanak a vélemények, nekem ízlett.
Mi jövő pénteken indulunk, már tűkön ülünk, és feltétlen kipróbáljuk idén is az összes helyet, amiket most felsoroltam neked!
  Csilla86 | #165237 Üzenet | 2011-06-12 11:07:04 | Válasz a #165230. hsz-ra Előzmény #165230
Szia Csilla icon_smile.gif Gyrosnak ajánlanám Sartiban az Ovelix-et. Nem fogtok csalódni. Palacsinta....hm icon_smile.gif A párom tavaly nem bírt vele icon_biggrin.gif...bár ő tud enni. Óriás palacsintát kért nutellás-banánosat.Valami 2-3 euro között volt...de telít rendesen.Ha előre elkészített szendvicset vásárolnál a pékségben készülj rá,hogy elé drága lesz...ezért inkább a boltban vásárolt kenyér,sonka,sajt ....olcsóbb icon_smile.gif Remélem tudtam segíteni....Mi idén 4-en megyünk busszal augusztus 1 indulással.Szép napot neked.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 580 581 582 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu