Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 584 585 586 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Beszter | #165658 Üzenet | 2011-06-15 19:54:23 |
Üdv Taousanis Tours itt a hellasz fórumon! icon_biggrin.gif
Már annyi jót hallottunk Rólatok,hogy biztos meglátogatunk Benneteket Sartin!!
Már rég itt lett volna a helyetek közöttünk!!!
Esetleg Ti is írhatnátok informácókat a Sartira utazóknak!
  Gyugyu1984 | #165660 Üzenet | 2011-06-15 20:18:05 |
Köszönöm a kielégítő válaszokat mindenkinek!Én nem aggódtam csak asszony kicsit félősebb a kelleténél.Ha ufók szállnák meg a görög partvidékeket az sem érdekelne, csak mehessek!
  KissLaszlo | #165668 Üzenet | 2011-06-15 21:25:06 |
Üdv TaousanisTours (Zoli, Peti).

Örülök , hogy itt vagytok icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Én csak jót tudok mondani róluk, annyira meg voltunk elégedve tavaly nyáron, hogy minden programot velük fogunk szervezni és mindenkinek ajánlom icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif (ez itt a reklám helye)...

Na de komolyan...

Onnan indult az egész, hogy amikor megérkeztünk úgy fogadtak, mint sehol eddig...Zolival voltunk egy lovagláson és olyan volt mintha a legjobb gyerekkori barátommal lettünk volna(itt hozzá kell tennem, hogy nagyon hasonló az egyéniségük)

ZOLI, egy hónap múlva találkozunk:D icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
  Ildicskó | #165701 Üzenet | 2011-06-16 07:59:33 |
Sziasztok!
Egy kis segítséget vagy ötletet szeretnék kérni. 07.23.-án megyünk repülővel Sartira, de még nincs megoldva a transzfer. Van valakinek valami javaslata?
Pokusz! Ha olvasod, légyszi, írd meg, hogy ti hogy fogtok eljutni a reptérről Sartira.
Ginaaaa! Mi is leszünk egy pár napot a Hajniéknál, ahol tavaly ti is voltatok. Írnál egy pár mondatot róla?(Mármint az apartmanról.) Nagyon kedves a Hajni, biztos minden rendben lesz, nem aggódom, csak azon gondolkodom, hogy vigyünk-e nekik valami apróságot Magyarországról, vagy ez már túlzás?

Köszönöm, már nagyon várjuk mi is a nyaralást!
  Ginaaa79 | #165708 Üzenet | 2011-06-16 08:59:06 |
Sziasztok!

Ildicskó, mit szeretnél tudni? Kérdezz inkább!
Én kicsit bánom, mert nem vittünk semmit Hajniéknak. Barátaink, akik voltak, vittek egy pálinkát. Ha mégegyszer mennék, vinnék nekik valamit, vittem újságokat, rejtvényt, azokat odaadtam neki (volt, amibe nem kezdtem bele), azoknak örült. Vagy esetleg a gyerekeknek valamit, amit kint nem lehet kapni, mondjuk túró rudit, de ti ugye repülővel mentek....
  Norcsibaba | #165713 Üzenet | 2011-06-16 09:14:50 |
Szia ildicskó! Mi is repülővel megyünk sajnos nem éppen olcsó a transzfer le Sartiig mert oda vissza 220euro .Az ottani utazási irodától rendeltük meg.Ez akkor lenne olcsóbb fejenként ha többen mennétek ,mert ugye eloszlik az összeg.Vagy az a megoldás lehetséges még,hogy Teszaloniki repülő térről busszal mentek le Sartiig.
  Ginginke | #165771 Üzenet | 2011-06-16 13:18:18 |
Itt vagyok újra fórumozók! icon_smile.gif Sikeresen leállamvizsgáztam icon_smile.gif Tanító néni lettem !
  Vaesz | #165772 Üzenet | 2011-06-16 13:20:45 | Válasz a #165771. hsz-ra Előzmény #165771
Gingike!!!!! Gratulaaaaaaaaaa!!!! icon_smile.gificon_smile.gif Ezt aztán meg kell ünnepelni!
  Miskolciutas | #165796 Üzenet | 2011-06-16 14:44:35 |
Gratulálunk Gingike!Isten hozott szépséges pedagógisországban...állás-ügyben mi a helyzet?
  Dettix | #165800 Üzenet | 2011-06-16 15:10:48 |
Gratula Gingike!
  Killerlaca | #165801 Üzenet | 2011-06-16 15:16:15 |
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Sokratis apartmannal kapcsolatban?
Elsősorban az érdekelne mennyire zajos. A térképen megtaláltam és egész jó helyen van mert innen nincs olyan messze a homokosabb partszakasz.

Köszönöm
  Kszifiasz | #165803 Üzenet | 2011-06-16 15:19:25 |
Ginginke. Gratulálok
  Ginginke | #165813 Üzenet | 2011-06-16 16:17:01 |
Állásügyben nincs semmi, diplomás munkanélküli :S
  Frenzi | #165815 Üzenet | 2011-06-16 16:27:18 |
killerlaca írta:
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Sokratis apartmannal kapcsolatban?
Elsősorban az érdekelne mennyire zajos. A térképen megtaláltam és egész jó helyen van mert innen nincs olyan messze a homokosabb partszakasz.

Köszönöm


Szia!
Van egy tavalyi beszámoló asuto-tól (2010.08.29):

a sokratis felszereltsége meglepően jó. vannak poharak, bögrék, csészék, tányérok, még kiskanál, merőkanál, szűrőkanál is. kávéfőző nincs, mi azt évek óra viszünk egy kis egyszemélyes kotyogót. viszont van egy kis tejmelegítő, ha valakinek elég a nescafé, abban forralhat vízet. egy nagyfazék és egy serpenyő. kezdéshez kaptunk wc papírt, folyékonyszappant és mosogatószert is. ez utóbbiak elég is voltak egész végig. tiszta, rendes a szállás, bár a szlovák szomszédaink panaszkodtak, hogy recseg az ágyuk. nálunk tökéletes volt. az is jó, hogy az első emeleten van a szállás, mert néha elnéztem az alagsori lakásokat, hát brrr... na meg egy szép lugas van a balkon alatt, nem lát fel senki az utcáról. a fürdőben kicsik a mosdók, de a konyhai edények környékén van egy kislavór.

Remélem segít! Idén még nem hallottam itt senkitől, hogy oda menne, de ki tudja:)
  Frenzi | #165817 Üzenet | 2011-06-16 16:48:45 |
Gyugyu!
Ti tavalyelőtt az Ibusz-al voltatok a Spanosban?
Láttam az albumodban, hogy tengerre néző apartmanotok volt:) Nekem nem mondták sajnos, hogy milyen lesz. Ráadásul mi egyénileg megyünk, de Ibuszos apartmanba.
Csak, hogy hogy készüljek, van rá vajon esély, hogy minden reggel ilyen szép kilátásunk lesz vagy nem?
Köszi előre is
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 584 585 586 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu