Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 585 586 587 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Beszter | #165822 Üzenet | 2011-06-16 17:49:37 |
Ginginke üdv újra köztünk! icon_biggrin.gif

Nagyon-nagyon ügyes voltál és gratulálok a diplomához!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Most aztán ezerrel írhatod nekünk újra a tapasztalatokat,hiszen sokunknak még elöttünk a nyaralás!!
  Kszifiasz | #165842 Üzenet | 2011-06-16 18:53:54 |
Helló!

http://gallery.site.hu/d/18279511-2/11.jpg
  Gyugyu1984 | #165851 Üzenet | 2011-06-16 19:29:20 |
frenzi írta:
Gyugyu!
Ti tavalyelőtt az Ibusz-al voltatok a Spanosban?
Láttam az albumodban, hogy tengerre néző apartmanotok volt:) Nekem nem mondták sajnos, hogy milyen lesz. Ráadásul mi egyénileg megyünk, de Ibuszos apartmanba.
Csak, hogy hogy készüljek, van rá vajon esély, hogy minden reggel ilyen szép kilátásunk lesz vagy nem?
Köszi előre is

Szia Frenzi! Igen az Ibusszal voltunk mi is, de mi asszem tengerre nézőt kértünk. Annak meg hogy egyénileg mentek szerintem nincs köze, hogy melyik szobát kapjátok. Egyébként a lehetőség meg van rá , mert ha jól emlékszem 4 szoba néz a tengerre, 8 pedig az utcára. Ami tényleg nagyon pazar volt, a reggeli kilátás a tengerre!Bár igaz, onnan kel fel a nap, ugyhogy már reggelizés közben is lehetett barnulni, vagy leégni!Pedig jun. elején voltunk.
  Siki | #165852 Üzenet | 2011-06-16 19:30:21 |
Ginginke!!!

gratulálok és sok sikert munka ügyben.
szia
  Frenzi | #165861 Üzenet | 2011-06-16 20:48:29 | Válasz a #165851. hsz-ra Előzmény #165851
Szia!
Az az igazság, hogy bejelöltem a tengerre nézőt, de végül nem fizettünk semmilyen felárat, szóval lehet, hogy akkorra már nem volt nekik, vagy csak olyan rendesek voltak, hogy nem kértek érte plusz pénzt. Bár ezen azért meglepődnékicon_smile.gif
Na majd meglátjuk. Persze annyira nem zavar, ha utcára néz, akkor legalább reggel nem tűz be a nap.
Köszi az infókat!
  KissLaszlo | #165865 Üzenet | 2011-06-16 21:10:04 |
Már mi is várjuk a nyaralást.

Igen, a tengerre néző apartman pazar kilátást biztosít, de akkor is ugyanolyan jó Sartin, ha nem tengerre néz icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
  Frenzi | #165867 Üzenet | 2011-06-16 21:13:49 | Válasz a #165865. hsz-ra Előzmény #165865
Hát nektek már nem sok van hátra. Nekünk még kőkemény 43 nap. De így is olyan gyorsan telnek a napok, hogy hipphopp és már utazhatunk is:P
Plusz már látom előre, hogy ott az az egy hét ogyan gyorsan elmegy, hogy észre se vesszükicon_biggrin.gif
  Ildicskó | #165873 Üzenet | 2011-06-16 21:19:04 |
Sziasztok!
Ginaaa! Minket csajokat az érdekelne, hogy van-e hajszárító? Ezenkívűl pl.:tisztaság, távolság a tengerpartól, Hajniék ott laknak, a gyerekek lányok vagy fiúk, hány évesek? A túrórudi jó ötlet, csak nem tudom bírná-e az utat. Ráadásul 1 hétig a Spanosban leszünk és csak az utolsó 4 éjszakát leszünk náluk. Az ötleteket köszi!
  Ildicskó | #165877 Üzenet | 2011-06-16 21:27:35 |
Szia norcsibaba! Ma felhívtam az Ibuszt, mert ott foglaltuk 1 hétre a Spanosba a szállást, és oda-vissza 250 euróért van transzfer. Kicsit több, mint amit te foglaltál, de mivel barátokkal megyünk négyen, két fele oszlik a költség. Az ottani iroda melyiket jelenti?
  Beszter | #165879 Üzenet | 2011-06-16 21:31:26 |
Frenzi igazad van!!
Egy éven keresztül készülsz,számolod a napokat és az a 10 nap pedig csak úgy elillan! icon_cry.gif
Egyébként így,hogy mindig van kint közülünk valaki és olvashatjuk a beszámolókat ,gyorsabban telik az idő !
A januári foglaláskor még 20-on x hét volt vissza icon_sad.gif ,most pedig,ha 1-et alszunk már csak 2 hét és irány Sarti!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Ildicskó | #165880 Üzenet | 2011-06-16 21:34:11 |
Már csak annyit, hogy 2008-ban az AnnaII apartmanban voltunk az Aeolous irodától, ha van valakinek kérdése, szívesen írok róla pár mondatot, nekünk nem volt semmi gondunk, minden jó volt, csak a házi néni veszekedett velünk amikor megérkeztünk, de amikor kértük a klímát, akkor már nagy barátnők lettünk:-))))
  Évuska | #165882 Üzenet | 2011-06-16 21:41:23 | Válasz a #165771. hsz-ra Előzmény #165771
Szia Ginginke!
Gratulálok! Kívánom, hogy sok szép élményed legyen ezen a csodálatos pályán! 34 évig tanítottam alsó tagozaton.
  Kszifiasz | #165886 Üzenet | 2011-06-16 21:53:28 |
http://gallery.site.hu/d/18280928-2/Sarti_Toroni_2011__048.jpg Beszter. 15 nap mulva ide érkezel
  Ginaaa79 | #165888 Üzenet | 2011-06-16 21:53:44 |
ildicskó írta:
Sziasztok!
Ginaaa! Minket csajokat az érdekelne, hogy van-e hajszárító? Ezenkívűl pl.:tisztaság, távolság a tengerpartól, Hajniék ott laknak, a gyerekek lányok vagy fiúk, hány évesek? A túrórudi jó ötlet, csak nem tudom bírná-e az utat. Ráadásul 1 hétig a Spanosban leszünk és csak az utolsó 4 éjszakát leszünk náluk. Az ötleteket köszi!


Ildicskó, hajszárító nincs, de Hajni biztos ad, ha kell. Vasalót is adott.
Távolság a parttól: 3-4 perc séta kb. Az apartman mögött van még apartman, meg Hajniék mellett is jobbra-balra pár, azt kell megkerülni.
Gyerekek: van egy ikerpár fiú-lány, azt hiszem 2. osztályosok voltak, meg egy kisfiú, ő olyan 3-4 év körüli.
Nem tudom melyik apartmanban lesztek, a 2 szobás (mi abba voltunk) melletti apartman z ő lakásuk, erkélyszomszédok voltunk.
Tiszta az apartman.
  BéZsé | #165890 Üzenet | 2011-06-16 21:57:36 |
ildicskó írta:
Sziasztok!
Ginaaa! Minket csajokat az érdekelne, hogy van-e hajszárító? Ezenkívűl pl.:tisztaság, távolság a tengerpartól, Hajniék ott laknak, a gyerekek lányok vagy fiúk, hány évesek? A túrórudi jó ötlet, csak nem tudom bírná-e az utat. Ráadásul 1 hétig a Spanosban leszünk és csak az utolsó 4 éjszakát leszünk náluk. Az ötleteket köszi!


Ildicskó, a távolság nem nagy. Ha a https://maps.google.hu címen beírod a keresőbe a következő GPS koordinátát, a zöld nyíl jelezni fogja a Hajni Apartmant: 40.082543,23.978717
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 585 586 587 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu