ildicskó! Ha tanácsolhatom Neked akkor én kérnék a kinti irodától is ajánlatot(Taousanis Tours) .Szerintem előfoglalási kedvezménnyel Ti is csak 220eurot fizetnétek az irord e-mail:info@halkidikitours.gr Ha Rám hallgatsz akkor meg kérdezed előtte Őket mielőtt az Ibusz mellett döntenél.Megbízhatóak ez tuti.Nem fogod megbánni.
ginaaa79! Szerintem ha többen mennek és eloszlik az az összeg akkor nem biztos,hogy jobban jár ha kocsival megy.Amíg Ti tízen valahány Órát utaztok Ildikó csak transzferrel együtt 3 órát. Nem beszélve arról ,hogy kényelmesebb mintha busszal menne az ember Megteheti akkor mennyen repülővel, kilehet fogni már majdnem olyan áron a repülő jegyet ha időbe megrendeli valaki. Minimálisan kerül többe mintha az ember kifizetné a buszt .Kérdezném akkor melyik a jobb?
Norcsibaba ezt azért kétlem! Mivel kérdezed, hogy melyik a jobb, csak azért. Egy pár sorban ki is fejtem. Tegyük fel X.Y. Aki az általad megítélt bűvös 3 órát utazza.
(Elméletben: Repülő indul 8:00-kor, érkezik 9:20. kb.)
Gyakorlatban: BAKTALÓRÁNTHÁZÁRÓL indulás pestre, 5:00-kor a csekkolás miatt ugye korábban kell igába fogni a lóerőket, érkezés pester 6:30-ra mert a sofőr lába óriási és tolta neki mint a vöcsök. (Ez ugye plusz pénz üzemanyag, esetleg ott parkolás, vagy a megkért haver autójába egy kis nafta.) Becsekkoltunk, repcsi felszáll, majd leszáll. 9:30 megjön a transzfer, megkeres, bepakolsz kifizeted a nagy zsét. 10:00 elindul. 12-re Sartiban vagy, kitesz az apartman előtt, de a az autót nem hagyja ott ahol a cuccaid bent lehetnek, így nem hagyod ott az utcán és nem viszed le magaddal a tengerpartra így hát megvárod míg kitakarítanak és legkésőbb 14:00-kor szobában vagy.
Ez akárhogy is számolom 9 óra MINIMUM!!!!! Nagy része utazás és idegesítő várakozás. De ez csak az Én idióta véleményem.
Én inkább beülök a VASba a ház előtt, tempomat, klíma, zene és 12-14 óra alatt Sartiban vagyok. És nem kell gondolkoznom, hogy a környező gyönyörű eldugott öblöket mivel fedezzem fel…. stb. stb..
Norcsibaba, én se értek veled egyet. Habár most mi is repülővel megyük vhova, 1 főre ez egész cakkumpakk nem sokkal több lesz a 220 eurónál, nem csak a transzfer.
Tudom a transzfer oszlik többfelé, aki repülővel megy, mondjuklehet olcsóbb így az utazás, ha annyira olcsó szállást, plusz repjegyet sikerült kifogni.
De Sartiba költségek miatt én is kocsival mennék (és mentem is), persze, ha megvan a 4 fő, ha csak ketten akkor busszal, bár azt elég rosszul bírtam. Nem hányás, meg ilyenek, csak hosszú, aludni se tudtam. (Igaz kocsiba se, de az rövidebb volt..)
Lafka látom Neked tavaly nagyon bejött az autózás)) Várod már? ))
Azért 14 óra volt az az út, abból nem lehetett volna rövidebbet csinálni sztem, betartva a sebességhatárokat.
Baktalórántházáról lehet több lenne:) Meg is néztem, az plusz 334 km:)
Lafka80!Igen valakinek 3 óra valakinek több.Attól függ ki honnan indul.Mindenek meg van az előnye és hátránya.Ha kocsival mész akkor nagyon sok szép látni való van ez igaz,de ha már többször jártál ugyan azon az út vonalon akkor meggondolod és főleg ha van rá keret.Mert azért repülővel még mindig a leggyorsabb eljutni bárhová.Nekünk a repülő jegy 2 személynek 220euro alatt van.Az a véleményem erről hogy ha valaki megteheti mennyen a legkényelmesebb megoldással a családjával együtt.De mondom kocsival is nagyon jó utazni ,mert ott olyan dolgokat is látsz amit repülőről nem de fordítva is így van .
Repülővel utazni (főleg az első alkalommal) igazi élmény. Ott vagy 2 óra alatt, ez igaz, de csak ha a fővárosból vagy esetleg Debrecenből indulsz.
De ugyanolyan kötöttségekkel jár, mint a buszos utazás: kevés motyót vihetsz, ha kint mennél ide-oda, igazodnod kell a kinti iroda programjához, vagy bérelsz autót elég velős pénzekért. Ráadásul nem látod, felrakták-e a csomagokat a gépre, ami sajnos előfordul.
Nem vagyunk egyformák, de számomra elég furcsa, hogy akinek esetleg van (kerete) egy megbízható autó(ra)ja, akkor egy jószerivel félnapos útra repülővel megy, pláne Észak-Görögországba.
Egy Sopron-Tolo táv már meggondolandó, többek között a pályadíjak miatt is.
Tavalyelőtt Kissas kolléga lemotorozott Krétára. Az többszöröse időben a repülőútnak, de a helyében én is inkább két keréken gurigáztam volna le
Igen, a tengerre néző apartman pazar kilátást biztosít, de akkor is ugyanolyan jó Sartin, ha nem tengerre néz
Ebben teljesen egyet értünk!Sarti az akkor is csak Sarti marad bármelyik apartmanból nézem!Ám ez is csak egy szállás, hely ahol alszol, de az időd nagy részét úgysem ott fogod tölteni.Ezért kell kiélvezni magát Sartit és a környék csodáit.