Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 590 591 592 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Fate08 | #166222 Üzenet | 2011-06-19 12:21:58 |
Valaki Apollon Travellel Július 15.-i indulással jön Sartira?
  Norcsibaba | #166234 Üzenet | 2011-06-19 14:16:42 |
TaousanisToursT Szeretném kérdezni .Meddig tart a delfines játék?
  Bároka | #166242 Üzenet | 2011-06-19 15:41:55 |
sziasztok.ami a kalóztanyával szembe van egy apartman nagy medencével annak valaki tudja a nevét illetve hol tudnám megnézni a linkjét a neten ha van neki egyáltalán.
  Sziszko | #166246 Üzenet | 2011-06-19 16:05:22 | Válasz a #166242. hsz-ra Előzmény #166242
Sarti INN apartman a neve,láttam a webkamerán mikor rakták rá a falra,fenn van a neten is már.Az Apollon travel oldalán pl fenn van.
  Bároka | #166247 Üzenet | 2011-06-19 16:08:59 | Válasz a #166246. hsz-ra Előzmény #166246
bite dánke:)
  Larik | #166249 Üzenet | 2011-06-19 16:15:36 | Válasz a #166158. hsz-ra Előzmény #166158
Szia Ibissz!

Ha nagyon szépen megkérlek, akkor megnéznéd nekem, hogy mennyibe kerül most az autó, motor, illetve kerékpár bérlés kb. 3-4 napra? Autóból a legkisebb kategória érdekelne.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és nagyon-nagyon szuper nyaralást kívánok Neked, Nektek. icon_smile.gif

Üdv: Klara
  Beszter | #166254 Üzenet | 2011-06-19 16:53:53 |
Kszifiasz! Ilyenre amortizáltátok le,vagy ezt kaptátok helyette!!?? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ui.:Fél napig dőltünk a nevetéstől,úgyhogy ez bejött!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Beszter | #166255 Üzenet | 2011-06-19 16:56:05 |
Fate! Szívesen mennék akkor is,de sajnos mi addigra már itthon leszünk és Irigykedünk azokra ,akik akkor indulnak! icon_redface.gif icon_smile.gif
  Kszifiasz | #166261 Üzenet | 2011-06-19 17:48:56 |
Sziasztok. Beszter. Gondoltam, hogy tetszeni fog. Ezt a házikót Sarti és a halott város között láttam. Muszály volt lefotózni.
  Ibissz | #166262 Üzenet | 2011-06-19 17:49:02 | Válasz a #166249. hsz-ra Előzmény #166249
Szia Klara!

Tegnap elmondták, de mivel mi nem akarunk bérelni, nem is igazán jegyeztem meg. A quad 50, a bicikli 5-6, a motor 20 euró körül van Sassosnál egy napra (ami reggel kilenctől este kilencig tart, ezt megjegyeztem), úgy rémlik, de ha arra járunk, kérdezek pontos árakat.

Köszönjük a jókívánságokat! icon_biggrin.gif

Nagyon jó idő van ma is, a víz is kellemes. Reggel nyugodt volt a tenger, de délutánra fújni kezdett a szél, és most megint hullámzik.
  TaousanisTours | #166264 Üzenet | 2011-06-19 18:02:23 |
Norcsibaba

Októberig tart a játék! icon_smile.gif
Nem akarunk senkit kihagyni, úgyhogy egész nyáron lesz!
  Larik | #166271 Üzenet | 2011-06-19 18:32:28 | Válasz a #166262. hsz-ra Előzmény #166262
Szia Ibissz!

Nagyon szépen megköszönöm Neked, ha esetleg megkérdezed a pontos árat. icon_smile.gif
További kellemes estét! icon_smile.gif

Üdv: Klara
  Beszter | #166273 Üzenet | 2011-06-19 18:45:16 |
Kszifiasz! Muszáj volt lefotózni?Persze ,mert már ott tudtad,hogy nekem fogod felajánlani! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
De tudod most már ezzel is beérném,ha már ott lehetnék! icon_biggrin.gif
  Beszter | #166274 Üzenet | 2011-06-19 18:48:58 |
Szia Ibissz!
Jó nyaralást kívánok nektek!!Használjatok ki minden percet!
Várjuk az élménybeszámolót,ha hazaérsz!Addig pedig nyaralj!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Kszifiasz | #166277 Üzenet | 2011-06-19 18:59:35 |
Beszter. Hát? Most nézegetm az apollon katalógusát. Úgy visszamennék, pedig nemrég jöttem haza.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 590 591 592 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu