Sziasztok, mi is a Sarti beach apartmanba megyünk, Apollónnál azt mondták, hogy van légkondi, csak különkell fizetni. Most akkor mi van? Lehet, hogy az apollónos szobákban van?
Most néztem a kamerát. Egy igen nagy csoport integetett, közöttük egy fiatalember, aki letépte magáról a felsőjét és megmutatta izmos felsőtestét
Ahogy eltekintettem, kinn nagyon jó idő lehet, ellentétben az itthoni időjárással, mert itt jelenleg épp szakad az eső