Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 595 596 597 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  KissLaszlo | #166619 Üzenet | 2011-06-21 18:06:05 |
Tavaly mi is a Sarti Beac-ben voltunk, valóban, ha belegondolok nem volt luxus, de nekünk tökéletes volt. 3 hét múlva is oda megyünk icon_biggrin.gif
  T.Márta | #166623 Üzenet | 2011-06-21 18:27:35 | Válasz a #166619. hsz-ra Előzmény #166619
Ha Sartira mennénk ismét ezt az apartmant választanánk!
  Kszifiasz | #166626 Üzenet | 2011-06-21 18:37:14 |
Sziasztok. Lady4. Mi a kipriotisba voltunk junius elején. A templom mögött van egy dombon. Képeket találsz az 588.-oldal 8816. hsz-nál.
  Nemy | #166627 Üzenet | 2011-06-21 18:37:50 | Re:
T.Márta írta:
... nincs légkondi ...

Sziasztok, mi is a Sarti beach apartmanba megyünk, Apollónnál azt mondták, hogy van légkondi, csak különkell fizetni. Most akkor mi van? Lehet, hogy az apollónos szobákban van?
  Kszifiasz | #166628 Üzenet | 2011-06-21 18:48:24 |
Eldőlt augusztus 12.-én mégis visszamegyünk, ma voltam befizetni.
  T.Márta | #166630 Üzenet | 2011-06-21 18:50:31 | Válasz a #166627. hsz-ra Előzmény #166627
Lehet, hogy ott van, mert láttam erkélyeken klímát de a mienkben nem volt.Nagyon nem is hiányoltuk!
  Sancho.dl | #166645 Üzenet | 2011-06-21 20:04:22 |
Most néztem a kamerát. Egy igen nagy csoport integetett, közöttük egy fiatalember, aki letépte magáról a felsőjét és megmutatta izmos felsőtestéticon_smile.gif
Ahogy eltekintettem, kinn nagyon jó idő lehet, ellentétben az itthoni időjárással, mert itt jelenleg épp szakad az eső icon_sad.gif
  Kszifiasz | #166648 Üzenet | 2011-06-21 20:24:18 |
A képek. http://gallery.site.hu/u/kszifiasz/Sarti2011/
  Ginaaa79 | #166651 Üzenet | 2011-06-21 20:30:07 |
Sancho, mi is elcsíptük épp:). Érdekes, BéZsé gépén előrébb volt a webkamera, nálam vagy fél-1 per csúszással.
  KissLaszlo | #166655 Üzenet | 2011-06-21 20:41:18 |
nagyon jók a képek icon_wink.gif
  Larik | #166659 Üzenet | 2011-06-21 20:45:06 | Válasz a #166648. hsz-ra Előzmény #166648
Szia Kszifiasz!

Nagyon szépek a képeid! icon_smile.gif

Ismét érdeklődnék, ugyanis eddig még senki nem tudott segíteni, hogy jelenleg mennyibe kerül most az autó vagy motor bérlés?

Köszi szépen, ha valaki segít!

Üdv:
Larik
  Renault | #166664 Üzenet | 2011-06-21 20:49:11 |
Szia tégy úgy várunk icon_wink.gif icon_wink.gif

Benne vagyok minden jó buliban icon_wink.gif icon_wink.gif



Bitang írta:
bofefe írta:
... (egyszer hátha összefutunk Görögországban) ...


Na, amióta olvastam hogy micsoda tintázást terveztek renaulttal, erősen fontolóra vettem, hogy eltévedést színlelve ott kötök ki én is... icon_cool.gif
  Kszifiasz | #166669 Üzenet | 2011-06-21 20:59:51 |
Kiss László. Köszi. Éjjel ha sikerül sorba rakom őket. Most tudtam meg, hogy kell.
  Kobobe | #166670 Üzenet | 2011-06-21 21:03:11 |
Sziasztok

Újra bepróbálkozok a kérdésemmel : A Tula ( Toula ) apartmanban esetleg járt már valaki?
  Ginaaa79 | #166671 Üzenet | 2011-06-21 21:03:39 |
Kszifiasz, jók a képek! sok kagylót, miegymást gyűjtöttetek!
Hiányzik Sarti!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 595 596 597 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu