Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 596 597 598 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Kszifiasz | #166672 Üzenet | 2011-06-21 21:06:53 |
Larik. Mivel autóval voltam igy nem érdeklődtem ezek után. Tavaly busszal mentünk két hétre, egy hét Toroni egy hét Sarti. Akkor az érkezés napján akartam autót foglalni,de egész hétre nem tudtam. Egy Suzuki Jimmy volt amit 170 euroért akart adni. Leengedte volna az árát de még igy is száz fölött volt. Robogót béreltünk Sassosnál 50 cm3 12 euro volt naponta. Ennél maradtunk.
  Beszter | #166674 Üzenet | 2011-06-21 21:09:43 |
Szia Lady!
Sajnálom,hogy mindjárt belekerültél a közepébe,de hidd el nem a Te írásodra szólt a reakcióm és a többieké sem!!!!!!!
Pont azt akarjuk elérni,hogy mi akik napi szinten segítjük egymást itt a fórumon és tiszteletben tartjuk egymás mondandóját az ne legyen lehurrogva Papamaci által!Ha vissza olvasol nem sok kedves írást találsz tőle!De úgy gondolom itt zárjuk le ezt a témát!Én nem akarok többet vele ilyen kicsinyes dolgokba bele menni!
Ezt is csak azért írtam,hogy kérlek ne vedd magadra!!!
Egyébként jól fogalmaztál valaki a hely ellen ,valaki a hely mellett szól!De hát a véleményünket kérted és én az én saját véleményemet írtam Neked!Bármi más kérdésed van szerintem továbbra is fordulhatsz mindenkihez!
  Larik | #166675 Üzenet | 2011-06-21 21:09:44 | Válasz a #166672. hsz-ra Előzmény #166672
Köszönöm szépen az információt! icon_smile.gif
Legalább most már van egy kis kiinduló pont icon_smile.gif
  Lady4 | #166676 Üzenet | 2011-06-21 21:09:52 | Válasz a #166626. hsz-ra Előzmény #166626
Tudnál nekem pár szót írni erről az apartmanról? nagyon megköszönném. meg hogy utazási irodán keresztül foglaltad? ha igen melyiknél?

köszi a választ előre is icon_biggrin.gif
  Kszifiasz | #166678 Üzenet | 2011-06-21 21:11:49 |
Ginaaa. Sok kagylót szedtünk,sőt rengeteget. Napokon keresztül áztattam őket, most száradnak az erkélyen. Valamelyik nap lefotózom egybe az egészet, aztán felrakom ide. Sarti persze hiányzik, azért is megyünk vissza. Igaz Stavrosba, de biztos átugrok Sartiba is.
  Ginaaa79 | #166679 Üzenet | 2011-06-21 21:13:02 |
Kszifiasz, de jó Nektek, egy évben 2 görög nyaralásicon_smile.gif.
  Lady4 | #166680 Üzenet | 2011-06-21 21:13:04 |
a vége lemaradt kszifiasznak szól és a kipriotis-ról szeretnék infót.....

Beszter köszi amit írtál... nincs semmi baj értem én hogy vannak nem ide való emberek a nem ide való hozzászólásaival. Ugyhogy ezek után is itt leszek és kérdezek icon_biggrin.gif
  Kszifiasz | #166681 Üzenet | 2011-06-21 21:15:20 |
Lady4. Most melyik apartmanról kérdezel?
  Kobobe | #166682 Üzenet | 2011-06-21 21:16:15 |
Szia Kszifiasz!

A Kipriotis is a templom mellett van akkor az a Tula közelében lehet mert az is templom melletti apartman. Nem láttad esetleg melyik lehet az ?
  Beszter | #166683 Üzenet | 2011-06-21 21:17:07 |
Szia Sancho! Rég nem hallottam Tőled biztató,éltető szavakat!Most én maradtam le a nagy integető csapatról!De hát sztríptiz is volt?Nem volt de ja vue érzésed,mintha nálatok is vetkőzött volna valaki tavaly! Nem???? icon_wink.gif icon_smile.gif
  Kszifiasz | #166684 Üzenet | 2011-06-21 21:20:34 |
Lady. Az apollon travelnél foglaltam. A templom mögött van egy dombon. A főtér két perc gyalog. Minden közel van üzletek stb. Sajnos a tengernek háttal van. Reggel háromnegyed hétkor harangszó.
  Beszter | #166685 Üzenet | 2011-06-21 21:20:38 |
Lady kösz a további bizalmat és érezd jól magad itt közöttünk!!
Egyébként mi is a Kipriotisba megyünk Júl.1-én!Ti mikor akartok menni ?
Január 2. hetében icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif ,amikor foglaltam már nem nagyon volt hely oda!De azért lehet,hogy szerencséd lesz!Nekem a katalógus alapján tetszett,remélem élőben is így lesz!
  Kszifiasz | #166687 Üzenet | 2011-06-21 21:22:25 |
Kobebe. Lehet, hogy láttam de nem emlékszem rá. Sajnálom nem tudok segiteni.
  Beszter | #166689 Üzenet | 2011-06-21 21:23:08 |
Kszifiasz! STAVROS??????? icon_eek.gif
Jól csinálod!
Most még nem irigykedem,majd júl.10-e után,mikor nekünk már lejárt a nyaralás! icon_cry.gif
Köszi a képeket,szuperek!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Kobobe | #166690 Üzenet | 2011-06-21 21:23:33 |
icon_sad.gif Köszönöm ! Amúgy úgyis mindegy mert csak aludni járunk majd oda icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 596 597 598 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu