Larik. Mivel autóval voltam igy nem érdeklődtem ezek után. Tavaly busszal mentünk két hétre, egy hét Toroni egy hét Sarti. Akkor az érkezés napján akartam autót foglalni,de egész hétre nem tudtam. Egy Suzuki Jimmy volt amit 170 euroért akart adni. Leengedte volna az árát de még igy is száz fölött volt. Robogót béreltünk Sassosnál 50 cm3 12 euro volt naponta. Ennél maradtunk.
Szia Lady!
Sajnálom,hogy mindjárt belekerültél a közepébe,de hidd el nem a Te írásodra szólt a reakcióm és a többieké sem!!!!!!!
Pont azt akarjuk elérni,hogy mi akik napi szinten segítjük egymást itt a fórumon és tiszteletben tartjuk egymás mondandóját az ne legyen lehurrogva Papamaci által!Ha vissza olvasol nem sok kedves írást találsz tőle!De úgy gondolom itt zárjuk le ezt a témát!Én nem akarok többet vele ilyen kicsinyes dolgokba bele menni!
Ezt is csak azért írtam,hogy kérlek ne vedd magadra!!!
Egyébként jól fogalmaztál valaki a hely ellen ,valaki a hely mellett szól!De hát a véleményünket kérted és én az én saját véleményemet írtam Neked!Bármi más kérdésed van szerintem továbbra is fordulhatsz mindenkihez!
Ginaaa. Sok kagylót szedtünk,sőt rengeteget. Napokon keresztül áztattam őket, most száradnak az erkélyen. Valamelyik nap lefotózom egybe az egészet, aztán felrakom ide. Sarti persze hiányzik, azért is megyünk vissza. Igaz Stavrosba, de biztos átugrok Sartiba is.
a vége lemaradt kszifiasznak szól és a kipriotis-ról szeretnék infót.....
Beszter köszi amit írtál... nincs semmi baj értem én hogy vannak nem ide való emberek a nem ide való hozzászólásaival. Ugyhogy ezek után is itt leszek és kérdezek
Szia Sancho! Rég nem hallottam Tőled biztató,éltető szavakat!Most én maradtam le a nagy integető csapatról!De hát sztríptiz is volt?Nem volt de ja vue érzésed,mintha nálatok is vetkőzött volna valaki tavaly! Nem????
Lady. Az apollon travelnél foglaltam. A templom mögött van egy dombon. A főtér két perc gyalog. Minden közel van üzletek stb. Sajnos a tengernek háttal van. Reggel háromnegyed hétkor harangszó.
Lady kösz a további bizalmat és érezd jól magad itt közöttünk!!
Egyébként mi is a Kipriotisba megyünk Júl.1-én!Ti mikor akartok menni ?
Január 2. hetében ,amikor foglaltam már nem nagyon volt hely oda!De azért lehet,hogy szerencséd lesz!Nekem a katalógus alapján tetszett,remélem élőben is így lesz!