Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 597 598 599 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Kszifiasz | #166691 Üzenet | 2011-06-21 21:24:02 |
Beszter. Ha bármi történne még mindig ott a viskó.
  Lady4 | #166694 Üzenet | 2011-06-21 21:35:46 |
eddig úgy néz ki hogy augusztus 15körül mennénk. hát igyekszem találni valamelyik utazási irodánál szabad helyet 2X2szobát icon_biggrin.gif
Van kinnt ismerősöm aztán ha minden kötél szakad segít helyben foglalni, általában minden szálloda fenntart magának pár helyet személyes foglalás céljából...

Beszter Ti már voltatok ott? tudsz róla írni nekem? eddig a képek alapján nagyon tetszik és a vélemények is jók.... valami hasonló apartman-t tudsz esetleg ajánlani?

köszike
  Kszifiasz | #166700 Üzenet | 2011-06-21 21:50:40 |
Lady. Sarti beach- nél egy magán apartmanból hoztam haza egy kártyát, megkeresem és holnap felteszem. Nekik irhatnál emailt, hátha van szabad szobályuk. Tengerre néző, 50 méterre a viztől.
  Kszifiasz | #166703 Üzenet | 2011-06-21 22:24:47 |
Ginaaa. Hidd el ez eddig nem volt igy. Ez az első év, hogy kétszer megyünk. De azért remélem olyan jó lesz mint juniusban Sartin.
  Sancho.dl | #166711 Üzenet | 2011-06-21 23:18:44 | Válasz a #166651. hsz-ra Előzmény #166651
Ginaaa!

Csak véletlenül felnéztem az oldalra és akkor vettem észre, hogy egyre csak gyűlik a nép icon_smile.gif Aztán jött a sztriptíz icon_smile.gif
  Sancho.dl | #166712 Üzenet | 2011-06-21 23:22:53 | Válasz a #166683. hsz-ra Előzmény #166683
szia beszter!

Egy darabig nem volt netem, aztán a Nei Pori oldalon írogattam egy picit, lévén idén oda megyek, de azért néha ide is bekukkantok és ha valami olyan téma van, amihez hozzá tudok szólni, akkor billentyűzetet ragadok icon_smile.gif

Őööö... valóban... mintha nekem is lenne valami homályos emlékem némi hiányos öltözetű hölgyről icon_smile.gif
  Kszifiasz | #166716 Üzenet | 2011-06-21 23:37:52 |
Szia Sancho. Finom volt a gordons space, köszi. Red mythost sajna nem találtam.
  Vadevezõs | #166720 Üzenet | 2011-06-21 23:59:05 |
Szia Sancho! Fini a gordons,sajna újra itthon,már megint felejthetetlen volt.Ilyenkor egy filmm jut eszembe,jöttünk,láttunk,visszamennénk.Élménybeszámoló hamarosan jön.
  Vadevezõs | #166721 Üzenet | 2011-06-22 00:10:16 | Válasz a #166572. hsz-ra Előzmény #166572
Szia! Most jöttem meg Sartiról,16x voltam,egyszerűen jó,már az elején megfogott az egyszerűségével,a hangulatával.Voltam Parálián is nem tetszett.Sartin is nagyon sok a magyar,de nekem Sarti mégis más.Nagyon sok barátot szereztem,barátságosak az emberek,egyszerűen jó.
  Vadevezõs | #166725 Üzenet | 2011-06-22 04:52:50 |
Vannak néger árusok,több mindent árulnak,órát faragott dolgokat,másolt festményt,amik viszont szépek induló áruk 7 eu.Néha kicsit agresszíven kínálják a portékát.Az indián áruit mindenkinek ajánlom szép dolgokat készít.
  Vadevezõs | #166726 Üzenet | 2011-06-22 05:15:41 | Válasz a #165230. hsz-ra Előzmény #165230
Szia! Muszaka az Avrában nagyon finom,évek óta ott eszem.A kaja amire gondolsz a szuvlaki.Gyros az ovelixben nagyon finom.A tengeri herkentyűk a fő utcán a halas vendéglőben.Ha van és teheted az A vrában kostold meg a tszomblekit.Ez egy ünnepi görög kaja egy töldséges húsos ragu,cserépedényben sütve,sajttal a tetején.Nagyon finom!!
  Sancho.dl | #166728 Üzenet | 2011-06-22 05:38:00 | Válasz a #166716. hsz-ra Előzmény #166716
Szia kszifiasz!

Mondtam én, hogy érdemes megkóstolni icon_smile.gif Bár az eredeti ötlet Fate-től származik, aki engem is belevitt a jóba, de utána én is hirdetem mindenhol, hogy érdemes ezt is megkóstolni icon_smile.gif

A Red Mythos, mint írtam is, nagyon ritka. Én még Nei Poriban ittam néhány éve, megpróbálok idén is felhajtani pár üveggel. Állítólag fekete Mythos is létezik, de ezt még én sem láttam.
  Sancho.dl | #166729 Üzenet | 2011-06-22 05:43:09 | Válasz a #166720. hsz-ra Előzmény #166720
Szia Vadevezős!

Neked is csak azt tudom írni, mint kszifiasznak icon_smile.gif A Gordon's-t meg kell kóstolni, mert a mythos, a cipouro és a Mavrodaphne mellett ez is egy fini itóka icon_smile.gif
Tökéletesen értem amit érzel, hiszen azt hiszem sokan vagyunk így ezzel, hogy alig értünk haza, máris indulnánk vissza, vagy legszívesebben vissza sem jönnénk. Én is szívesen élnék Göröghonban, de sajnos amikor lehetőségem lett volna rá, hogy kimenjek, visszakoztam, hogy ne hagyjam itt a biztos állásomat, ami ugye azóta már nincs icon_sad.gif Szóval, ha megint jönne a lehetőség, akkor talán már nem vacilálnék... Na mindegy. A lényeg, hogy még 24 nap és indulok ismét Göröghonba, magamba szívni mindent amit ez az ország csak megadhat. Természetesen a pozitív dolgokra gondoltam icon_smile.gif

Várjuk a beszámolót és az élményeket icon_smile.gif
  Larik | #166732 Üzenet | 2011-06-22 07:30:57 | Válasz a #166729. hsz-ra Előzmény #166729
Szia Sancho!

A segítségedet szeretném kérni. Most néztem a 2009-es Asprovaltai albumodat (nagyon jók a képek). Július elején mennénk nyaralni, de még nincs meg a fix hely. Eddig Nei Pori, Sarti, Toroni és Asprovalta jött szóba. Nei Poritól egy kicsit félek, mert most elég sok kis vízi "baleset" volt ott (medúza és rája csípés). A másik 3 helyet sem ismerem. Asprovaltaról tudnál nekem valamit írni? Te már voltál ott. Minden érdekelne ami azzal kapcsolatos. Mennyire nyüzis, autó illetve motorbérlés van-e? Esetleg akkori árakat tudsz? milyen kirándulási lehetőségek vannak (nem fakultatív)?
Nagyon megköszönném az információkat. icon_smile.gif
Még annyit, hogy Ti akkor egyénileg voltatok, vagy busszal? Hol volt a szállásotok? Ha esetleg Apollonos volt akkor arról is jól jönne az információ. icon_smile.gif
Péntekre el kellene döntenünk, hogy hova menjünk, de sajna nem könnyű. icon_smile.gif

Üdv:
Klara
  Gyula15 | #166736 Üzenet | 2011-06-22 08:17:17 | Válasz a #166728. hsz-ra Előzmény #166728
Szia Sancho!

Hmmmm... mazsolabor, Mythos, cipouro, ouzo, Metaxa... most meg ez a Gordon's... lesz mit inni.. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Most láttam valakinek az albumában a Gordon's-t. Meg fogom ismerni!! icon_cool.gif De az idén 2 hétre megyünk Sartira, lesz idő végig kóstolni a kínálatot. icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 597 598 599 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu