A Sithon Travelesek is az Avrát favorizálják.Engem elégé elkedvetlenített,hogy dögszag volt az étterem mellett.Ezen felül helybéliektől hallottam,hogy inkább ne próbáljuk ki az ottani kaját.Mert ha meglátnánk a konyhát nem acsak az Avrától de az egész Görög kajálástól is elmenne a kedvünk. Ezt jóindulatból írtam! De mindenki ott eszik ahol neki szimpatius!
Mi 2006-ban az Avrában fogyasztottuk el a befizetett félpanziónkat. Nem tudom azóta mennyit változhattak, de akkor maximálisan meg voltunk velük elégedve. Finomak voltak az ételek (pedig ettünk már jópár helyen külföldön). Sőt hazaindulásunk reggelén fincsi gyros tálat raktak össze nekünk csak úgy ajándékba és szépen lefóliázva el tudtuk hozni, hogy útközben megehessük.
Sziasztok!
Mi még itt vagyunk, és én is azt tapasztalom, hogy nem kerül többe, mint egy otthoni nyaralás. Ezért mi is cicázunk a gondolattal, hogy augusztusban visszajövünk. Ha az üdülési csekkemet sikerül "pénzzé tenni", akkor befizetünk egy last minutra. Mindegy hova a görög tengerparton, de legjobb Sarti lenne...
Köszönöm az infókat Avra ügyben. De úgy is a pillanatnyi benyomás dönt először egy étterembe való betéréskor.
Persze jó ha van ajánlás is. De kishazánkban is szezononként cserélgetik a szakácsokat. Mi már tapasztaltuk Görögországban is, hogy egy helyen a második évben határozottan romlott az étterem ételeinek az íze. Megtudtuk, hogy más szakácsot szerződtettek arra az évre. De Sarti a lényeg!!
Szia!
Nem engem kérdeztél, de ha nem baj írok a tapasztalataimról! Én is voltam már Asprovaltán többször is, csodálatos hely. Mi busszal volt a First Class utazási irodával nagyon meg voltunk elégedve velük az egész út alatt és a szállás is jó volt! Nagyon vendégszeretőek voltak és tényleg nem sok magyarral találkoztunk akkor még. A part azon a részen ahol mi voltunk apró kavicsos, kicsit kellemetlen de meg lehet szokni a víz elég gyorsan mélyült, de kis gyerekek is voltak velünk ők is élvezték. Rengeteg étterem és taverna van, mindent meg lehet találni. A fakultatív programok jók, mi többet is kipróbáltunk (Meteórák, lakatlan sziget,)
Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van nyugodtan írj!
Vizsgaidőszak után újra itt a fórumon!
Úgy látom távolmaradásom alatt kszifiasz hasznos infókat hozott nekem és beszter az apartmanról, nagyon jók a képek és az infók is királyok! El se hiszem hogy kicsivel több mint 2 hét múlva már a tengerbe áztatom a lábam!
Már most nézegetem, hogy milyen lehetőségek vannak, dehát augusztusra még nem hirdetnek last minuteot....
Mi tegnap pont az Avrában vacsoráztunk, és meg voltunk mindennel elégedve. Görög csirkelevest, souvlakit, muszakát ettünk, és mazsolaborral öblítettük le, ajándékba pedig kaptunk desszertet.
Igaz, hogy még előszezon van, de már annyira tombol a nyár, és olyan szokatlan, hogy milyen kevés a nyaraló. Azt mondják itt, hogy egyre tolódik a főszezon kezdete, vagyis hogy mikor kezdenek özönleni a nyaralók, de nagy tömeg már vagy két éve nincs. Emiatt reménykedek abban, hogy lesz olcsó út nyár végén is, de azt is látom, hogy a magyar irodáknak kisebb a kínálata, kevesebb szállást foglaltak, mint korábban.
Ti mit gondoltok erről?
Az IBUSZ oldalán pl. most nem találok buszos last minuteot. Lehet, hogy megvették az utakat a Fortunások? (én is az vagyok)
Ibissz nem semmi vagy, hogy nyaralás közben nézed az aug-i lehetőségeket:).
Mi tavaly aug-ban voltunk, elejétől közepéig, voltak sokan, az aug. 15-ei hétvégén meg pláne, még kirakodóvásár is volt, akkor van egy nagy vallási ünnep, de Sartin minden nyitva volt, meg hatalmas tömeg.
További kellemes nyaralást!