Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 600 601 602 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Czoki | #166886 Üzenet | 2011-06-23 07:19:01 | Válasz a #166737. hsz-ra
Szia!
Az AVRA étterem a buszparkoló után jobb oldalon,-a főtér felé haladva,-
található. Néhány lépcsőn lehet feljutni az étterembe. icon_cool.gif icon_cool.gif
Üdv.
czoki.
  Gyula15 | #166887 Üzenet | 2011-06-23 07:22:37 | Válasz a #166886. hsz-ra Előzmény #166886
Szia!

Köszi a segítséget Avra ügyben. icon_biggrin.gif Akkor sejtem hol lehet, csak ott még nem voltunk. Épp itt az ideje hogy azt is kipróbáljuk! icon_biggrin.gif
  Fate08 | #166895 Üzenet | 2011-06-23 08:58:55 |
A Sithon Travelesek is az Avrát favorizálják.Engem elégé elkedvetlenített,hogy dögszag volt az étterem mellett.Ezen felül helybéliektől hallottam,hogy inkább ne próbáljuk ki az ottani kaját.Mert ha meglátnánk a konyhát nem acsak az Avrától de az egész Görög kajálástól is elmenne a kedvünk. Ezt jóindulatból írtam! De mindenki ott eszik ahol neki szimpatius!


www.facebook.com/sartiradio
  ZA07 | #166898 Üzenet | 2011-06-23 09:28:02 |
Szia gyula15!

Mi 2006-ban az Avrában fogyasztottuk el a befizetett félpanziónkat. Nem tudom azóta mennyit változhattak, de akkor maximálisan meg voltunk velük elégedve. Finomak voltak az ételek (pedig ettünk már jópár helyen külföldön). Sőt hazaindulásunk reggelén fincsi gyros tálat raktak össze nekünk csak úgy ajándékba és szépen lefóliázva el tudtuk hozni, hogy útközben megehessük.
  Csilla86 | #166904 Üzenet | 2011-06-23 10:06:36 |
Sziasztok! Van olyan aki augusztus 1-jei indulással a Grand Toursal jön Sartira? Szép napot nektek.
  Ibissz | #166916 Üzenet | 2011-06-23 11:52:42 | Válasz a #166865. hsz-ra Előzmény #166865
Sziasztok!
Mi még itt vagyunk, és én is azt tapasztalom, hogy nem kerül többe, mint egy otthoni nyaralás. Ezért mi is cicázunk a gondolattal, hogy augusztusban visszajövünk. Ha az üdülési csekkemet sikerül "pénzzé tenni", akkor befizetünk egy last minutra. Mindegy hova a görög tengerparton, de legjobb Sarti lenne...icon_smile.gif
  Kszifiasz | #166920 Üzenet | 2011-06-23 12:36:30 |
Szia Ibissz.
Remélem sikerül visszamenni, addig is további jó nyaralást nektek. Legyen szép időtök.
  Gyula15 | #166921 Üzenet | 2011-06-23 12:43:28 |
Szia mindenki! icon_biggrin.gif

Köszönöm az infókat Avra ügyben. De úgy is a pillanatnyi benyomás dönt először egy étterembe való betéréskor.
Persze jó ha van ajánlás is. De kishazánkban is szezononként cserélgetik a szakácsokat. Mi már tapasztaltuk Görögországban is, hogy egy helyen a második évben határozottan romlott az étterem ételeinek az íze. Megtudtuk, hogy más szakácsot szerződtettek arra az évre. De Sarti a lényeg!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Diuskaa | #166925 Üzenet | 2011-06-23 13:06:34 | Válasz a #166732. hsz-ra Előzmény #166732
Szia!
Nem engem kérdeztél, de ha nem baj írok a tapasztalataimról! Én is voltam már Asprovaltán többször is, csodálatos hely. Mi busszal volt a First Class utazási irodával nagyon meg voltunk elégedve velük az egész út alatt és a szállás is jó volt! Nagyon vendégszeretőek voltak és tényleg nem sok magyarral találkoztunk akkor még. A part azon a részen ahol mi voltunk apró kavicsos, kicsit kellemetlen de meg lehet szokni a víz elég gyorsan mélyült, de kis gyerekek is voltak velünk ők is élvezték. Rengeteg étterem és taverna van, mindent meg lehet találni. A fakultatív programok jók, mi többet is kipróbáltunk (Meteórák, lakatlan sziget,)
Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van nyugodtan írj! icon_smile.gif
  Larik | #166928 Üzenet | 2011-06-23 13:26:25 | Válasz a #166925. hsz-ra Előzmény #166925
Szia Diuskaa!

Köszönöm szépen Neked is az infókat, ha valami még eszembe jut, akkor kérdezek. icon_smile.gif további szép napot!

Üdv:
Klara
  Diuskaa | #166930 Üzenet | 2011-06-23 13:39:06 |
Vizsgaidőszak után újra itt a fórumon! icon_smile.gificon_smile.gif
Úgy látom távolmaradásom alatt kszifiasz hasznos infókat hozott nekem és beszter az apartmanról, nagyon jók a képek és az infók is királyok! El se hiszem hogy kicsivel több mint 2 hét múlva már a tengerbe áztatom a lábam! icon_smile.gificon_smile.gif
  Ibissz | #166931 Üzenet | 2011-06-23 13:43:27 | Válasz a #166920. hsz-ra Előzmény #166920
Köszönöm, Kszifiasz!

Már most nézegetem, hogy milyen lehetőségek vannak, dehát augusztusra még nem hirdetnek last minuteot.... icon_smile.gif

Mi tegnap pont az Avrában vacsoráztunk, és meg voltunk mindennel elégedve. Görög csirkelevest, souvlakit, muszakát ettünk, és mazsolaborral öblítettük le, ajándékba pedig kaptunk desszertet.

Igaz, hogy még előszezon van, de már annyira tombol a nyár, és olyan szokatlan, hogy milyen kevés a nyaraló. Azt mondják itt, hogy egyre tolódik a főszezon kezdete, vagyis hogy mikor kezdenek özönleni a nyaralók, de nagy tömeg már vagy két éve nincs. Emiatt reménykedek abban, hogy lesz olcsó út nyár végén is, de azt is látom, hogy a magyar irodáknak kisebb a kínálata, kevesebb szállást foglaltak, mint korábban.

Ti mit gondoltok erről?

Az IBUSZ oldalán pl. most nem találok buszos last minuteot. Lehet, hogy megvették az utakat a Fortunások? icon_smile.gif (én is az vagyok)
  Ginaaa79 | #166934 Üzenet | 2011-06-23 13:48:21 |
Sziasztok!

Ibissz nem semmi vagy, hogy nyaralás közben nézed az aug-i lehetőségeket:).
Mi tavaly aug-ban voltunk, elejétől közepéig, voltak sokan, az aug. 15-ei hétvégén meg pláne, még kirakodóvásár is volt, akkor van egy nagy vallási ünnep, de Sartin minden nyitva volt, meg hatalmas tömeg.
További kellemes nyaralást!
  Kvalcsi | #166938 Üzenet | 2011-06-23 14:22:25 |
Mindenkinek akit érint!
Asprovaltával kapcsolatban ide írjatok:
http://www.hellasz.hu/forum/viewtopic.php?t=33&start=345

Köszönöm!
  Kszifiasz | #166946 Üzenet | 2011-06-23 15:21:03 |
A kagylós képek. A két nagyot vettem, a végén látni fogjátok mért.

http://gallery.site.hu/d/18374029-2/20110623176.jpg

http://gallery.site.hu/d/18374032-2/20110623177.jpg

http://gallery.site.hu/d/18374035-2/20110623178.jpg
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 600 601 602 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu