Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 601 602 603 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Ginaaa79 | #166949 Üzenet | 2011-06-23 15:53:00 |
Kszifiasz, jól néznek ki a kagylókicon_smile.gif
Nekünk is van egy tál sarti-i kagylónk. Egy másikba meg tengeri homok van (még Rodoszról), meg kövek, tetejébe meg pár kicsi görög zászló (Paraliáról, amit sült kukoricába tűztek), a dohányzóasztalt díszítik.
  Kszifiasz | #166952 Üzenet | 2011-06-23 16:23:48 |
Ginaaa. Köszi. Aki kagylót szeretne szedni, annak egy ötlet. Sarti beach bármely részén be kell úszni kb 400-métert a vizből kiálló sziklák felé. Ott már eléggé mély a viz kb 4-5 méter. Ha lehet reggel keressetek, mert délután a szeles időben sokszor felkavarodik a viz, és nem lehet jól látni. Mi egy békatalp hálóját vittük be és kb fél egy óra alatt 30-50 db-ot szedtünk. A végén már annyira nehéz volt, hogy nem birtunk lemerülni a súlytól.Haza felé lehet hozni az ófalunál lévő aprókavicsból kb 2-kg-ot. Beszórni egy nagy tálba, aztán mehetnek rá a kagylók. Jó keresgélést mindenkinek.
  Ibissz | #166966 Üzenet | 2011-06-23 19:05:01 | Válasz a #166934. hsz-ra Előzmény #166934
Szia Gina!

Mondták már... icon_smile.gif
Hallottam már az aug. 15-i ünnepről, inkább előbbre, vagy későbbre időzítenék. Azt mondják, akkor a görögök is kiruccannak, és akkor tele van minden szállás.
Én is nézegetem évről évre az Aeolus-os katalógust és honlapot. Képzeld, tavaly még az ideieknél is jobb akcióik voltak, és több szálláshelyük.
  Beszter | #166971 Üzenet | 2011-06-23 20:13:57 |
Szia Kszifiasz!
Szuper a kagyló gyűjteményed!
Hát igen már csak 8 nap!Nagyon várjuk már az indulást!Gyűlölök csomagolni,ezért már legszívesebben a buszon ülnék,mivel akkor már teljesen mindegy mi maradt otthon!(itt apróságokra gondolok)
  Beszter | #166972 Üzenet | 2011-06-23 20:16:00 |
Ibissz nem semmi vagy! Nyaralsz,sütteted a hasad és egy augusztusi nyaralást szervezel!?? Hát így kell ezt csinálni! icon_smile.gif
  Kszifiasz | #166973 Üzenet | 2011-06-23 20:25:38 |
Szia Beszter.
Köszi. Ugy látom ragályos lett a (kétszer megyek)
  Beszter | #166974 Üzenet | 2011-06-23 20:37:56 |
Csak az a baj,hogy én tuti nem fogom elkapni! icon_sad.gif icon_sad.gif
Egyébként mizu Stavrossal?
  Kszifiasz | #166977 Üzenet | 2011-06-23 20:45:28 |
Beszter. Folyamatosan olvasgatok róla. De nem szeretnék ezen az oldalon erről irni, nehogy bünti legyen a vége. Az már biztos, hogy azon a héten átugrunk Sartiba.
  Ginaaa79 | #166983 Üzenet | 2011-06-23 21:21:14 |
Ibissz, tényleg? Akkor mi lesz jövőre? icon_sad.gif (Aeolusra értem.)
Amúgy ilyenkor még lehet foglalni az aug 15. környékére, csak ilyenkor drágább.
De Te ott vagy helyben, próbálkozhatsz magánapartmanoknál, lehet olcsóbb, mint bármely last minute. Max ha busszal mennétek, buszjegyet külön is lehet venni.
Üdv Sartinak, jó nyaralást!
  OdeLinda | #166987 Üzenet | 2011-06-23 21:43:52 | Válasz a #166946. hsz-ra Előzmény #166946
Sziasztok!

kszifiasz,
Szuperek a kagylók... icon_smile.gif Nekem a párom már közölte, hogy kagylót ne akarjak szedni, mert az elmúlt 3 évben mindig hazahoztam egy csomót.
Ettől függetlenül alig várom már hogy keresgélhessek. icon_biggrin.gif
  Wucy | #167030 Üzenet | 2011-06-24 12:12:57 |
foszezonban a motorberles milyen arban szokott lenni?
  Ibissz | #167032 Üzenet | 2011-06-24 12:18:56 | Válasz a #167030. hsz-ra Előzmény #167030
Szia!

Sassosnál 10-15 euró kategóriától függően.
Ezt mondom Klarának is, ez a pontos összeg, megkérdeztem!
  Kszifiasz | #167075 Üzenet | 2011-06-24 19:52:58 |
Sziasztok.
Odelinda. Köszi. Én nem tudok egy nyaralásról sem úgy haza jönni, hogy ne szedjek kagylót, lehetőleg minél többet.
  KissLaszlo | #167227 Üzenet | 2011-06-25 20:27:12 |
Mindenkinek jó nyaralást, aki mostanában indult icon_biggrin.gif
  Kittymol | #167286 Üzenet | 2011-06-26 18:29:24 |
Sziasztok! Egy hét múlva megyünk Sartiba !!! Tudja valaki milyen az idő most és hány fokos a tenger ??? Gondolom már beindult a szezon !!! Ha van valami tudnivaló és jótanács az út előtt köszönettel fogadom ! kÖSZI mindenkinek előre is az infókat !!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 601 602 603 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu