Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 602 603 604 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Renault | #167288 Üzenet | 2011-06-26 18:32:57 |
Sziasztok

Valaki tud abban segitteni Sartin FREE WIFI van valahol . icon_question.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Skype -ni szeretnék majd haza csak arra kellene . icon_wink.gif

Választ előre is köszönöm icon_exclaim.gif
  Beszter | #167290 Üzenet | 2011-06-26 18:42:21 |
Szia Kittymol!
Az időjárást és a tengervíz adatot megtudod nézni a http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html oldalon!Rendszeresen van frissítve!
Tudnivalókról biztos szívesen ír Neked mindenki,de ez így elég tág kérdéskör!Ha van konkrét kérdés válaszolok,ha tudok!
  Larik | #167291 Üzenet | 2011-06-26 18:43:13 | Válasz a #167032. hsz-ra Előzmény #167032
Szia Ibissz!

Nagyon nagyon szépen köszönöm a segítségedet. További minden jót kívánok Neked! icon_smile.gif

Üdv: Klara
  Kszifiasz | #167293 Üzenet | 2011-06-26 18:50:52 |
Sziasztok. Beszter. Nagyon fogynak a napok. Már csak 5. Hogy birod?
  Gyugyu1984 | #167297 Üzenet | 2011-06-26 19:05:29 |
Ottkint egyébként mennyire könnyü szállást találni magamtól?Tapasztalat bárki?
  Kszifiasz | #167299 Üzenet | 2011-06-26 19:15:10 |
Gyugyu. Júniusban rengeteg üres apartman volt. Az egyiket megkérdeztem, 30 euro volt három főre naponta. Sarti beachnél volt tengerre néző, 50 méterre a viztől.
  Gyugyu1984 | #167300 Üzenet | 2011-06-26 19:20:04 |
Gyakorlatilag akkor nem sokat lehet spórolni így, mintha irodán keresztül, esetleg Last Minuttal mennénk.
De lényeg hogy még azért ilyenkor is lehet találni egyénileg szállást!
  Beszter | #167301 Üzenet | 2011-06-26 19:25:05 |
Kszifiasz!
Nem jól,már teljesen beparáztam!Nekem ez a csomagolósdi megy az agyamra!Más is 1 héttel elöbb kezd pakolódni?Hát 5 főre nem semmi a dolog,már azt sem tudom hol áll a fejem!
Neked mennyi???
  Kszifiasz | #167304 Üzenet | 2011-06-26 19:28:06 |
Gyugyu. Én januárba lefolaltam a szállást az irodánál. Két felnőtt egy gyerek (16 év alatti ingyen) 36450 ft a törzsutas kedvezménnyel. 30 euro napi ár egy hétre durván 56000 ft. Július augusztus szerintem még több.
  Kszifiasz | #167307 Üzenet | 2011-06-26 19:35:02 |
Beszter. Hát persze, hogy gondolok rád. Az enyémet még nem számolom.
  Gyugyu1984 | #167308 Üzenet | 2011-06-26 19:39:13 |
beszter írta:
Kszifiasz!
Nem jól,már teljesen beparáztam!Nekem ez a csomagolósdi megy az agyamra!Más is 1 héttel elöbb kezd pakolódni?Hát 5 főre nem semmi a dolog,már azt sem tudom hol áll a fejem!
Neked mennyi???


Beszter! Ami otthon marad, az nem is lehet olyan fontos!Ha kis dolog azt kint is meg tudod venni, a nagy dolog meg úgy sem férne bele a bőröndbe!Kár ennyire parázni rajta. Nem olyan jó úgy elmenni, hogy azon rágódsz mi maradt itthon.Persze a nyaralás miatti láz az más.Ez párosítva a pakolás miattival agyhalál!Kipurcansz mielőtt elindulsz!És akkor lemaradsz Greeceről!!!Gondold át, megéri ennyit idegeskedni?...icon_smile.gif
  Beszter | #167311 Üzenet | 2011-06-26 19:54:44 |
Gyugyu! Amint elindulnak alattam a busz kerekei,már nem érdekel mi maradt itthon!!!!Nem érdekel mi van az üzletünkben,onnantól NYARALOK!!!!De addig a Te szavaiddal élve "agyhalál"!
  KissLaszlo | #167327 Üzenet | 2011-06-26 21:28:04 |
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mennyiért lehet az automatából pénzt kivenni Görögországban?
Itt érdemes-e váltani, vagy jobban járok, ha ott veszek ki?
  Fate08 | #167328 Üzenet | 2011-06-26 21:30:54 |
Úgy hallottam,hogy érdemes itthon váltani.Mert váltogat a bank a pénznemek között és mindenért felszámol kezelési költséget.Meg ha mondjuk benyeli a kártyádat akkor nehéz külföldön cirkuszolni.
  KissLaszlo | #167332 Üzenet | 2011-06-26 21:48:43 |
Köszi icon_biggrin.gif
Fizetni rendesen lehet kártyával?
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 602 603 604 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu