Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 604 605 606 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Kszifiasz | #167418 Üzenet | 2011-06-27 17:48:42 |
Smac.
Motorcsónakot tudsz bérelni, ha jól emlékszem a vezetőn kivül 5-fő ülhet be. Reggel 10-től délután 17-ig kell vissza vinni. Az ára 70 euro+ üzemanyag. Nem kell hozzá semmilyen papir. Több nappal előre érdemes lefoglalni, különben úgy jársz mint én, csak akkor lett volna mire már indultunk. Sarti beach nél van, Meglehet látni messziről. Ennél nagyobbat nem tudok.
  Vickycsibe | #167425 Üzenet | 2011-06-27 18:42:45 | Válasz a #167412. hsz-ra Előzmény #167412
Mi szeptember elején megyünk, de még nem biztos, hogy Sartira.
Az IBUSZ-os Fortunával megyünk, tehát csak indulás előtt 1-2 héttel tudjuk meg, hogy hova.
Sarti, Tolo és az Olymposz Riviéra a szóban forgó helyek. Ezek közül lesz valamelyik.
Én nagyon bízom Sartiban, mert a párom már volt Paralia-n, és Sartiról sok jót olvastam már. Teljesen fellelkesültem az írásaitoktól!
Előre is köszönöm!
  Renault | #167441 Üzenet | 2011-06-27 20:01:18 |
Czuki
Peti71

Esetleg megtudnátok adni merre találom kb Relaxot . icon_question.gif
Sartin nem voltam még GPS szerint vagy merre keresem majd. icon_rolleyes.gif
  Kszifiasz | #167444 Üzenet | 2011-06-27 20:08:51 |
Renault. Nem baj ha én válaszolok? A Relax az ófalunál van. A templom előtt álsz, onnan jobbra a part elötti utolsó betonút. Ha a tengerparton mész, ahol kezdődnek a sziklák pont ott.
  Kobobe | #167447 Üzenet | 2011-06-27 20:14:54 | Válasz a #167413. hsz-ra Előzmény #167413
úgy látszik igen icon_smile.gif

már évek óta sokan járnak, csak nemnagyon tudunk egymásról
  Kszifiasz | #167449 Üzenet | 2011-06-27 20:21:06 |
Renault.
Ez a templom, itt kell jobbra menni.

http://gallery.site.hu/d/18287110-2/Toroni-_Sarti_214.jpg

Ez a Relax.

http://gallery.site.hu/d/18285488-2/Toroni-_Sarti_138.jpg
  Renault | #167451 Üzenet | 2011-06-27 20:25:47 | Válasz a #167449. hsz-ra Előzmény #167449
kszifiasz

Nagyon szépen köszi icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_wink.gif
  Kszifiasz | #167452 Üzenet | 2011-06-27 20:27:54 |
Renault. Nincs mit, többször voltam Sartin, kérdezz nyugodtan. Én majd kérdezek a másik oldalon.
  Renault | #167454 Üzenet | 2011-06-27 20:37:04 | Válasz a #167452. hsz-ra Előzmény #167452
Esetleg a Paros apartmanba nem voltál?
  Kszifiasz | #167455 Üzenet | 2011-06-27 20:37:42 |
Ott sajnos nem.
  Renault | #167458 Üzenet | 2011-06-27 20:44:51 | Válasz a #167455. hsz-ra Előzmény #167455
Mikor mész pontosan nyaralni?
Még lehet , hogy a csavargások közbe össze futunk icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Mi Sarti után valahol keresünk szállást 100 km belül maradunk még pár napot icon_wink.gif
  Kszifiasz | #167459 Üzenet | 2011-06-27 20:47:47 |
Nem hiszem, augusztus 12.-én indulunk.
  Renault | #167461 Üzenet | 2011-06-27 20:58:18 | Válasz a #167459. hsz-ra Előzmény #167459
Addig sajnos nem tudok maradni pedig jó lenne icon_cry.gif icon_cry.gif
  Kszifiasz | #167462 Üzenet | 2011-06-27 21:04:05 |
Talán majd jövőre.
  Gimoth | #167465 Üzenet | 2011-06-27 21:19:44 |
Sziasztok!
Második hete vagyunk Sartin, es most kicsit felhősebbek a reggelek. Dél körül viszont szépen kisüt a nap, és a szél is enyhül. A múlt hét jobb volt, voltunk Amulianin is, és természetesen a Delfinek is jöttek! Lányom nagyon jó képeket készitett! icon_lol.gif Mesélték itt nyaraló barátaink, hogy a Sithonosokkal elmentek a Blue Lagoonra, ahol ezren tülekedtek a hajón, és Leo az "idegenvezető" (emberiseg szégyene) azt állitotta, hogy a télen a helyi halászok levadászták a Delfineket! Ezzel szemben csütörtökön mi a Taousanisos Zolival mentünk, kényelmesen elfértünk, és Delfinek tömkelegével találkoztunk! Szuper volt! Sarti idén is olyan gyönyörű, mint mindig!
Kellemes nyaralást mindenkinek! Kár, hogy szombaton mennünk kell haza!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 604 605 606 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu