Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 605 606 607 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Csilla86 | #167477 Üzenet | 2011-06-27 22:12:28 |
Sziasztok.Érdeklődnék,hogy volt- e már valaki hajókiránduláson /Sarti-Neos Maramaras/ Néha-néha előjönnek nálam kisebb tengeri betegségek.....tavaly ezért is nem voltunk icon_sad.gif De idén nem hagyom ki. Meddig tart az út /időben/ ?Előre is köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat. Szép estét nektek.
  Pyccem | #167508 Üzenet | 2011-06-28 08:35:31 |
Sziasztok!
A 2011-es Sartin készült képeimet az alábbi linken nézhetitek meg:
http://sarti-info.hu/2011/06/2.....i-2011.php

Jó nézelődést! icon_smile.gif
  Dinnyebubus | #167513 Üzenet | 2011-06-28 09:08:23 | Válasz a #167508. hsz-ra Előzmény #167508
Nagyon jók a képek, főleg a polipról készült. icon_smile.gif
  Pyccem | #167515 Üzenet | 2011-06-28 09:16:14 | Válasz a #167513. hsz-ra Előzmény #167513
Köszi szépen! icon_smile.gif
  Frenzi | #167544 Üzenet | 2011-06-28 13:02:51 | Válasz a #167515. hsz-ra Előzmény #167515
Szia Pyccem,
tényleg jók a képek. A 23ik kép hol készült? Ha jól látom ez nem Sarti.
Köszi
  Pyccem | #167547 Üzenet | 2011-06-28 13:07:20 | Válasz a #167544. hsz-ra Előzmény #167544
Szia!

A kép Porto Koufo-ban (Süket öböl) készült.
  Lafka80 | #167549 Üzenet | 2011-06-28 13:10:21 | Re:
Ez itt is érdekes lehet:

Fordításban:
"Sztrájk határátkelőknél"
A határátkelőhely között Macedónia és Görögország "Bogorodica-Evzoni" zárva lesz éjféltő, személygépkocsiknak lesz átjárható kétóránként.
Macedón Belügyminisztérium bejelentette, hogy a határátkelő közötti Macedónia és Görögország "Madonna - Evzoni" éjféltől ma le kell zárni a következő 48 órában a görög vámhatóság sztrájkja, munkabeszüntetése miatt.
A következő két napon át a határátlépés nem lesz átjárható buszok és teherautók számára, személygépkocsiknak részlegesen lesz átjárható kétóránként.

- Reméljük tényleg csak 48 óráig tart. A buszosok akkor tuti Bulgária felé mennek ami picit hosszabb 1-2 óra. Bár nem tudom az ottani határon mi van a görögökkel. Drukkolok a most indulóknak. icon_rolleyes.gif
  Frenzi | #167555 Üzenet | 2011-06-28 14:26:45 | Re:
Pyccem írta:
Szia!

A kép Porto Koufo-ban (Süket öböl) készült.


Köszi szépen:)
Megkeresem.
  Beszter | #167584 Üzenet | 2011-06-28 17:36:53 |
Lafka,ha ez komoly mindjárt infarktust kapok!
Na de a görög vámosok sztrájkolnak,akkor a bulgár-görög határnál is sztrájkolnak!Két évente jutunk el nyaralni,féléve várjuk a napot és most szívóznak velünk????Most nagyon ideges vagyok!Azért 2 gyerekkel nem mindegy mennyi ideig tart az út!
  KissLaszlo | #167586 Üzenet | 2011-06-28 18:05:53 |
Azért azt vegyétek figyelembe, hogy az EU-ban szabad a határátkelés, vagyis nekünk nincs görög határ

Semmi dolgunk a vámosokkal.

Az lehet a kellemetlen, ha sok kamion feltartja a forgalmat egy sávban
  T.Márta | #167600 Üzenet | 2011-06-28 18:55:57 | Válasz a #167584. hsz-ra Előzmény #167584
Én is erről beszélek. Nem mindegy, hogy hogyan és mennyi idő alatt tudunk a határon átjutni.
  T.Márta | #167601 Üzenet | 2011-06-28 18:58:32 | Válasz a #167586. hsz-ra Előzmény #167586
Ez a szabad határátkelés nem olyan mint pl.az osztrák v. olasz határnál lépünk át, az EU, ez azért nem ! sorban állás - várakoztatás - kis ellenőrzés !?
  Lafka80 | #167605 Üzenet | 2011-06-28 19:29:31 | Válasz a #167586. hsz-ra Előzmény #167586
Ahogy T.Márta mondja, ez nem átsuhanok mint pl osztrák határ. Itt nem csak a 2 napra teljesen feltorlódott kamionokat, "buszokat" kerülgeted, hanem a 2-2 óránként "meginduló" szgk.-at is kivárod.
Remélem minél előbb rendeződik. Sajnálom a most utazókat. Ez óriási gáz. TV2-n most volt róla riport. Még a légitársaság is sztrájkol a megszorító intézkedések ellen. icon_rolleyes.gif
  Renault | #167614 Üzenet | 2011-06-28 20:25:57 | Re:
Lafka80 írta:
Ahogy T.Márta mondja, ez nem átsuhanok mint pl osztrák határ. Itt nem csak a 2 napra teljesen feltorlódott kamionokat, "buszokat" kerülgeted, hanem a 2-2 óránként "meginduló" szgk.-at is kivárod.
Remélem minél előbb rendeződik. Sajnálom a most utazókat. Ez óriási gáz. TV2-n most volt róla riport. Még a légitársaság is sztrájkol a megszorító intézkedések ellen. icon_rolleyes.gif


Szia melyik müsorban volt AKTIV icon_question.gif
  Beszter | #167615 Üzenet | 2011-06-28 20:26:27 |
Márta látod ez a mi formánk!Eljön a mi időnk és csak idegeskedünk és majd türelemmel várakozunk !!
Ez is jól kezdődik! icon_cry.gif icon_cry.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 605 606 607 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu