Sziasztok.Érdeklődnék,hogy volt- e már valaki hajókiránduláson /Sarti-Neos Maramaras/ Néha-néha előjönnek nálam kisebb tengeri betegségek.....tavaly ezért is nem voltunk De idén nem hagyom ki. Meddig tart az út /időben/ ?Előre is köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat. Szép estét nektek.
Fordításban:
"Sztrájk határátkelőknél"
A határátkelőhely között Macedónia és Görögország "Bogorodica-Evzoni" zárva lesz éjféltő, személygépkocsiknak lesz átjárható kétóránként.
Macedón Belügyminisztérium bejelentette, hogy a határátkelő közötti Macedónia és Görögország "Madonna - Evzoni" éjféltől ma le kell zárni a következő 48 órában a görög vámhatóság sztrájkja, munkabeszüntetése miatt.
A következő két napon át a határátlépés nem lesz átjárható buszok és teherautók számára, személygépkocsiknak részlegesen lesz átjárható kétóránként.
- Reméljük tényleg csak 48 óráig tart. A buszosok akkor tuti Bulgária felé mennek ami picit hosszabb 1-2 óra. Bár nem tudom az ottani határon mi van a görögökkel. Drukkolok a most indulóknak.
Lafka,ha ez komoly mindjárt infarktust kapok!
Na de a görög vámosok sztrájkolnak,akkor a bulgár-görög határnál is sztrájkolnak!Két évente jutunk el nyaralni,féléve várjuk a napot és most szívóznak velünk????Most nagyon ideges vagyok!Azért 2 gyerekkel nem mindegy mennyi ideig tart az út!
Ez a szabad határátkelés nem olyan mint pl.az osztrák v. olasz határnál lépünk át, az EU, ez azért nem ! sorban állás - várakoztatás - kis ellenőrzés !?
Ahogy T.Márta mondja, ez nem átsuhanok mint pl osztrák határ. Itt nem csak a 2 napra teljesen feltorlódott kamionokat, "buszokat" kerülgeted, hanem a 2-2 óránként "meginduló" szgk.-at is kivárod.
Remélem minél előbb rendeződik. Sajnálom a most utazókat. Ez óriási gáz. TV2-n most volt róla riport. Még a légitársaság is sztrájkol a megszorító intézkedések ellen.
Ahogy T.Márta mondja, ez nem átsuhanok mint pl osztrák határ. Itt nem csak a 2 napra teljesen feltorlódott kamionokat, "buszokat" kerülgeted, hanem a 2-2 óránként "meginduló" szgk.-at is kivárod.
Remélem minél előbb rendeződik. Sajnálom a most utazókat. Ez óriási gáz. TV2-n most volt róla riport. Még a légitársaság is sztrájkol a megszorító intézkedések ellen.