Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 609 610 611 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  T.Márta | #167908 Üzenet | 2011-06-30 18:45:34 | Válasz a #167898. hsz-ra
beszter! köszönöm szépen és nektek is minden jót kívánok, még az is lehet, hogy a határ környékén valahol valakivel találkozunk!

Mindenkinek tartalmas nyaralást kívánok! Az itthon maradottaknak meg jó készülődést!
  Kszifiasz | #167913 Üzenet | 2011-06-30 19:02:06 |
Sziasztok.
Éva71. Üdv a fórumon, és nagyon jó nyaralást kivánok. Bekapcsolódhattál volna előbb is.
  Buza | #167921 Üzenet | 2011-06-30 19:55:40 | Válasz a #167758. hsz-ra Előzmény #167758
A nevét nem tudjuk, de nagyon szeretjük.
  Buza | #167922 Üzenet | 2011-06-30 19:59:44 |
Aki, 06.28.-án 1 pontot adott az albumomra, annak "köszönöm", neki is hasonló jókat kívánok.
  KissLaszlo | #167931 Üzenet | 2011-06-30 20:21:42 |
Irány Sarti!!!
De jó annak aki holnap indul icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jó nyaralást mindenkinek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Kszifiasz | #167938 Üzenet | 2011-06-30 20:31:13 |
Csak ilyen időt ne fogjatok ki.

http://gallery.site.hu/d/18288196-2/Toroni-_Sarti_379.jpg
  Cecee | #167943 Üzenet | 2011-06-30 20:40:49 |
Sziasztok!
Akik most mennek kirandulni azoknak nagyon jo utat es jo kirandulast kivanok!!!!!szerintetek sartin erezheto lesz a nagy gorog valsag,vagy ezen nem kell idegeskednem!!Igaz csak augusztus 3-an megyunk addig sok minden valtozik!!!
  Kszifiasz | #167945 Üzenet | 2011-06-30 20:46:16 |
Szia Cece.
Jelenleg semmi nem érezhető belőle, és remélem ez igy is marad.
  Andi35 | #167952 Üzenet | 2011-06-30 21:18:01 |
Sziasztok!
Pár napja olvasom a fórumot,sok mindent találtam, de azért ha valaki tud friss infót az Iliasró ezer hálám!Augusztus 13.-án megyünk autóval, ..ha valaki esetleg ebben az időben indulna..
  Pintyőke60 | #167963 Üzenet | 2011-06-30 22:33:44 |
A holnap utazóknak , kellemes nyaralást és nagyon jó időt kívánok icon_smile.gif !!! Nekünk is , már csak 43 nap icon_biggrin.gif ! Irány Sarti !
  Vadevezõs | #167967 Üzenet | 2011-07-01 00:59:22 | Válasz a #167952. hsz-ra Előzmény #167952
Szia!Az Iliasz apartman az ófalui részen van.A parttól kb 500méter.Egyszerűen de izlésesen berendezett,légkondis amit ha kérsz ott kell fizetni 6 eu/nap.Edények vannak,ezek már kicsit lestrapáltak.Aránylag csendes helyen van.
  Smac | #167971 Üzenet | 2011-07-01 07:58:39 |
Sziasztok! Mi hétfőn indulunk. Van valakinek tapasztalata vasárnapi hazaindulással, forgalom miatt. Sarti környékén hol van olyan piac ahol friss halat stb lehet venni? Úgy emlékszem Neos Marmarast írtátok, hogy att szokott lenni. köszi
  Norcsibaba | #167981 Üzenet | 2011-07-01 09:05:10 |
Mindenkinek aki ma illetve a hétvégén utazik.Kívánok nagyon jó utat és ragyogó napfényes nyaralást.
  OdeLinda | #168002 Üzenet | 2011-07-01 11:21:31 |
Mindenkinek aki ma indul, nagyon jó utat és nyugodt nyaralást kívánok! icon_smile.gif


Más:
Nem tudjátok véletlenül hogy lehet megváltoztatni az úti célt és az időpontot a naptárban? icon_smile.gif

Köszi
Linda
  OdeLinda | #168006 Üzenet | 2011-07-01 11:26:28 | Válasz a #167943. hsz-ra Előzmény #167943
Cece,
ezen ne izgulj, addig még sok víz lefolyik a Dunán. icon_smile.gif Egyébként a nyaralóhelyeken semmit nem lehet érzékelni az athéni dolgokból.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 609 610 611 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu