Szia OdeLinda!Felmész a Hellasz.hu-ra Mi után bejelentkeztél utána, ahol az utazó lista is van egy olyan ,hogy beírás rákattintasz és ott van egy olyan a beírt indulásnál,hogy módosítás.
Smac! Mi tavaly Sykiában voltunk piacon, talán csütörtökön. A Kalóztanyán megmondják neked pontosan, melyik nap van. Rengeteg hal és egyéb herkentyűt láttunk.
Sziasztok!
most volt idom es visszaolvastam a forumon es nagyon pozitiv emberek irnak ide fel.en eleg borulato vagyok de annyi a pozitiv hozzaszolas,hogy mostmab azok a borus felhok elvonultak a gondolataimbol!!!
Ja egy kerdes autoval mennyi alkoholt lehet atvinni a vamon,mert hat eleg nagy a csalad es sok a ferfi es nagyon szeretik az ouzo-t.
Mi mindig szeptember utolső felében szoktunk menni Sartiba most hatodjára,de soha nem volt még rossz idő.
Jó azt nem mondom volt olyan mikor esett az eső,de ott ez semmit nem számít mert kis idő múlva hétágra süt a nap.
A hőmérséklet kb úgy 28-30 fok körül volt,és a víz is nagyon jó
szerintem.
Szia Cecee.
Görögországból mint uniós ország 10 liter töményet (ouzo, metaxa) lehet behozni vámmentesen. Uniós zárjegy legyen rajta. Szeriából ami nem uniós 1 litert.