Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 610 611 612 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Norcsibaba | #168016 Üzenet | 2011-07-01 12:06:49 |
Szia OdeLinda!Felmész a Hellasz.hu-ra Mi után bejelentkeztél utána, ahol az utazó lista is van egy olyan ,hogy beírás rákattintasz és ott van egy olyan a beírt indulásnál,hogy módosítás.
  OdeLinda | #168030 Üzenet | 2011-07-01 14:15:03 | Válasz a #168016. hsz-ra Előzmény #168016
Köszi!
Fától nem látom az erdőt... icon_smile.gif
L.
  KissLaszlo | #168031 Üzenet | 2011-07-01 14:38:49 |
Minden indulónak jó nyaralást.
Lassan el jön a mi időnk is icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Vickycsibe | #168046 Üzenet | 2011-07-01 16:07:44 |
Eső mentes, legalább 35 C-os időt kívánok minden most indulónak.
Kalandokban, élményekben gazdag nyaralást!
Várjuk a beszámolókat!
  Dgeryke | #168048 Üzenet | 2011-07-01 16:20:56 |
Érdeklődnék,hogy szeptember végén milyen idő szokott lenni Sartin?
Ősszel még nem voltam Görögországban
  Renault | #168076 Üzenet | 2011-07-01 20:22:22 |
kszifiasz írta:
Kiss László. Renault. Bofefe.
Hamarosan ti jöttök.


Igen mi jövünk csak még 24 hosszú napocska icon_cry.gif icon_exclaim.gif
  KissLaszlo | #168079 Üzenet | 2011-07-01 20:39:37 |
Nekünk már csak 14 icon_biggrin.gif
  Katuska73 | #168086 Üzenet | 2011-07-01 21:10:49 |
Smac! Mi tavaly Sykiában voltunk piacon, talán csütörtökön. A Kalóztanyán megmondják neked pontosan, melyik nap van. Rengeteg hal és egyéb herkentyűt láttunk.
  Bpt68 | #168087 Üzenet | 2011-07-01 21:12:01 | Válasz a #168079. hsz-ra Előzmény #168079
Szeretném megkérdezni, hogy Ti honnan mentek Sartiba, mert mi ugyanazon a napon megyünk Toroniba Nógrádból.
  Katuska73 | #168088 Üzenet | 2011-07-01 21:15:19 | Válasz a #168087. hsz-ra Előzmény #168087
Paksról. Autóval. Eddig kétszer voltunk busszal, de a gyerekek nehezn viselték, így idén nekivágunk. Nagy kaland lesz, de már nagyon várjuk... icon_smile.gif
  Cecee | #168090 Üzenet | 2011-07-01 21:21:10 |
Sziasztok!
most volt idom es visszaolvastam a forumon es nagyon pozitiv emberek irnak ide fel.en eleg borulato vagyok de annyi a pozitiv hozzaszolas,hogy mostmab azok a borus felhok elvonultak a gondolataimbol!!! icon_smile.gif
Ja egy kerdes autoval mennyi alkoholt lehet atvinni a vamon,mert hat eleg nagy a csalad es sok a ferfi es nagyon szeretik az ouzo-t.
  Dgeryke | #168096 Üzenet | 2011-07-01 21:51:26 | Válasz a #168087. hsz-ra Előzmény #168087
Látom Nógrádbólicon_smile.gif
én is majd onnan szept végén
  Boni | #168102 Üzenet | 2011-07-01 23:12:28 | Válasz a #168048. hsz-ra Előzmény #168048
Mi mindig szeptember utolső felében szoktunk menni Sartiba most hatodjára,de soha nem volt még rossz idő.
Jó azt nem mondom volt olyan mikor esett az eső,de ott ez semmit nem számít mert kis idő múlva hétágra süt a nap.
A hőmérséklet kb úgy 28-30 fok körül volt,és a víz is nagyon jó
szerintem.

Melyik apartmanba mentek?


Üdv:
Boni
  KissLaszlo | #168107 Üzenet | 2011-07-02 07:14:26 |
Mi is Nógrádból megyünk icon_smile.gif
  Kszifiasz | #168145 Üzenet | 2011-07-02 14:01:17 |
Szia Cecee.
Görögországból mint uniós ország 10 liter töményet (ouzo, metaxa) lehet behozni vámmentesen. Uniós zárjegy legyen rajta. Szeriából ami nem uniós 1 litert.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 610 611 612 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu