Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 611 612 613 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Fate08 | #168152 Üzenet | 2011-07-02 16:35:06 |
Amit át lehet vinni a határon:Dohánytermék esetében:
•200 db cigaretta vagy
•100 db szivarka (egyenként legfeljebb 3 gramm súlyú szivar), vagy
•50 db szivar vagy
•250 gramm cigaretta-, pipadohány

Alkohol:
•22%-ot meghaladó erősségű alkoholtartalmú égetett italok és párlatok, 80%-os vagy azt meghaladó alkoholtartalmú denaturálatlan etilalkohol: 1 liter, vagy
•Párlatok és szeszesitalok, bor vagy egyéb alkohol-alapú aperitifek, tafia ,szaké vagy ezekhez hasonló italok, amelynek alkoholtartalma nem haladja meg a 22%-ot; pezsgőborok, likőrborok: 1 liter, vagy több tétel esetén részarányosan megfelelő mennyiség és
•Csendes borok: 2 liter
  Fate08 | #168153 Üzenet | 2011-07-02 16:36:10 |
Viszont ha az Európai Únión belül mozogsz akkor a következők élnek:
•Dohánytermékek:
◦800 szál cigaretta
◦200 db szivar, 400 db szivarka,
◦1000 gramm fogyasztási dohány


•Alkoholtermékek:
◦110 liter sör,
◦20 liter köztes alkoholtermék, (likőrök stb.)
◦10 liter alkoholtermék,(tömény)
◦90 liter bor (ebből pezsgő legfeljebb 60 liter lehet)
  Fate08 | #168154 Üzenet | 2011-07-02 16:37:46 |
KissLászló! Nógrádból vagy Nógrád megyéből?
  Kobobe | #168163 Üzenet | 2011-07-02 17:41:13 | Válasz a #168154. hsz-ra Előzmény #168154
Sziasztok
Azt hiszem az előzőekben Salgótarjáni indulásról írt, tehát Nógrád megye. Mint mi is icon_smile.gif és ezek szerint sokan mások itt
  Kobobe | #168165 Üzenet | 2011-07-02 17:44:36 |
A mi szállásunkon sajnos nem vagy szerencsére nem lesz wifi, de tudtok esetleg valahol a Kalóztanyán kívül( csendesebb) wifi lehetőséget Sartin?
  Beszter | #168170 Üzenet | 2011-07-02 19:55:44 |
Sancho,Kszifiasz és a többiek!
Üdv a Kalóztanyáról!!!!! icon_biggrin.gif
A koktél hideg,Sarti még mindig gyönyörű!Hétfőn Kalózhajó kirándulás! icon_biggrin.gif
A határokról:magyar-szerb 1 óra,szerb-macedón 1.5 óra,macedón-görög (most figyeljetek) 20 perc,null autóbusz!!!!!!! Úgyhogy irulok-pirulok,amiért ilyen aggodalmas voltam!!! icon_redface.gif
Lehet,hogy még járunk erre icon_wink.gif ,akkor írok még,de részletesen otthonról!
Puszi mindenkinek!!!
  Kobobe | #168171 Üzenet | 2011-07-02 19:58:14 |
Szia beszter

na látod milyen sima utatok volt. Idő milyen most kinn ?
Itthon lassan megfagyunk icon_smile.gif
  Renault | #168173 Üzenet | 2011-07-02 20:12:17 |
beszter írta:
Sancho,Kszifiasz és a többiek!
Üdv a Kalóztanyáról!!!!! icon_biggrin.gif
A koktél hideg,Sarti még mindig gyönyörű!Hétfőn Kalózhajó kirándulás! icon_biggrin.gif
A határokról:magyar-szerb 1 óra,szerb-macedón 1.5 óra,macedón-görög (most figyeljetek) 20 perc,null autóbusz!!!!!!! Úgyhogy irulok-pirulok,amiért ilyen aggodalmas voltam!!! icon_redface.gif
Lehet,hogy még járunk erre icon_wink.gif ,akkor írok még,de részletesen otthonról!
Puszi mindenkinek!!!


Szia

Érezzétek jól magatokat icon_exclaim.gif

A víz milyen icon_question.gif
  KissLaszlo | #168178 Üzenet | 2011-07-02 21:09:55 |
Szia beszter!

... ha elolvasod...
ha nem olvasod el akkor is érezzétek jól magatokat icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  KissLaszlo | #168180 Üzenet | 2011-07-02 21:11:21 |
FATE!

Mi Nógrád megyéből, Salgótarjánból
  Cecee | #168183 Üzenet | 2011-07-02 21:36:22 |
Sziaztok!
Nagyon szepen KOSZONOM kszifiasz es fate!!!!
  OdeLinda | #168194 Üzenet | 2011-07-02 22:51:57 | Válasz a #168170. hsz-ra Előzmény #168170
Szia beszter!

Örülök, hogy minden rendben volt a határon. Érezzétek, nagyon jól magatokat, én meg várom a beszámolót és a fényképeket. icon_smile.gif))


Linda
  Czoki | #168231 Üzenet | 2011-07-03 10:36:35 |
kobobe írta:
A mi szállásunkon sajnos nem vagy szerencsére nem lesz wifi, de tudtok esetleg valahol a Kalóztanyán kívül( csendesebb) wifi lehetőséget Sartin?

Szia!
A Relax étteremben is van, és eléggé csendes. Nincsenek,- legalább is én
még nem találkoztam,-hangoskdókkal.
Jó nyaralást. icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
Üdv.
czoki
  Kszifiasz | #168237 Üzenet | 2011-07-03 11:07:54 |
Beszter.
Látod milyen egyszerü volt. További jó nyaralást. Érezzétek jól magatokat.
  Gimoth | #168243 Üzenet | 2011-07-03 11:51:13 |
Sarti ismét gyönyörű volt! Szeptemberben újra! Mindenkinek szép nyaralást!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 611 612 613 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu