Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 612 613 614 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Figo61 | #168271 Üzenet | 2011-07-03 13:19:06 |
sziasztok!érdeklődni szeretnék hogy tudja e valaki a kalózhajó mennyibe kerül egy főre?ellőre is köszönöm!sziasztok!!!!
  Gyugyu1984 | #168275 Üzenet | 2011-07-03 13:41:24 |
figo61 írta:
sziasztok!érdeklődni szeretnék hogy tudja e valaki a kalózhajó mennyibe kerül egy főre?ellőre is köszönöm!sziasztok!!!!

Szia! Ha jól emlékszek 27-28 Euro egy főre! De nem sokkal előlrébb valaki már leirta az idei árakat!
  Figo61 | #168277 Üzenet | 2011-07-03 14:14:53 |
köszönöm szépen!!!icon_smile.gif
  Figo61 | #168280 Üzenet | 2011-07-03 14:19:23 |
köszönöm szépen!!!icon_smile.gif
  Siki | #168288 Üzenet | 2011-07-03 15:42:37 |
sziasztok

lassan eljön a mi indulási időnk is..
15 én indulunk
szeretném kérdezni a nem rég hazaérkezőket
illetve esetleg a pont kintlévőket
hogy mi a helyzet szúnyog ügybent kint.
a pár alkalommal kintlétem alatt szúnyoggal nem találkoztam
de más forumokon annyit irják hogy kezdem elhinni vannak sartin szunyogok:D
előre is köszi a infót mindenkitől
sziasztok

Boni!
fejben dől el minden:D
szia
  Úristen | #168292 Üzenet | 2011-07-03 16:04:54 |
Sziasztok

Hónapok óta olvasgatom a topikot. Most rászántam magam, hogy kérdezzek, mert lassan-lassan itt az indulás ideje.

Tudna-e valaki infót adni a Villa Mariaról?

Előre is köszönöm.
  Vickycsibe | #168326 Üzenet | 2011-07-03 19:07:55 |
Sziasztok!

Látom-látom Nógrád megye erősen képviselteti magát a fórumban icon_smile.gif
Csak így tovább!
Jön esetleg valaki szept. 9-én?
  KissLaszlo | #168336 Üzenet | 2011-07-03 19:51:03 |
igen úgy látom megyünk egy páran icon_biggrin.gif
  KissLaszlo | #168337 Üzenet | 2011-07-03 19:51:42 |
igen úgy látom megyünk egy páran icon_biggrin.gif
  Kobobe | #168356 Üzenet | 2011-07-03 21:55:06 | Válasz a #168326. hsz-ra Előzmény #168326
Szia

Mi már akkor sajnos csomagolunk hazafele
  Kobobe | #168357 Üzenet | 2011-07-03 21:57:36 | Válasz a #168231. hsz-ra Előzmény #168231
Köszönöm, ez jó hír, mert egy kis munka id van még nyaralás közben is
  Fate08 | #168395 Üzenet | 2011-07-04 09:47:58 |
http://www.accuweather.com/en-us/gr/chalkidiki/sarti/forecast15.aspx

Ahogy elnézem elég jó idő lesz az elkövetkező hetekben!
  Dgeryke | #168399 Üzenet | 2011-07-04 11:01:45 |
szeptember 23-án Dias Zeussal valaki Sartira?
  Diuskaa | #168432 Üzenet | 2011-07-04 14:16:31 |
El se hiszem, hogy mindjárt PÉNTEK icon_smile.gificon_smile.gif
  Diuskaa | #168438 Üzenet | 2011-07-04 14:43:54 |
Egy nagyon fontos kérdésem lenne, Sartin cukrászda vagy valami található ahol tortát vagy hasonlót fogok tudni venni? Kint leszünk amikor lesz a párom születésnapja és szeretném meglepni.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 612 613 614 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu