Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 614 615 616 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Siki | #168692 Üzenet | 2011-07-05 20:59:09 | Válasz a #168653. hsz-ra
szia kislaszlo

igen tényleg sokan indultok arról a vidékről
de mi ha megyünk akkor nagyon sokan egyszerre:D
irtam már 25 en:D

irtam neked privit valamikor de szerintem nem olvastad
azóta rájöttem ti valahol éjjel utközben megszálltok
lassan csomagolhat salgótarján!!!
sziasztok
  Siki | #168693 Üzenet | 2011-07-05 21:01:03 | Válasz a #168626. hsz-ra Előzmény #168626
szia

hát sajnálom ha nektek már megvolt:(
de akkor ismét sok élménnyel vagytok gazdagabbak
köszi az infót
szia
  KissLaszlo | #168722 Üzenet | 2011-07-05 22:40:33 |
Szia Siki!

Nem kaptam privit, különben válaszoltam volna.

Na de úgy látom Ti is akkor mentek amikor mi icon_biggrin.gif

Igen mi éjjel megszállunk Nis mellett, tavaly nagyon húzós volt az éjszakai utazás, nem tudom miért, pedig sokat vezetek
  Fate08 | #168752 Üzenet | 2011-07-06 09:41:26 |
Na már csak 9 nap.Ezt már fél lábbal is kibírjuk!
  Frenzi | #168757 Üzenet | 2011-07-06 10:13:21 |
Nekünk még 23:( 3 hosszúúúú hét...
Nem tudjátok van-e Sarti közelében állatkert, vadaspark vagy ilyesmi?
  POLLY81 | #168764 Üzenet | 2011-07-06 11:11:17 |
Sziasztok
tud valaki Sarti-n szállást, ami nem utazási irodán keresztül megy?
  Fate08 | #168771 Üzenet | 2011-07-06 11:55:05 |
Szia POLLY81!

Van nagyon sok szállás lehetőség Sartin.2008-ban én este 10-re értem Sartira és kb 10 perc alatt találtam szállást.Érdemes kérdezősködni ahol ki van írva.És érdemes alkudni is!a falu vége felé a szuterén szintes apartmanoknál míndig van hely és míndig lehet alkudni.Van egy apartmanház Irene Haus egy német idősebb hölgyé.Nagyon kedves megvendégelt egy frappéra és alkudoztunk és elég barátságos árat lehetett vele kialkudni.

Ez a térkép nem jó igazábol de a 34-es szám alatt van az Irene House.Narancssárga Napernyők vannak kirakva.


http://www.sartimania.hu/sartiterkepek/images/Sarti_terkep_szallasok_nagy.jpg
  Dindin | #168794 Üzenet | 2011-07-06 12:56:35 |
Sziasztok! Nemtudjátok véletlenűl, hogy a Virozi apartmanba van e wifi? köszi
  Erikaaa | #168798 Üzenet | 2011-07-06 13:13:43 | Válasz a #168432. hsz-ra Előzmény #168432
.....
  Erikaaa | #168801 Üzenet | 2011-07-06 13:17:46 |
Ibusszal jön valaki most pénteken Sartira? icon_smile.gif
  Diuskaa | #168815 Üzenet | 2011-07-06 14:52:06 | Válasz a #168801. hsz-ra Előzmény #168801
Mi most pénteken megyünk, de nem tudom melyik irodával sajnos még mindig! Honnan indultok? Izgalom már megvan én már elkezdtem csomagolni! icon_smile.gificon_smile.gif
  Erikaaa | #168818 Üzenet | 2011-07-06 15:07:55 | Válasz a #168815. hsz-ra Előzmény #168815
Szia!
Mi Tiszaújvárosan szállunk fel icon_smile.gif Ti merre? Időben mikor indultok? Mi 7-50kor reggel:)
Izgalom itt is van és a csomagolás is elkezdődött icon_smile.gif
Apartmann melyik?
icon_smile.gif
  Diuskaa | #168819 Üzenet | 2011-07-06 15:17:44 | Válasz a #168818. hsz-ra Előzmény #168818
Mi Körösladányból indulunk 9:30-kor. A Kipriotisba megyünk! icon_smile.gif
  POLLY81 | #168826 Üzenet | 2011-07-06 15:57:27 | Válasz a #168771. hsz-ra Előzmény #168771
Nagyon szépen köszönöm...közben én is nézelődtem már....és rátaláltam az általad említett apartmanra....
  Gyugyu1984 | #168828 Üzenet | 2011-07-06 16:01:33 |
Szia Fate08! És ha meg szabad kérdezni, mennyire tudtátok lealkudni az árat?
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 614 615 616 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu