Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 615 616 617 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Merszia | #168859 Üzenet | 2011-07-06 18:31:21 |
Sziasztok!
Nem tudna valaki segíteni ékszer (arany)árakkal?Csak úgy sacc per kb?:-)Szeretnénk a gyűrűinket kint megvenni.Köszi!
  Sancho.dl | #168920 Üzenet | 2011-07-07 08:44:13 | Válasz a #168859. hsz-ra Előzmény #168859
merszia!

Múlt nyáron nem volt nagyon olcsó az arany icon_sad.gif Én úgy emlékeztem, hogy nagyon jó árban van, de meglepődtem. Én vettem egy aranyláncot, ami nem túl vastag és hozzá egy medált, amin az Akropolisz van, körben pedig a meander vonal. Nos ez 400 EUR-ba került, és ez már az az ár volt, amiből lealkudtam vagy 50 EUR-t.
Amikor hazajöttem, kiderült, hogy itthon vastagabb láncot lehetett volna ennyi pénzért venni. Persze körbe kell nézni, hiszen Sartin több ékszerbolt is van. Az egyik ha jól emlékszem abban az utcában, ahol az Ovelix kajálda van, egy másik pedig a Karpouzaki koktélbár mellett, szemben a buszmegállóval. Mindenesetre alkudjatok ammennyit csak lehet icon_smile.gif

a varázs mondat:

Borite na kopszete ligho apo tin timi?
  Merszia | #168986 Üzenet | 2011-07-07 17:10:33 |
Sancho!
Köszi az infót.
Görögül beszélek,(az alkuval nem lesz gond)de régen voltam ezért az árakat már nem tudom.
Kalo kalokeri!icon_smile.gif
  Sancho.dl | #168992 Üzenet | 2011-07-07 17:57:51 | Válasz a #168986. hsz-ra Előzmény #168986
merszia!

Nagyon szívesen. Örülök ha segíthettem.
Sok sikert icon_smile.gif
  Merszia | #168994 Üzenet | 2011-07-07 18:05:35 |
Kedves Sancho!

Igazán nem akarlak fárasztani, (részletekbe jut eszembe ez az )de a nyakláncod+medálod súlyát nem tudod véletlenül?Nem indiszkrét akarok lenni icon_biggrin.gif ,csak tippelgetem a gramm árat.Köszi.
  Fate08 | #168995 Üzenet | 2011-07-07 18:08:20 |
gyugyu!

3 főre kért tőlünk Irene 55 eurót.Ezt sikerült lealkudnuk 42 euró 3 fő/napra és úgy hogy a klímáért nem kellett felárat fizetni.Igazábol 40 re akartam de a 42 alá nem ment icon_smile.gif de így is megspóroltunk 190 eurót mert akkor 10 éjszakát voltunk ott és a klíma 6 euro per nap lett volna. olyan 50 ezer forint körül jöttem ki jobban.
  Sancho.dl | #168999 Üzenet | 2011-07-07 20:03:41 | Válasz a #168994. hsz-ra Előzmény #168994
merszia!

Őszinte leszek.. fogalmam sincs hány g-os a láncom. Ne haragudj de tényleg nem tudom icon_sad.gif Ha gondolod lefényképezem és ha adsz egy elérhetőséget akkor elküldöm a képet...
  Diuskaa | #169003 Üzenet | 2011-07-07 20:49:53 |
Becsomagolva minden! icon_smile.gif Reggel indulás Sartira! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
  Kszifiasz | #169011 Üzenet | 2011-07-07 21:18:14 |
Diuska.
Nagyon jó nyaralást kivánok. Legyen nagyon szép időtök.
  Erikaaa | #169017 Üzenet | 2011-07-07 21:48:39 |
Itt is becsomagolva minden és reggel indu Sarti icon_biggrin.gif
  Sancho.dl | #169021 Üzenet | 2011-07-07 22:20:31 |
A most indulóknak nagyon jó utat és nagyon boldog, napfényes nyaralást kívánok!
  Kobobe | #169045 Üzenet | 2011-07-08 08:10:28 |
Jó utazás, szép időt kivánok a most indulóknak !
  Fate08 | #169050 Üzenet | 2011-07-08 08:52:25 |
4 Éves a Sarti Webcam!Ennek alkalmábóül mostantól 2 új webcamerán néleődhetünk!

http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html

A rádió 24 órában szól!
  OdeLinda | #169069 Üzenet | 2011-07-08 13:29:23 |
Sziasztok!

A ma indulóknak nagyon jó nyaralást kívánok, verőfényes napsütést, és jó pihenést! icon_smile.gif


Nekem még 32 nap, de az is itt lesz mindjárt! icon_smile.gif

Szép napot!

Linda
  Nemy | #169072 Üzenet | 2011-07-08 13:41:58 |
Köszönöm a ma indulók nevében a jókívánságokat! A buszosok csoportját elbúcsúztattunk délben, mi este indulunk utánuk kocsival.
Holnap ilyenkor már remélem pancsizunk, Mythosozunk icon_smile.gif
Boni, a cseten bejelentkezem, viszem a kamerához keresztcicád!
Köszönöm innen is a sok információt!
Üdv,
Nemy
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 615 616 617 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu