Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 616 617 618 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Pepito | #169080 Üzenet | 2011-07-08 15:22:07 | Válasz a #168819. hsz-ra
Szia!07.29-én megyünk mi is a Kipriotisba.Érdeklődhetek majd hogy milyen volt?Köszi előre is .
  KissLaszlo | #169085 Üzenet | 2011-07-08 16:22:03 |
Akik ma indulnak JÓ UTAT icon_biggrin.gif
  Kszifiasz | #169104 Üzenet | 2011-07-08 19:49:11 |
Sziasztok.
Pepito. Az 588. oldalon a 8816.-nál találsz fényképeket a kipriotisról. Beszter és családja vasárnap jön haza onnan, biztos ir az apartmanról. Én junius elején voltam ott. Egy dombra épült, kb 100 méterre a tengertől, az ó faluban. Reggel háromnegyed hétkor egy kis harangszó ébresztőnak. Este vacsi gyros+ egy mythos, hát nam könnyü felsétálni. Ha kérdésed van szivesen válaszolok.
  -törölt nick 9358 | #169123 Üzenet | 2011-07-09 01:42:23 |
gyugyu, a balaton miért nem lesz jó idén? icon_smile.gif))
  Laszlozsu | #169126 Üzenet | 2011-07-09 08:14:02 | Válasz a #169080. hsz-ra Előzmény #169080
Szia!
Mi tavaly voltunk a Kipriotisban.
Az ófaluban a főtér és a templom közelében van. A dombtetőre épült. Nem vészes ettől függetlenül, felmenetelnél a végén van egy rövid, 20-25 méteres kaptató, ami talán húzósabb.
Van egy nagy családi apartmanja, ami nagyon jól felszerelt, a többi apartman átlagos felszereltségű a házban. Egyébként egy viszonylag új, 2008-as átadású épület, szép és tiszta.
Minden közel van hozzá, mégis csendes, pihenésre abszolút alkalmas.
Mellesleg a férjem szülei is ebben az időpontban lesznek ott.
  Gyugyu1984 | #169127 Üzenet | 2011-07-09 08:21:41 |
Fate08 írta:
gyugyu!

3 főre kért tőlünk Irene 55 eurót.Ezt sikerült lealkudnuk 42 euró 3 fő/napra és úgy hogy a klímáért nem kellett felárat fizetni.Igazábol 40 re akartam de a 42 alá nem ment icon_smile.gif de így is megspóroltunk 190 eurót mert akkor 10 éjszakát voltunk ott és a klíma 6 euro per nap lett volna. olyan 50 ezer forint körül jöttem ki jobban.


Kösz Fate! Tényleg elég barátságos ár, főleg klímával és gondolom főszezon is lehetett! Néztem az apartmant is, tetszetős, szép szobákkal,valóban megérte.
  Gyugyu1984 | #169128 Üzenet | 2011-07-09 08:39:31 |
norbert írta:
gyugyu, a balaton miért nem lesz jó idén? icon_smile.gif))


Szevasz Norbikám! Látom azért te sem erőszakolod meg a munkát! A Balaton is jó lesz 1 napra 35 fokban ...majd!Kell a kikapcs Görögben jó last minute-es áron valahol 40 fokban 10-es UV indexel! Finom pipiropogós-ra sülve a napon (vagy a tengerben).Tudom, hogy te is inkább oda mennél és ott néznéd a naplementét egy Mythossal a kezedben, a másikban Gyros, a harmadikban Cipurro, a negyedikben ouzó! De majd meglátjuk!
  Knut | #169137 Üzenet | 2011-07-09 10:49:12 |
Sziasztok!Autót hol és milyen áron lehet idén bérelni?Köszi!Knut
  KissLaszlo | #169149 Üzenet | 2011-07-09 14:40:55 |
Tudtok Ti élni icon_biggrin.gif
Akinek négy keze van... icon_lol.gif
  Gyugyu1984 | #169153 Üzenet | 2011-07-09 16:52:02 |
...Igyekszik az ember!
  Pepito | #169156 Üzenet | 2011-07-09 17:16:27 | Válasz a #169126. hsz-ra Előzmény #169126
Köszönöm az információkat,már kétszer voltunk Sartiban de nem az ófaluban volt a szállásunk,pláne nem dombon.Olyan barátokkal megyünk akik még nem voltak Görögországban és nem szeretnék csalódást okozni.Szia!
  Pepito | #169157 Üzenet | 2011-07-09 17:31:07 | Válasz a #169104. hsz-ra Előzmény #169104
Köszönöm!
  KissLaszlo | #169164 Üzenet | 2011-07-09 18:14:11 |
Szerintem görögországban nem lehet csalódni icon_biggrin.gif
  Kszifiasz | #169165 Üzenet | 2011-07-09 18:45:29 |
Sziasztok.
Kiss lászló. Igy van, ahogy mondod. Persze ismeretlen helyről lévén szó érhetnek meglepetések, de olyan még nem fordult elő, hogy nem éreztem jól magam. Apró dolgokon meg kár bosszankodni.
  KissLaszlo | #169168 Üzenet | 2011-07-09 19:42:54 |
teljesen igazad van! Apró dolgokon kár bosszankodni, a meglepetések pedig jók icon_biggrin.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 616 617 618 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu