Gyugyu! Köszi mindent ÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSS nem maradt itthon semmi,csak a lista ,amitől megfájdult szívvel búcsút vettem,mivel most vagy 2 évig nem lesz rá szükségem!!!
Kiss László!
Bizony-bizony telik az idő.Valakinek már lejárt ,valakinek még vissza van ,úgyhogy kívánunk Nektek felejthetetlen,élményekkel teli szuper nyaralást!!!Jó utat és vigyázzatok magatokra!Gondoljatok majd ránk!!
OdeLinda!
Én most per pillanat nagyon örülnék,ha még elöttem állna a nyaralás,de sajnos rekord gyorsasággal telik el a 10 nap.Még igazából fel sem dolgoztam magamban az élményeket és történéseket,úgyhogy ezért nem is nagyon írtam még erről.
Az a 3 hét ,ami Nektek még vissza van pedig hidd el gyorsan múlik majd!
Pepitonak és aki a Kypriotisról érdeklődik:
1. az nem domb,ahol az apartman van,hanem egy "hegy"
főleg,hogy nem csak egyszer mássza meg az ember 1 nap,hanem:
-reggel,mikor kenyérért megy
-délben,mikor feljön a partról sziesztázni
-délután,mikor a strandolásból újra felcaptat
-és az esti séta,vacsora után
2. nem lehet későn ébredni,mert 6.50-kor harangoznak
3. mi az 5 fős apartmanban voltunk,de merem állítani,hogy a 3 fős a szintén 2.emeleten nagyobb,mint a miénk volt!!!(bocsi Juli,Fanny,Laci)
4. a 3 fősben volt az Apollon katalógusában látható nagy kombi hűtő és a sütős villanytűzhely is!!!!!!!!Ja és poénnak még elmesélem,hogy a két lapos rezsónknak csak az egyik fele működött,mert a másik része zárlatos lett az előző vendégnél,és persze nem volt idő megjavítani!
Zárójelben megjegyzem a 4.napon szóltam Georgiosnak(tulaj),hogy az pedig füstöl,de azt mondta "No probléma"!
Ezt remélem olvasod Kszifiasz!
És ezt a 4 pontot,ha elolvastátok elmondom,hogy ez mind igaz,DE:
ilyen apróságokon nem akadunk ki,mert nyaralni mentünk,jól éreztük magunkat (és egyébként mindenhol akad probléma),jókat röhögtem,mire felcammogtam az apartmanhoz,a főzőcskét megoldottam egy lángon,végül a rezsó sem égett le! Jah és Georgios Kypriotis pedig jó ember és nagyon finik a koktéljai a Sithon kávézóban!!!(főleg,hogy megvendégelt minket)
Szóval Sarti gyönyörű még mindig és a Kypriotist is szívesen ajánlom!!
Szia Kszifiasz!
Nem eltűntem,csak emésztettem!
Ilyenkor pár napig jár az agyam,emlékezem,próbálom végig gondolni,mivel és miért telt el oly gyorsan az a 10 nap!És jön a letargia!!!!!
És tudod a családnak is sokat kellett mesélni!
És hát vasárnapi érkezés után ,hétfőn hajnalban várt a MELÓ!
Soroljam még?De ígérem összeszedem magam és a régi leszek!Bár az apartman leírásnál már jobban éreztem magam!!!!!!!
Sancho! Te jó ég már csak 3 nap??????????????????????????????????????
Irigy vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!
Jah és Nektek 2 hét???????
Még irigyebb vagyok!!!!!!!!!!!!!!
Tud-e segiteni valaki abban , hogy
Sarti beachon a Paros apartmant mennyire lehet megközeliteni kocsival.
Nem vagyok lusta
Csak a csomagok behordása miatt kérdem .
Mert amit láttam kis filmet róla a medence mellett kell elmenni hátra .
Wifi elérhetöség milyen Nekem csak skyphoz kellene , jelszavas ?
Mert Paraliai ismerősömnek nem volt jó , olyan gyenge volt a jel , semmire nem tudta használni , és még Fizetett érte
Én se gépezni akarok , csak fontos dolgokat jelezni hazára , minden rendben Stb
A fényképalbumomban a 4. kép a Paros 15-ös apartmanból készült. A járda végén van egy kiskapu, bennünket ott rakott le a busz. Egyébként a medence felől se sokkal hosszabb az út. Simán megoldható a pakolás. Kellemes nyaralást Nektek!
Bezzeg amikor Ti mentetek, akkor meg minket evett a fene
Bizony én sem gondoltam volna, hogy ennyire gyorsan eljön az idő. Majd gondolod Rátok és ha hazajöttem, akkor majd mi is beszállunk az irigykedők közé, akik majd akkor indulnak
Gondolom el vagy foglalva, mert egy kis fényképes élménybeszámolót, azért meglestem volna De majd ha hazaértem már biztos meglátom az albumodat
Nektek is minden szépet és jót kívánok itthonra is. Azért az emlékek megmaradnak és a következő nyárig lehet élni belőlük, hiszen gondolom volt nem is kevés
Aranyos vagy, hogy gondoltál rám