Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 620 621 622 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  KissLaszlo | #169662 Üzenet | 2011-07-14 06:36:05 |
Sziasztok!

Mindenkinek jó utat és jó nyaralást icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Rm58 | #169664 Üzenet | 2011-07-14 07:24:05 | Válasz a #169225. hsz-ra Előzmény #169225
Szia aphrodite67!

Mi tavaly úgy voltunk, hogy az első hetet kifizettük, és utána kerestünk szállást 4 főre légkondival, alkudozással 370 euro 7nap, de lett volna olcsóbb is de a légkondi feltétel volt nálunk. Tavaly viszonylag sok volt a kiadó szállás, és észrevehetően egy kicsit kevesebben voltunk Sartin, amit én személy szerint nem bántam, de igy is voltunk elegen. Három éve is voltunk (mindig augusztusban megyünk) Sartin átutazóban, három napig, de egész délután nem találtunk szállást, rajtunk élvezkedett a görény Siton travel nevű banda, azóta messze elkerülöm az irodájukat. Ekkor lejjebb mentünk 10 km (autóval voltunk) és találtunk egy 40 euro/4 fő/nap szállást egy nagyon kedves görög néninél aki egy kukkot se tudott angolul (se) de azért kézzel lábbal jól elbeszélgettünk.
Tehát szerintem fogtok találni szállást, és szerintem nem drágább mint egy utazási iroda, és látod hogy hova mész, ha nem tetszik odébbállsz.
  KissLaszlo | #169672 Üzenet | 2011-07-14 10:05:34 |
Kocsi kitakarítva!

Jöhet hamarosan a pakolás ...és... reggel irány SARTI icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Kobobe | #169673 Üzenet | 2011-07-14 10:07:56 |
sziasztok!

Minden kedves mostanság indulónak, nógrádinak és nem nógrádinak icon_smile.gif nagyon kellemes utat és pihenést kivánok!
  Sancho.dl | #169675 Üzenet | 2011-07-14 10:17:21 | Válasz a #169649. hsz-ra Előzmény #169649
Fate!

Nagyon kellemes utat és meleg, Mythossal és Gordon's-szal tarkított nyaralást kívánok icon_smile.gif

Természetesen minden most indulónak nagyon kellemes utat és boldog nyaralást kívánok!
  Pepito | #169686 Üzenet | 2011-07-14 12:40:16 | Válasz a #169591. hsz-ra Előzmény #169591
Szia Beszter! Köszönöm az információkat.Ha a domb nem domb,hanem hegy,hát legfeljebb mi lányok feszesebb fenékkel jövünk haza ( háta ennyi hasznunk azért lesz belőle).A Kosmas apartmanban voltunk legutóbb,de úgy gondolom akkor jó lesz ez is.Már nagyon mennék,mert itthon megáll az idő,bezzeg ott majd repül! icon_mad.gif
  Fate08 | #169694 Üzenet | 2011-07-14 13:29:00 |
Köszi Mindenkinek!Már kezdek izgulni!El raktam tavalyról egy Gordon's-t és hogy felszálltunk a buszra fel is nyitjuk! icon_smile.gif
Aztán jön 1 hét evés,ivás,napozás!!!!
  KissLaszlo | #169715 Üzenet | 2011-07-14 15:35:00 |
Sziasztok!

Köszönjük icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Mi is nagyon jó utat és nyaralást kívánunk mindenkinek

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Siki | #169716 Üzenet | 2011-07-14 15:49:53 |
sziasztok
nem szoktam előre inni a medve bőrére...
de most már tényleg ugy néz ki...
holnap megyünk nyaralni!!!!!!!!!!!!!!!
mindenkinek aki holnap indul
szerencsés és jó utat csodaszép nyaralást kivánok!!!!
  Norcsibaba | #169750 Üzenet | 2011-07-14 20:06:17 |
Sziasztok.!Mindenkinek aki holnap indul kívánok nagyon jó utat és verőfényes napsütéses nyaralást.
  Beszter | #169754 Üzenet | 2011-07-14 20:47:53 |
Fate,Siki,Kiss László! Mindenkinek nagyon jó utat mégegyszer,érezzétek nagyon-nagyon jól magatokat!!!!
Puszi mindenkinek és irány Sarti!!!!! icon_biggrin.gif (de csak Nektek)
Ui.: most is nagyon irigy voltam?
  Beszter | #169759 Üzenet | 2011-07-14 21:14:22 |
Sancho!
A fényképekkel az a baj,hogy t.k analfabéták vagyunk hozzá,mármint ahhoz,hogyan kell a gépre feltenni! icon_redface.gif Amint lesz hozzá segítségünk megoldjuk ígérem!
A beszámoló pedig érdekes dolog!Nagyon várom mindig,hogy megosszák,megosszátok velünk az élményeiteket!Nekem ilyenkor még honvágyam van "Göröghonba" és kavarognak bennem a gondolatok,élmények!
Meg tudod furcsa,hogy olvasom valakinek nem tetszett a part,nem jött be a kaja és miegyéb!Holott én még az apartmanunk problémáit is teljesen jól éltem meg.Nem akartam olyat írni róla,ami nem igaz annak ,aki odamegy,de ettől függetlenül próbáltam ezeket úgy leírni,hogy Ő is nézzen pozitívan ezen dolgokra!
Mondjuk ez bejött,mert Pepito is mindjárt meglátta benne a jót!
Ez most elég bonyolult lett,de remélem azért mi már értjük egymást fél mondatokból is. icon_wink.gif icon_smile.gif
A lényeg,hogy továbbra is imádom Sartit,nekem most is ugyanolyan szuper és gyönyörű hely ,mint 8 éve volt!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Egyébként az első ,hazudok ,mert második utam a Kalóztanyára vezetett és mindjárt be is fizettünk a Kalózhajóra!Hát az valami szuper volt!Családias,hangulatos fürdő program!Nem nagy távot megtéve,sok öbölben megállva lehet fürödni!Jah és szerinted ki hozta fel a tenger mélyéről a Sangriát???? Az én drága Bence fiam,aki 12 éves lesz!De ráfaragott,mert Attila,a kapitány visszadobta,hogy tanulja meg a zsákmányt ne adja oda senkinek!ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSS újra felhozta ám!!!!!
Persze szét osztottuk a hajón,de egy kevés maradt az alján,hiszen azért a nagyiknak is meg kellett mutatni a zsákmányt!Örülök,hogy hallgattam Rátok és ezt a programot választottuk!
De nem is zavarlak tovább,hiszen holnap nagy nap vár rátok! icon_biggrin.gif Úgyhogy mégegyszer élményekkel teli,csodálatos két hetet kívánok Nektek és várunk haza,hogy újra itt legyél köztünk!! icon_smile.gif

Ui.: az elöbb említett első utam a Leóhoz vezetett,de az tényleg felejtős!!!!! icon_wink.gif icon_smile.gif
  Renault | #169760 Üzenet | 2011-07-14 21:21:22 | Válasz a #169626. hsz-ra Előzmény #169626
Szia Bofefe icon_cool.gif

Én is gondoltam rá , hogy mikor tudnánk találkozni icon_exclaim.gif
Megérkezés napja nekem is jó lenne , nálad vagy nálam icon_question.gif

Szia 11 icon_wink.gif
  Renault | #169761 Üzenet | 2011-07-14 21:28:36 | Válasz a #169627. hsz-ra Előzmény #169627
Szia Titusz icon_cool.gif

Köszi jók a képek icon_exclaim.gif
Wifit kértetek icon_question.gif
Apartmanok mennyire voltak felszereltek icon_question.gif
  OdeLinda | #169764 Üzenet | 2011-07-14 21:39:45 |
Sziasztok!

Minden Kedves Fórumozónak, aki holnap indul nyaralni, nagyon jó utat, szép időt, sok sok hűtött italt! icon_smile.gif

Gondoljatok ránk is, itthon maradottakra. icon_smile.gif

Irigykedem, de csak egészségesen. icon_smile.gif

Linda
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 620 621 622 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu