Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 621 622 623 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Boni | #169765 Üzenet | 2011-07-14 21:40:20 | Válasz a #169716. hsz-ra
Szia Siki!

Napsütésben ,és élményekben gazdag nyaralást kívánok nektek.




Puszi:
Boni
  Boni | #169766 Üzenet | 2011-07-14 21:45:53 |
Szia Sancho!

Kívánok nektek nagyon kellemes,élményekben ,és napocskában gazdag
nyaralást.



Pusssz:
Boni
  OdeLinda | #169767 Üzenet | 2011-07-14 21:47:55 |
beszter írta:
OdeLinda!
Az a 3 hét ,ami Nektek még vissza van pedig hidd el gyorsan múlik majd!


szia beszter,

Hát az a 3 hét még 26 nap, Sarti meg 28... Múlt héten tisztázódott , hogy augusztus 10-től 16-ig Thasoson leszünk. Remélem az is legalább olyan jó lesz mint ahogy Sartiról meséltek. icon_smile.gif

Bízom benne, hogy hamar találtok vkit aki segít a fotókat át applikálni a gépre és megoszthatod velünk. icon_smile.gif
De képek nélkül is, ha van kedved, időd energiád, egy két tapasztalatot megoszthatnál, hogy hova érdemes menni enni, hova nem, hol érdemes vásárolni, hol nem...

Előre is köszi. icon_smile.gif
  Kszifiasz | #169772 Üzenet | 2011-07-14 22:00:02 |
Mindenkinek aki holnap indul. Csak ilyenbe ne legyen részetek.


http://gallery.site.hu/d/18288196-2/Toroni-_Sarti_379.jpg
  Beszter | #169776 Üzenet | 2011-07-14 22:49:01 |
Szia Kszifiasz!
Nálunk hétfőn este és ha jól emlékszem kedden éjjel esett az eső!
Szerdán délelött még pancsoltunk kicsit,de délután már borult idő volt,úgyhogy pont jól jött egy kis nyújtott szieszta!Így aztán az utolsó két napba beleadtunk mindent!
Egyébként nem találtam a bungit!!!!!!! icon_wink.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
  Kszifiasz | #169778 Üzenet | 2011-07-14 22:57:49 |
Szia Beszter.
A bungi a halott város felé van, az út szélén. Borzalmasan le van pukkanva. Én még igy is elfogadnám. Szerintem kecske pásztoré lehetett valamikor.
  Beszter | #169780 Üzenet | 2011-07-14 23:23:46 |
OdeLinda!
Mennyi időre mentek????? Full irigy vagyok! icon_redface.gif
Éttermeket nem jártuk végig.Két 11-12 éves gyerekkel és egy 18 éves finnyás nőcivel ez nem volt olyan egyszerű!
Ha a két nőcin múlik,akkor egész héten Relax pizzán éltünk volna!Ami nem rossz,de a 6. nap már nagyon untam volna és hát azért az nem is görög kaja!A tengeri herkentyűket én sem szeretem!
Na de az Ovelix Gyros az már döfi!!!!!! icon_biggrin.gif
Férjemmel ez mellett tettük le a voksunkat!!
Boltba a Sassos motorkölcsönző utcájának sarki szuper marketébe jártunk,mint mindenhol itt is dolgozik egy magyar fiatalember,de a görög tulaj is szolgált ki minket és nagyon jó fej!
Az utolsó nap találtunk egy szuper marketet az Avra étteremtől a főtér felé haladva bal oldalt,hát hihetetlen aranyos,kedves idős házaspár dolgozott ott.A bácsi a pénztárban ,a néni csomagolta a vásároltakat!Ők magyarul köszönték meg a vásárlást ,miután mi görögül.
A Kalóztanya is jó hely,a koktél is finom,de rengeteg a szúnyog,amivel Sartin mi sehol máshol nem találkoztunk!
A kalózhajó túra viszont tényleg szupi!
Ami nekem csalódás az a Szívöböl!Elöször is a tenger felől megközelítve nem is látszik a formája,másrészt nagyon koszos,szemetes ,elhanyagolt!Na de erről nem a kapitányék tehetnek!
Pékárut a Taousannis tours és a gyógyszertár közötti utcán indulva bal oldalt egy kisebb pékáru üzletben szoktunk venni.A fiatal lányzó már a második napon messziről integetett és köszönt,harmadik napon pedig már azt is tudta mit szoktunk venni és előre készítette!
Ha arany ,akkor szerintem a Sithon gold.8 éve is ott vásároltunk és most is jól lehetett alkudni!
Most ennyi jut eszembe,kérdezz ha van konkrét kérdés,ha tudok válaszolok!
  Beszter | #169781 Üzenet | 2011-07-14 23:26:28 | Válasz a #169778. hsz-ra Előzmény #169778
Hát Kszifiasz tudod az utolsó két napban már mi is nézegettük még a full lepukkant épületeket is bármelyikkel beértük volna!De hát jött az a francos busz és nem volt idő alkudozni!!!!!!! icon_wink.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
  Kszifiasz | #169784 Üzenet | 2011-07-14 23:41:12 |
Beszter.
Ha csak a buszon múlt volna. Venni nem hiszem, hogy érdemes. Nem tudnám kihasználni, max két hétre. Igy meg drága lenne.
  Vadevezõs | #169787 Üzenet | 2011-07-15 01:35:07 |
Szia Fate! Hogy van az hogy még tavalyról maradt inni valód?Mennyit hoztál?Nekem már most nincs!Jó nyaralást,gondoljatok az itthon senyvedőkre!!
  Sancho.dl | #169795 Üzenet | 2011-07-15 07:32:47 | Válasz a #169716. hsz-ra Előzmény #169716
Siki!

Neked is nagyon kellemes és boldog nyaralást kívánok!
  Sancho.dl | #169797 Üzenet | 2011-07-15 07:48:06 | Válasz a #169759. hsz-ra Előzmény #169759
beszter!

Nem tartok én attól, hogy valami módon fel ne varázsoljátok a képeket icon_smile.gif Tényleg megnézném őket és szerintem nem csak én icon_smile.gif Azt, hogy ki hogyan él meg egy nyaralást, az nagyon különböző. Az én elvemet tudod icon_smile.gif Én mindig jól érzem magam, mert jól akarom magam érezni. A part is egy ilyen dolog. Sarti szerencsés ilyen szempontból, mert minden megtalálható ott egy helyen. Vannak sziklás részek és van homokos sima part is. Mi általában a templomhoz közeli kis öblöt választottuk. Itt klasszul lehetett búvárkodni és elég sokféle állatka volt, amiket tudtam nézegetni és zargatni icon_biggrin.gif
A kajával sem nagyon volt gondom. Egyedül a görög esten nem volt olyan szupi a kaja, de ott sem a minőséggel, inkább a mennyiséggel volt a gond icon_smile.gif De a boros kancsók soha nem voltak üresek és azért az sem utolsó icon_smile.gif
A Kalózhajó valóban egy nagyon klassz program és én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Attiláék tényleg mindent megtesznek, hogy mindenki jól érezze magát. Nekünk azt hiszem, hogy egy felejthetetlen élmény volt. A Sangriás poént nálunk is elsütötte icon_smile.gif Erre oda kell figyelni icon_smile.gif Mi nem kaptunk egy kortyot sem belőle, pedig Attila mondta is hogy ilyenkor az a szokás, hogy aki nyert az megosztja mindenkivel az üveg tartalmát, de a mi utitársunk ezt másképp gondolta. Mindegy... egészségére...
Örülök, hogy sokmindent tudtál kamatoztatni az általam leírt dolgokból, mindig jól esik tudni, hogy nem csak úgy koptattam a billentyűket, hanem néha haszna is van, hogy benézek ide icon_smile.gif
Valamit elcsépelhettem az indulással kapcsolatban, mert nem holnap indulunk, hanem vasárnap... Most már nem írom át, de a lényeg, hogy vasárnap lesz az indulás...
Mindenesetre nagyon szépen köszönök mindent és ígérem, amint hazajövök jelentkezem.
Természetesen majd lecsúszik egy Mythos az egészségetekre icon_smile.gif
  Fate08 | #169798 Üzenet | 2011-07-15 07:48:28 |
Na!Még 4 óra és GO!Köszi a jókívánságokat!
  Sancho.dl | #169799 Üzenet | 2011-07-15 07:51:19 | Válasz a #169766. hsz-ra Előzmény #169766
Szia Boni!

Nagyon szépen köszönöm és Neked annyit kívánok, hogy minden rendbejöjjön és meglátod úgy is lesz!

Neked nagyon szép napokat kívánok és meglátod gyorsan eltelik Nektek is és indultok!

puszi
  Sancho.dl | #169800 Üzenet | 2011-07-15 07:53:51 |
Fate!

Igyekezzetek, nehogy lemaradjatok! icon_biggrin.gif
Persze a Gordon's-t se hagyad otthon, de azért vegyél majd újakat is icon_smile.gif

Sziasztok jó utat és puszi icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 621 622 623 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu