OdeLinda!
Az a 3 hét ,ami Nektek még vissza van pedig hidd el gyorsan múlik majd!
szia beszter,
Hát az a 3 hét még 26 nap, Sarti meg 28... Múlt héten tisztázódott , hogy augusztus 10-től 16-ig Thasoson leszünk. Remélem az is legalább olyan jó lesz mint ahogy Sartiról meséltek.
Bízom benne, hogy hamar találtok vkit aki segít a fotókat át applikálni a gépre és megoszthatod velünk.
De képek nélkül is, ha van kedved, időd energiád, egy két tapasztalatot megoszthatnál, hogy hova érdemes menni enni, hova nem, hol érdemes vásárolni, hol nem...
Szia Kszifiasz!
Nálunk hétfőn este és ha jól emlékszem kedden éjjel esett az eső!
Szerdán délelött még pancsoltunk kicsit,de délután már borult idő volt,úgyhogy pont jól jött egy kis nyújtott szieszta!Így aztán az utolsó két napba beleadtunk mindent!
Egyébként nem találtam a bungit!!!!!!!
Szia Beszter.
A bungi a halott város felé van, az út szélén. Borzalmasan le van pukkanva. Én még igy is elfogadnám. Szerintem kecske pásztoré lehetett valamikor.
OdeLinda!
Mennyi időre mentek????? Full irigy vagyok!
Éttermeket nem jártuk végig.Két 11-12 éves gyerekkel és egy 18 éves finnyás nőcivel ez nem volt olyan egyszerű!
Ha a két nőcin múlik,akkor egész héten Relax pizzán éltünk volna!Ami nem rossz,de a 6. nap már nagyon untam volna és hát azért az nem is görög kaja!A tengeri herkentyűket én sem szeretem!
Na de az Ovelix Gyros az már döfi!!!!!!
Férjemmel ez mellett tettük le a voksunkat!!
Boltba a Sassos motorkölcsönző utcájának sarki szuper marketébe jártunk,mint mindenhol itt is dolgozik egy magyar fiatalember,de a görög tulaj is szolgált ki minket és nagyon jó fej!
Az utolsó nap találtunk egy szuper marketet az Avra étteremtől a főtér felé haladva bal oldalt,hát hihetetlen aranyos,kedves idős házaspár dolgozott ott.A bácsi a pénztárban ,a néni csomagolta a vásároltakat!Ők magyarul köszönték meg a vásárlást ,miután mi görögül.
A Kalóztanya is jó hely,a koktél is finom,de rengeteg a szúnyog,amivel Sartin mi sehol máshol nem találkoztunk!
A kalózhajó túra viszont tényleg szupi!
Ami nekem csalódás az a Szívöböl!Elöször is a tenger felől megközelítve nem is látszik a formája,másrészt nagyon koszos,szemetes ,elhanyagolt!Na de erről nem a kapitányék tehetnek!
Pékárut a Taousannis tours és a gyógyszertár közötti utcán indulva bal oldalt egy kisebb pékáru üzletben szoktunk venni.A fiatal lányzó már a második napon messziről integetett és köszönt,harmadik napon pedig már azt is tudta mit szoktunk venni és előre készítette!
Ha arany ,akkor szerintem a Sithon gold.8 éve is ott vásároltunk és most is jól lehetett alkudni!
Most ennyi jut eszembe,kérdezz ha van konkrét kérdés,ha tudok válaszolok!
Hát Kszifiasz tudod az utolsó két napban már mi is nézegettük még a full lepukkant épületeket is bármelyikkel beértük volna!De hát jött az a francos busz és nem volt idő alkudozni!!!!!!!
Nem tartok én attól, hogy valami módon fel ne varázsoljátok a képeket Tényleg megnézném őket és szerintem nem csak én Azt, hogy ki hogyan él meg egy nyaralást, az nagyon különböző. Az én elvemet tudod Én mindig jól érzem magam, mert jól akarom magam érezni. A part is egy ilyen dolog. Sarti szerencsés ilyen szempontból, mert minden megtalálható ott egy helyen. Vannak sziklás részek és van homokos sima part is. Mi általában a templomhoz közeli kis öblöt választottuk. Itt klasszul lehetett búvárkodni és elég sokféle állatka volt, amiket tudtam nézegetni és zargatni
A kajával sem nagyon volt gondom. Egyedül a görög esten nem volt olyan szupi a kaja, de ott sem a minőséggel, inkább a mennyiséggel volt a gond De a boros kancsók soha nem voltak üresek és azért az sem utolsó
A Kalózhajó valóban egy nagyon klassz program és én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Attiláék tényleg mindent megtesznek, hogy mindenki jól érezze magát. Nekünk azt hiszem, hogy egy felejthetetlen élmény volt. A Sangriás poént nálunk is elsütötte Erre oda kell figyelni Mi nem kaptunk egy kortyot sem belőle, pedig Attila mondta is hogy ilyenkor az a szokás, hogy aki nyert az megosztja mindenkivel az üveg tartalmát, de a mi utitársunk ezt másképp gondolta. Mindegy... egészségére...
Örülök, hogy sokmindent tudtál kamatoztatni az általam leírt dolgokból, mindig jól esik tudni, hogy nem csak úgy koptattam a billentyűket, hanem néha haszna is van, hogy benézek ide
Valamit elcsépelhettem az indulással kapcsolatban, mert nem holnap indulunk, hanem vasárnap... Most már nem írom át, de a lényeg, hogy vasárnap lesz az indulás...
Mindenesetre nagyon szépen köszönök mindent és ígérem, amint hazajövök jelentkezem.
Természetesen majd lecsúszik egy Mythos az egészségetekre