Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 623 624 625 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Diuskaa | #169984 Üzenet | 2011-07-17 12:20:36 |
Sziasztok kedves fórumozok!

Ismét itthon vagyunk a szívem szakadt meg amikor fel kellett ülni a buszra s el kellett indulni haza! Sarti isteni hely és isteni volt ez a 10 nap! icon_smile.gificon_smile.gif
  OdeLinda | #169992 Üzenet | 2011-07-17 13:06:24 | Válasz a #169958. hsz-ra Előzmény #169958
Teljesen egyetértek veled! Mi az elmúlt két évben Parálián nyaraltunk (kéretik nem fújozni! icon_biggrin.gif ) és mi jól éreztük ott is magunkat. Hazudnék ha azt mondanám bármi rossz élményem is volt. Nem bulizunk, félreértés elkerülése végett... icon_smile.gif Innen eltudtunk menni a Meteórákhoz, az Olimposzhoz, és Thessalonikibe. Mi szinte minden második nap kirándultunk. Most is ezt tervezzük. Tehát nem gondolom hogy mások véleménye vérmesen komolyan számít. Persze az ember szívesen elolvassa az élménybeszámolókat és a szívemet melengeti, amikor ezen a fórumon olvasom a hozzászólásokat.
Egyre biztosabb vagyok abban, hogy jól fogjuk magunkat érezni! icon_smile.gif

Még 23 nap és indulás... icon_smile.gif
  OdeLinda | #169993 Üzenet | 2011-07-17 13:09:00 |
Diuskaa írta:
Sziasztok kedves fórumozok!

Ismét itthon vagyunk a szívem szakadt meg amikor fel kellett ülni a buszra s el kellett indulni haza! Sarti isteni hely és isteni volt ez a 10 nap! icon_smile.gificon_smile.gif



Szia Diuskaa!
Üdv újra itthon. icon_smile.gif Beszámolót és fényképeket várok(unk). icon_smile.gif icon_smile.gif
  Lady4 | #170011 Üzenet | 2011-07-17 17:18:21 |
3hét és indulunk mi is. Már alig várom! A nemrégiben hazaérkezőktől várom az infókat bármiről bármilyen mennyiségben és képeket is. Ez az első Sarti utunk még nem jártunk ott de nagyon nagyon várom.

infót infót infót mindenről icon_smile.gif
  Kszifiasz | #170017 Üzenet | 2011-07-17 18:29:16 |
Szia Beszter. Autóval, nagyon helyes. Mesélhetnél arról a (borzalomról)
  Kszifiasz | #170019 Üzenet | 2011-07-17 18:32:18 |
Szia Diuska.
Üdv itthon. Várjuk a beszámolót.
  Aphrodite67 | #170030 Üzenet | 2011-07-17 19:45:45 | Válasz a #169992. hsz-ra Előzmény #169992
Kedves OdeLinda!

Én is max.egyetértek veled,nekem is bejött Parália icon_smile.gif (kérem nem megkövezni,de én szeretem a nyüzsis helyeket) Egyébként meg nekem teljesen mindegy,hogy ezt a települést hogy hívják,csak görög legyen icon_lol.gif Bár kicsit most hazudok,mert Makrigyalosra nem biztos,hogy visszamennék...de ha csak ez az egy lehetőségem lenne Görögországban,azt is bevállalnám icon_lol.gif Ill.Evia szigete sem jöhetne szóba,bár annak köszönhetem,hogy jártam végre Athénban,mert az közel volt hozzá,így csak hajnalban kellett indulni icon_smile.gif Egyébként onnan az olymposi riviéráról tényleg jól megközelíthető minden,mi is jártunk ott,ahol te írtad.
Lavinát meg nem akartam indítani a negatív fórumról,csak tényként közöltem,hogy vannak ilyen emberek is és kissé megdöbbentett (nem is értettem,miért megy oda,ha semmi sem jó neki)na de nem érdekel,nem tud eltántorítani,mert már minden porcikám átitatott a görög életérzéssel icon_lol.gif
Ti mikor,mivel és hová indultok??Mert mi is 9-én vagy 10-én (szállásunk nincs,majd ott icon_lol.gif
  Nemy | #170035 Üzenet | 2011-07-17 20:03:59 |
Sziasztok, ma hajnalban értünk haza Sartiból, kocsival voltunk, oda 18, vissza 14 óra volt az út. A család másik része busszal jött haza, ők 22 órát utaztak. Sarti csodálatos, gyönyörű napos idő, kristálytiszta tenger, homokos part. A SartiBeach apartmanban voltunk, nekem maga az apartman túl egyszerűnek tűnt, ahhoz képest, hogy jó drága... Viszont 50 méterre van a tengertől, saját édesvizi medencéje van, szépen gondozott kert. Szerdán voltunk Kalózhajózni, SENKI NE HAGYJA KI, ha akar egy életreszóló élményt. Elvittek minket a környező öblökbe, delfineket láttunk közelről, Szív-öböl, Narancspart is benne volt. Lehetett búvárkodni, kagylót gyűjteni olyan helyeken, ahova egyéb úton nem lehet eljutni. A hajón volt játék, egyik öbölben szuflakit kaptunk, a másikban frappét, közben folyamatosan kínáltak borral, üdítővel. Elvittek egy olyan helyre is, ahol különböző vizisportokat lehet űzni, ezért már persze fizetni kell.
Banánozni, fánkozni lehet a SartiBeach partszakaszon is, mi mindent kipróbáltunk:)
Az árakról: korsó Mithos kalóztanyán 2E, koktélok 3E-tól, dinnye 0.19E a nagy sárga Supermarketben, mi ott vásároltunk általában, mert minden egy helyen van. 6x1,5L víz 1.05E, stangliszerű valami 0.2E, fél kilós kenyér 0.8E, gyros pita Ovelixnél 2.5E, tál 4.5E. A parton a kajáldákban 6-10E egy jó nagy kaja. Mi 2x is voltunk az Emanuelle Papa étteremben, finom a kaja, nagyon kedvesek, beszélnek magyarul is. Banánozás, fánk 10E/10 perc, de ha többen mentek, akkor olcsóbb. Jetsky az öbölben 20E, ketten is rá lehet ülni, 120 LE-s a gép, nagy élmény.
Benzin maciknál Makpetrolnál 71MKD/L, szerbeknél ÖMV-nél 134.50RSD-ért tankoltunk. Éjszaka is nyitva vannak, kártyával is lehet fizetni. Érdemes a görög határ előtt tankolni, mert a Görögöknél a benzin 1.6-1.7 euró. Autópályadíjak: szerb 3.5+2.5+7.5+2, maciknál 1+1+1, de van akitől többet kérnek. Nyújtsd oda az 1 eurót, és átenged!
Összességében Sarti nagyon jó hely, jövőre is oda megyümk!
  T.Márta | #170036 Üzenet | 2011-07-17 20:07:34 | autó?
szia beszter! üdv. itthon, mi volt a gond a busszal? ezzel kapcsolatban mindent megértek mert mi busszal soha! autósok vagyunk, ez az én véleményem de van akinek a busz jön be és nem dorgálom le ezért!
  OdeLinda | #170039 Üzenet | 2011-07-17 20:28:20 | Válasz a #170030. hsz-ra Előzmény #170030
Sziasztok!

Aphrodite,

Augusztus 9-én indulunk családostul (2 gyerek 2 felnőtt) Thassos szigetre, ott 6 éjszakát fogunk eltölteni, utána megyünk át Sartira egy hétre. Oda érkezik édesanyám a két keresztlányommal. A Holiday apartmanházban leszünk.

Nektek hol lesz a szállás?

Kicsit tartok tőle, hogy túl nyugis lesz Sarti Beach Parália után. Szerettem a teraszon ücsörögve késő este nézegetni a forgatagot. icon_smile.gif
  OdeLinda | #170042 Üzenet | 2011-07-17 20:36:03 | Válasz a #170030. hsz-ra Előzmény #170030
A nektek hol lesz a szállás kérdést visszavontam. icon_biggrin.gif

Mi tavaly mentünk Paráliára úgy hogy nem volt szállásunk, és kb 20 perc alatt találtunk egy olyan apartmant, ahol 2 szoba volt konyha, fürdő nagy terasz napi 40 Euróért.
Visszaolvastam egy kicsit.
Biztos ti is fogtok találni szállást jó áron. Nincs rajta az utazási irodák jutaléka. icon_smile.gif
  Renault | #170044 Üzenet | 2011-07-17 20:52:13 |
Sziasztok

Sarti Beach Paros apartmanba mekkora hűtő és a fagyó icon_question.gif

Tavaly nekünk is Paralián 20 perc alatt klimás apartman 40 eu/nap volt icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
  Beszter | #170058 Üzenet | 2011-07-17 22:24:31 |
Szia Márta,Diuska!
Nektek is lejárt? icon_cry.gif
Azért üdv itthon! icon_smile.gif
Egyébként szuper,hogy mindenki pozitív élményekkel telve jön haza nem?
Nekem is egyedül a busz volt problémás,de Sarti az CSÚCS!
  Aphrodite67 | #170059 Üzenet | 2011-07-17 22:27:26 | Válasz a #170042. hsz-ra Előzmény #170042
Én is úgy gondolom,hogy csak jól járhatunk icon_lol.gif 2 éve Olimpyc Beachen a 6 személyes apartmanunk volt 50 euro/nap,ez azt hiszem nagyon jó ár volt és sokat nem is kellett keresgélni meg több ajánlat is volt,meg is nézhettük mindet,mielőtt döntöttünk,nem beszélve róla,hogy nagyon kedvesek voltak velünk icon_lol.gif Most nézegettem bele Thassosi oldalakba...húúú...lehet,hogy a következő úticél ez lesz icon_lol.gif majd elmondod kedves Linda.Na mire ti Sartira értek,mi már szinte hazafele megyünk (aug.18-án indulnánk vissza)na de hátha összefutunk icon_lol.gif
  Évuska | #170060 Üzenet | 2011-07-17 22:33:53 | Válasz a #170030. hsz-ra Előzmény #170030
Szia nemy!
Örülök , hogy sok szép élménnyel szerencsésen hazaértetek!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 623 624 625 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu