Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 626 627 628 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Kszifiasz | #170270 Üzenet | 2011-07-19 14:35:13 |
Sziasztok.
Pirosss. Szerintem Sarti pont olyan klassz mint tavaly volt.
  Kszifiasz | #170273 Üzenet | 2011-07-19 14:39:15 |
Tihi23.
Sartiról szerintem kicsit messze van. Inkább egy Paralia, Nei Pori nyaralásra ütemezném be.
  Kszifiasz | #170274 Üzenet | 2011-07-19 14:45:31 |
Diuska.
Úgy látom ez a (kétszer megyek) egy évben egyre több fórumozót megfertőz. Kivánom, hogy sikerüljön.
  Wucy | #170287 Üzenet | 2011-07-19 16:05:11 |
meg 11 naaaaaaaaaaaaaaaaap icon_biggrin.gif
  Beszter | #170288 Üzenet | 2011-07-19 16:11:14 |
Diuska!
Te is duplázol,mint Kszifiasz??
Ugyanis Kszifiasznak úgy van 25 nap,hogy Ő már volt egyszer az idén!
Tudjátok meg irigy vagyok,mert én tuti nem duplázok!!!!! icon_redface.gif icon_redface.gif icon_wink.gif
  Beszter | #170289 Üzenet | 2011-07-19 16:17:46 |
Aphrodité!
A Tzipuro törkölypálinka,ha jól tudom!Sartin sok helyen láttam magánházaknál kirakva.Ezek biztos jobbak,mint a gyáriak!
Az Ouzo pedig ánizs pálinka.
Szerintem azért szeretik jobban a Tzipurot,mert törkölypálesz nálunk is kapható és elég kedvelt!A törkölypálinkát a kipréselt szőlő héjából főzik!
  T.Márta | #170297 Üzenet | 2011-07-19 18:00:53 | Válasz a #170289. hsz-ra Előzmény #170289
beszter!
sajnálom a buszos dolgokat, látod ezért kell autóval menni mert a magad ura vagy lehet, hogy drágább de valamit-valamiért!
Kérdezem, hogy Sartin sem adtak a tavernákban vacsi után valami " ajándékot " dinnye vagy pálesz? mert tavaly még volt Stavroson viszont sehol???
  Kszifiasz | #170308 Üzenet | 2011-07-19 19:39:17 |
T.Márta.
A delfines gyrososnál, azt hiszem argario a neve, minden alkalommal kaptam valamit. Ouzot, sört, mikor meglátott a tulaj messziről már töltötte is. Nagyon jól össze barátkoztunk. Egyébként ő Sarti kapusa. Most biztos meg fogom látogatni. Viszek neki egy kis eper pálinkát. 9-éves fa hordóban érlelődött.
  T.Márta | #170311 Üzenet | 2011-07-19 19:43:51 | Válasz a #170308. hsz-ra Előzmény #170308
kszifiasz! hirtelen nem tudom melyik a delfines de több helyen voltunk ott sehol senkinek nem hoztak semmit, Tasszoszon azonban kaptunk egy kis fagyit.
  Renault | #170313 Üzenet | 2011-07-19 19:44:18 |
Nekem csak 6 napocska icon_razz.gif icon_razz.gif

Ma meg jött a Voucher icon_razz.gif icon_razz.gif
  Kszifiasz | #170315 Üzenet | 2011-07-19 19:58:35 |
Szia Renault.
Osvosi rendelő, mellette sithon travel iroda, és az mellett 15 méterre. Ott a sarkon van az idős néni, aki sült kukoricát árul. A gyrosos tulaj úgy néz ki, mint a Barcelónában a Pujol. Egész éjjel dolgozom, de sűrün benézek.
  Bofefe | #170322 Üzenet | 2011-07-19 20:25:32 |
Szia Renault!

Valószínűleg tompa felé megyünk. Egyébként levadásztalak az iwiwről és örülök, hogy szinte mindenben hasonló kondícióval rendelkezünk, kivéve a testsúlyt. icon_lol.gif
Én is 70-es vagyok egy csemete és egy asszony.

És remélem nem leszek az ellenséged (Meteorás fénykép )
Várom a találkozást, és remélem mindenkinek sima útja lesz oda és haza fele is.

(Sartiban már voltunk 2007.-ben és akkor is pont a magyar nagydíj ment a Forma 1-ben, és volt egy pizzéria a parton ahol az RTL-en meglehetett nézni a futamot. Az asszonykám már pakolgat és folyton kérdezget ezért befejezem az írást.)

üdv.
  Bofefe | #170323 Üzenet | 2011-07-19 20:35:05 |
Szia Renault!

Most nézem, te is levadásztál!

Erre már tényleg inni kell!
  Beszter | #170324 Üzenet | 2011-07-19 20:43:00 |
Szia Bofefe!
A Relax pizzériánál láttuk kiírva,hogy meglehet nézni a magyar futamot!Mária a magyar hölgy a tulaj!
Mi kint leszünk a Hungaroringen icon_smile.gif ,úgyhogy majd gondolunk Rátok!De jó lesz Nektek!!!!Sarti,tenger,pizza,koktél,Forma 1!!!Most hogy így végig gondolom szivesebben nézném én is inkább ott a versenyt!! icon_cry.gif
  Kszifiasz | #170325 Üzenet | 2011-07-19 20:47:15 |
Bocs. Az előbbit T.Mártának akartam irni.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 626 627 628 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu