Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 627 628 629 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Beszter | #170326 Üzenet | 2011-07-19 20:51:55 |
Szia Márta!
Most meg is fogadtam,hogy soha többé busszal!!!!!
Az elmúlt pár évben (akkor messzebb nyaraltunk) repülővel mentünk,vidékieknek szerintem az is macerás,de párom beleszerelmesedett a repülésbe!Sartira viszont macerás lett volna a transzfer szerintem!
De annyi pozitívumot és lelkesedést hallok Tőletek az autóval nyaralásról,hogy következőre biztos bevállaljuk!Hiszen amit javasoltatok ,minden bejött a programok,az ajánlott éttermek! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Aphrodite67 | #170328 Üzenet | 2011-07-19 21:01:55 | Válasz a #170201. hsz-ra Előzmény #170201
Kösziiiii Gina az infót icon_smile.gif nyilván csak meg kellene kóstolni... icon_lol.gif
  Bofefe | #170330 Üzenet | 2011-07-19 21:09:52 |
Szia Beszter!

Csak azért írok neked, hogy könnyebb legyen a döntésed.
Tavaly először mentünk kocsival, és el kell mondanom, hogy az ezt megelőző három évben buszoztunk különösebb problémák nélkül, de amikor leértünk Stavrosba a feleségem kijelentette, ha lehet akkor ezután csak kocsival utazunk.
És helyben is sok hasznát veszi az ember a kocsinak. Na ezt a témát befejezem mert áthajítanak máshová.
És jövő vasárnap természetesen ott leszek a Relaxban és iszok az egészségetekre egy Mithost !!!

Üdv.
  Aphrodite67 | #170332 Üzenet | 2011-07-19 21:10:33 | Válasz a #170289. hsz-ra Előzmény #170289
Szia Beszter!
Neked is köszi az infót icon_smile.gif az ouzot szeretem (fagyasztóból kivéve,szinte jegesen,finom icon_lol.gif )A magyar törkölypálinkát azt nem...de ezt a tzipurrot azért csak megkóstolnám icon_lol.gif Szóval akkor ki van írva-téve házaknál sűrűn (vagy keresgélni kell)?Odamegyek és kérek bármennyit? icon_lol.gif Ára esetleg? icon_smile.gif
  Aphrodite67 | #170333 Üzenet | 2011-07-19 21:18:32 |
Ja és mindenkinek...
Valahonnan egy Sarti térkép (valami letölthető,nyomtatható)????Vagy könnyen megtalálunk mindent???
Már annyi jó helyet írtatok,hogy zsong az agyam és nem győzök jegyzetelni icon_lol.gif KÖSZIIIIII!!!!!!!!
Beszter!Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz,most megyünk kilencedjére,csak egyszer voltunk busszal (ami végül is nem volt vészes)de az autót nem pótolhatja más,akkor mész,akkor állsz,azt viszel,stb.stb.amit és ahogy te akarsz,szóval én nem adnám fel icon_lol.gif
  Bofefe | #170334 Üzenet | 2011-07-19 21:19:37 |
Sziasztok!

Én szoktam fogyasztani törkölypálinkát és ittam már tzipurrot és ouzót is és szerintem a tzipurro ízesített törkölypálinka hasonló növényekkel ízesítik mint az ouzót csak jóval erősebb annál, ha hülyeséget mondtam ne kövezzetek meg.
Szerintem már az első nap megkeressük azt a helyet ahol tzipurrót lehet kapni.
Pár óra és már csak öt nap!!! icon_lol.gif

üdv.
  Kszifiasz | #170335 Üzenet | 2011-07-19 21:30:27 |
Sziasztok.
Több apartman előtt ki van rakva az asztalra, átlátszó müanyag flakonba. Van fél, és egy literes kiszerelésben is. Egy kézzel irt tábla van mellette. Mindenki észre fogja venni. Az árát viszont nem tudom.
  Kszifiasz | #170336 Üzenet | 2011-07-19 21:35:00 |
Más. Sok közértben vannak fahordók,házi vörös és fehér bor is kapható. Meg is lehet kostolni.Olcsóbb mint a közérti üveges.
  Hajnah75 | #170337 Üzenet | 2011-07-19 21:44:13 |
Sziasztok! Mi 3 nap múlva indulunk autóval, már nagy izgalomban vagyunk! Megkötöttük a biztosítást , de előre szállást nem foglaltunk! Diuskaa és Beszter tőletek szeretném megkérdezni , hogy a kintlétetek alatt láttatok - e kiadó szobákat?
  Aphrodite67 | #170339 Üzenet | 2011-07-19 21:56:32 | Válasz a #170337. hsz-ra Előzmény #170337
Szia Hajnah!
Igaz,hogy én egyik sem vagyok,akinek szántad az írást,de ha visszaolvasgatsz jó néhány oldalt,találsz erről infókat (mert,hogy jómagam is érdeklődtem erről a témáról és mi is úgy megyünk icon_smile.gif Szerintem ne izgulj,tuti lesz hely icon_lol.gif
  Ibissz | #170341 Üzenet | 2011-07-19 22:10:00 |
Sziasztok!
Hú de irigy vagyok a most készülődőkre!
Még haza sem jöttünk, de már én is terveztem még egy görög utat. Sajnos csak egy hét belföld jut még idén nyáron, de jövőre ismét Sarti, és két hét!
Az a srác tényleg úgy néz ki, mint Pujol. Ő a tulaj?!
A Relax-os Mária is tulaj? Azt láttam, hogy ő dirigálja a többieket, de "csak" alkalmazottnak néztem. Nagyon kedves volt, de hajlamos volt nem figyelembe venni a shitonos kedvezményt.
Nekünk azt mondta az ibuszos Dóra, hogy a cipurro - ami törkölypálinka - is ánizzsal ízesített, akárcsak az ouzo, csak enyhébben. Finom, csak nagyon fejbevágós.
Június végén rengeteg szabad apartman volt, ugyanúgy, mint 2008-ban július végén, úgyhogy szerintem bátran útnak lehet indulni előzetes szállásfoglalás nélkül is. Kivétel augusztus 15. környéke, amikor nemzeti ünnep van, és a görögök is a tengerpartra özönlenek.
Az Avrában van egy magyar kislány, aki korábban két évig Stavroson dolgozott. Szerinte jóval később indult a szezon, és jóval kevesebben vannak, mint az előző években.
  Kszifiasz | #170342 Üzenet | 2011-07-19 22:17:11 |
Szia Ibissz.
Igy van, mindketten tulajok, Pujolnak (hivjuk igy) a fia is ott dolgozik. Egész jól beszél magyarul. Tudtad, hogy a Relax 1985-ota van?
  Hajnah75 | #170347 Üzenet | 2011-07-19 22:37:21 |
Szia Aphrodite! Köszi a biztatást!Folyamatosan olvasgatlak benneteket, csak azért kérdeztem Diuskától és Besztertől hogy mi újság szállásügyben odakint , mert ők nemrég jöttek haza.icon_smile.gif
  Diuskaa | #170357 Üzenet | 2011-07-20 01:14:41 |
Hát a hétvégén megbeszélem a barátnőmmel, s nagyon valószínű hogy benevezünk még egy augusztus végi kiruccanásra Sartin icon_smile.gif
Ott maradt egy darab belőlem, s ha nem muszáj nem akarok 364 napot várni rá. Bár jövőre már az egész nyarat szeretném ott tölteni icon_smile.gif
  OdeLinda | #170405 Üzenet | 2011-07-20 14:52:04 | Válasz a #170337. hsz-ra Előzmény #170337
Sziasztok!

Hajnah, biztos hogy találtok szállást. Mindig van. icon_smile.gif Emiatt nem szabad aggódni!

Jó nyaralást! icon_smile.gif

Linda
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 627 628 629 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu